KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Il Makiage

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   12.8g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szhajnal, Módosítva: 2015. február 26.

Kiszerelés:   12.8g
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Talc 1 0Propylparaben ta I par 0 0BHA ta Titanium Dioxide f 0 0Isostearyl Lactate Ceresin 0 0Methylparaben ta I par 0 0Zinc Stearate sz 0 0Octyldodecanol eo I i I al

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Leonitre

2016. június 2.

Abszolút 1-es (ha lehetne nullát adnék). Nem lehet rendesen eloszlatni az arcomon, pár óra múlva meg összeáll és tiszta csíkos lesz az arcom. Borzalmasan gyenge minőség, horribilis áron, ennél még az aluljáróban lévő kétes eredetű 300 HUF-os púderek is jobbak. 15.000-ért akarták adni, a nagyon kedves és egyáltalán nem erőszakos üzletpolitikájú (de erőszakos...) cégnél, amit le tudtam alkudni 10.000-re, de 1000 forintot nem ér. Nem is tudom mit csináljak vele, mert elhasználni nem tudom, most egy Essesse púdert használok, és kb isteni csoda ehhez képest... És még csak nem is természetes összetevőjű(!), nem is értem, hogy van képük ennyiért árulni és odaírni, hogy professzionális......

Leonitre
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol