KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Nimrod, Módosítva: 2012. május 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Használata minden bőrtípusra ajánlott, a bőr erősítéséért, selymesebbé, tömöttebbé tételéért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Nanilia

2017. február 16.

Kellemes meglepetés!
Régen nem voltam oda az Ilcsi termékekért, most viszont van néhány, ami kifejezetten minőségi számomra.
Ez a szérum elsőre nem tetszett, de rájöttem, hogy én rontottam el. Kádas fürdőzés közben kentem be az arcom, nyilván nem szívta be rendesen stb. Minden bajom volt. Na de most, hogy helyesen cselekszem...hah, na most már oké. :) arcmosás után szárazra törlöm az arcom, követi a kóvirózsa tonik és ezzel zárok. Van, hogy még végezetül teszek fel hidratáló krémet is, de amúgy nem szükséges, pedig száraz a bőröm eredetileg.

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Kellemes meglepetés!

lidoo

2012. szeptember 28.

Nagyon szeretem! Este krém alá szoktam feltenni, másnap szó szerint tömöttebbé és simábbá teszi a bőrt. Szépen kiegyenlíti a bőrfelszínt. Szem alá simítva hihetetlenül csökkenti a karikákat és a duzzadtságot!

lidoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 28.

Antioxidánsok: Linum Usitatissimum (Flax) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.