KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Az olaj a csengőlinka csíraolajban oldott regeneráló hatóanyagait tartalmazza. A zsír- és vízhiányos bőr ápolására, valamint a terhesség alatt a táguló bőr rugalmasan tartására, striák, terhességi csíkok megelőzésére, kezelésére használhatjuk. Sebekre, égésre, fagyásra is jótékonyan hat, mert zsírpótló, regeneráló és erős antioxidáns. Körömágyba masszírozva regenerálja és megszépíti a körmöket. Figyelem! Vitiligónál fényérzékennyé tesz

A termékben szereplő parfüm természetes illóolajok keveréke.

messin

2017. május 29.

Fura illatú (egyáltalán nem olyan, mint pl a csengőlinkás szemránckrém), és nem is tudom hová tenni. Használom rendszeresen éjszakára krém alá, de nem annyira meggyőző. Egy-két mélyebb ráncom miatt adta kozmetikus, h kenegessem őket vele, de nem átütő a siker. Az állaga is érdekes, mert valahogy nem olajos, hanem tapadós és nagyon folyik. Szívesen adagolnék kevesebbet mint ami kijön az adagolóból, de az csak nagy odafigyeléssel megy. Nem kérek ilyet legközelebb, nem szeretem, olyan semmilyen.

messin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

Brydzs

2017. április 21.

Mai napon vásároltam meg az Ilcsi boltban, a szépségtanácsadó ajánlásával. Első benyomásra elég furi illatú, állaga túl folyós, kíváncsian várom a hatását, egy hónap elteltével megírom róla bővebb véleményem. Árban 35 ml 2790.- , ár-érték arányban nem biztos, hogy meg fogja érni.. de bizakodó vagyok.

Brydzs
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Tildi

2014. augusztus 10.

Sajnos meglévő csíkokkal már nem tud mit kezdni de hidratálónak jó.

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Sajnos meglévő csíkokkal már nem tud mit kezdni de hidratálónak jó.

bettyboop

2014. július 11.

Nagyon dús olaj, hosszútávon még nem próbáltam, kár hogy nagyon émelyítő az illata.

bettyboop
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate