KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillampor, Módosítva: 2012. január 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémben lévő gyümölcsök gazdagok vitaminokban, pektinjeik regeneráló hatásúak,szorbittartalmuk vízmegkötő tulajdonságú. Szabadgyökfogó képességükkel a bőr fiatalságát és egészségét védik. Az AHA-savak lazítják a ráncok kialakulásáért felelős, görcsösen összekapaszkodott szarusejteket, így a krém rendszeres használata segít a ráncok kisimításában, az új szaru- és hámsejtek képződésében, továbbá táplálja, hidratálja és látványosan regenerálja a bőrt. Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Kiszerelés: 125 ml

debr89

2018. június 14.

Éjszakai krémnek ajánlotta a kozmetikusom, és annak tökeletesen megfelel. Nappali krémnek talán télen tudom elképzelni.Jó az illata és könnyen beszívódik. Egyéb extra dolgot nem vettem észre.

debr89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

honeybya

2018. január 4.

Isteni kis krém, finom illattal, és nagyon puha lesz tőle a bőröm, plusz pont hogy az én zsíros, pattanásos bőrömön így teljesít, engem meggyőzött.

honeybya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

kingadorgai

2017. november 28.

Kozmetikusomtól kaptam belőle mintát - aztán beleszerettem és én is beruháztam :) Az illata egyszerűen mennyei, és egy plusz pont, hogy ez nem mindenféle mesterséges vacaktól ilyen jó illatú. Októberben kezdtem el használni, szerintem ez kifejezetten a hidegebb időszakokra való krém (nyárra szerintem már túl sok lenne nekem), nekem legalábbis nagyon bevált, nincsenek pirosas és száraz foltok az arcomon. Mivel nagyon jól hidratál egész nap, estére szoktam felkenni és reggel pihe-puha bőrrel ébredek :)

kingadorgai
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 28.

eme

2017. július 5.

Két hete használom, nagyon jó kis krém. Szépen hidratálja a bőröm. Elég zsíros, ezért inkább éjszakai használatra alkalmas. Egyetlen bajom vele, hogy az orrom környékén és az államon mitesszereket okoz, ezért igyekszem nagyon vékony rétegben használni. Viszont óriási pluszpont, hogy a homlokom eléggé hajlamos a pattanásosodásra, és ettől a krémtől semmi baja.

eme
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 5.

SchmitzhoferFanni

2017. április 12.

Tegnap óta használom, így túl sok tapasztalatom nincs, viszont ez idő alatt egyenlőre meg vagyok vele elégedve. Esténként fogom használni, mert szerintem nappalra ez nekem túl sok, nem szeretem ha fényesedik az arcom. Annyi azonban biztos, hogy már 1 éjszaka alatt is nagyon puha lett tőle a bőröm, ugyhogy várom további jótékony hatásait. Egyetlen negatívum a beszerzése, szerintem is jó lenne ha lehetne a gyártótól rendelni és nem kéne kozmetikustól megvásárolni. Ezért csillagot nem vonok le, mert erről nem a krém tehet :)

UPDATE:
A krém azóta is remekül működik és a kozmetikus is megállapította, hogy már most nagyon sokat javított az arcbőröm állapotán. Kicsit félek, hogy ha melegebb lesz túl zsíros lesz, de vékonyan esténként talán tudom használni. Még mindig csodaszer csoda illattal :)

SchmitzhoferFanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

UPDATE:

Hamarv

2017. március 2.

Korpás szeborreás bőrű társaimnak EZ EGY TELITALÁLAT!!! Kozmetikus segít eldönteni hogy milyen börtípushoz tartoztok, nagyon fontos hogy bőrtípusnak megfelő krémet használjatok, különben hálátlanul fog viselkedni minden :(

Hamarv
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

Andrea17

2016. szeptember 18.

A csúnya pattanásokat nagyon szuperül lehúzza reggelre. Bár nekem a legelső használatkor nagyon csípett, de azóta már nem vészes. A hatásáért teljesen megéri... elvégre, a szépségért szenvedni kell. :)

Andrea17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 18.

kissenikor

2016. szeptember 6.

Nagyon finom illata van, éjszakára használom már 2-3 hónapja. Kicsit lassabban szívódik be, testes krém. Kicsit masszírozgatni is szoktam vele az arcom. Ez sem okozott pattanásokat, kiütéseket. Nagy ránctalanító hatásról nem tudok beszámolni, de nyugtatja az arcom, a pirosságot (akár pattanásnyom) halványítja. Kellemes kis krém, nem csodaszer, de arra már lassan nem is számítok, hogy megtalálom.

kissenikor
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

sombra

2016. február 2.

Imádom ezt a krémet, az illata valami mennyei, még nem volt ilyen finom illatú arckrémem. :) Elég nehéz, lassan beszívódó krém, éjszakára tökéletes. Szépen egységesíti, feltölti az arcot, a pattanások nyomait is lehúzza. Nem olcsó, de megéri, az átlagos krémeknél mindenképpen többet tud. Alig várom az estéket, mikor magamra kenhetem :)

sombra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

kerimuci

2015. november 24.

Jelenleg a kedvenc krémem. Nagyon finom, selymes és könnyű az állaga, az illata pedig isteni. :) Üdébbnek, szebbnek, teljesen hidratáltnak érzem és látom a bőröm tőle. :)

kerimuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Magyar nevén kálium-karbonát, vagy hamuzsír. Szappanfőzésnél gyakran alkalmazzák térfogatnövelő szerként, de vízmegkötő, szárító hatásáról is ismert.