KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   50 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: deed013, Módosítva: 2013. április 5.

Kiszerelés:   50 ml és 250 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A kevésbé szeboreás, gyulladásra hajlamos, de érzékeny bőrűeknek készül ez az összehúzó, nyugtató pakolás, amelyet tisztítás után használhatunk. Tonizáló, fertőtlenítő hatásának köszönhetően szinte látni sem lehet a helyesen végzett tisztítás nyomait, olyan szépen elsimítja, lenyugtatja a bőrt. Cickafarkolajat is tartalmaz, amely visszaadja a kívánatos finom zsírköpenyt a bőrnek. A benne található gyógyfüvek hidratáló, nyugtató, hámosító és bőrszépítő hatásúak. Összehúzza a pórusokat, nyugtatja és táplálja a bőrt.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viviiisanta

2018. július 18.

A T-zónámon használom, kevésbé lesz zsíros a bőröm használat után. Valamelyest hámlaszt is, így használata után nem árt egy arcradír.

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

zoja

2018. június 2.

Biztos jó, hogy ennyi gyógynövény van benne, de a hatása semmi.

zoja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

Biztos jó, hogy ennyi gyógynövény van benne, de a hatása semmi.

Golyakalifa

2018. március 27.

Eddig két alkalommal próbáltam, plusz egyszer a kozmetikusnál. Az állaga jó, könnyen kenhető a gyógynövény darabok ellenére is. Nyugtatja a bőrt, de csodaszernek nem nevezném, kell mellé az Ichtiolos korrektor. Az illatával nekem nincs problémám. A leszedése nem okoz problémát, gézzel csinálom és száradásig hagyom fent, gyakorlatilag az egészet le tudom húzni egyben. Amit nem, azt langyos vizes törülközővel szoktam lemosni.

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Tutuj

2018. február 24.

Én leszek a fekete bárány de talán elnézitek nekem, mert a hatása ennek a kis “zöldségnek” igazán remek, arra egy rossz szavam sincs, valóban összehúzza a pórusokat, enyhíti a nyomkodás utáni poros foltokat, de... az én bőrömet szárította picit(utána vastagon kellett hidratálnom) és ami nem hagy nyugodni:az illata. A véleményeitek alapján valami egész kellemes, friss illatra számítottam de ez, huh! Konkrétan a Vape szúnyogriasztó illatára emlékeztet! Iszonyú intenzív, el nem illanó illat. A hatása miatt (a száraz utóérzéssel együtt)3pont de ezt a zöld rovarirtót nagyon nehéz megszeretnem...

Tutuj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 24.

Preesty

2018. január 4.

Kedvencem! Annyira finom az illata és a hatása is pont olyan, mint amit ígérnek. Újravevős.

Preesty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 4.

Ayani

2017. március 22.

Én szeretem az illatát, tetszik, hogy darabos, illetve használat után frissítően hat a bőrömre - sajnos ez viszonylag hamar elmúlik. Amikor a havim körül ki szoktam rügyezni és begyullad az arcom, akkor nyugtató hatású, de egyéb hosszútávú eredményét nem fedeztem fel. Az ichtiolos szerintem jobban megéri, mint ez. Az eltávolítása eléggé körülményes.

Ayani
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 22.

Surin

2017. január 20.

Nem szoktam ilyen jellegû maszkokat venni, illetve használni, de ezzel kivételt tettem, mert felkeltette az érdeklôdésemet. Akárhányszor felteszem, mindig jön valaki a családból, hogy mennyire kellemes és nyugtató az illata és szagolgatják a maszkot rajtam :D
Nincs problémás bôröm, de így is azt érzem a használata után, hogy ez hiányzott a bôrömnek. Hetente 1-2 alkalommal használnom. Elsô alkalommal fura volt, mert nem tudtam, hogy hogyan mossam le, de aztán rájöttem, hogy meleg nedves kendôvel a legcélszerûbb számomra.

Surin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

tlilla100

2017. január 7.

Csodát művel a bőrrel, fantasztikus az illata, vízzel hígítva arckrémként is használható, nekem a kozmetikusom arctisztítás után szokta felrakni, a megnyomkodott bőröm azonnal megnyugszik, a pirosodás elmúlik.

tlilla100
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

kissenikor

2016. szeptember 6.

A maszk maga szerintem szuper. Jó látni benne a kis darabkákat, valahogy inkább az az érzésem, hogy tényleg van benne "cucc" és ezzel együtt hatóanyag is. Utána a bőröm puha, szép, kisimult. Ez csak rövid ideig tart ki, inkább nyomkodások után vagy amikor gázabb a bőröm, akkor szoktam bevetni. Egy problémám van, a leszedése. Kis részleteket lehúzni is le lehet, az lenne az 5*, ha az egészet le lehetne húzni, de ez csak darabjaiban jön le, inkább lemosni szoktam, de az sem az igazi...

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Milka86

2016. szeptember 5.

szeretem az illatát, nyomkodás után nagyon szépen lehúzza a pirosságot, gyógyítja a hegeket, ajánlom problémás bőrre!

Milka86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Aloe Arborescens Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Ásvány. Kisebb mennyiségben sűrítő, fehérítő és síkosító segédanyagként, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédőként használt. Fizikai fényvédőként kiváló UVB és UVA blokkoló egyaránt, megfelelő védelmet nyújt a 290-400 nm hullámhosszú napsugarak ellen, és még a 700nm hullámhosszú sugarak ellen is nyújt némi védelmet. Meglehetősen fotostabil. Talán nyugtató és antioxidáns hatása is van. Fő hátránya, hogy kozmetikailag kellemetlen, fehér réteget hagy maga után. Részletesebb információ a smartskincare-en.

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Zöld színanyag.