KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1390-4990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   10 ml, 30 ml, és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: natasa, az összetevőket feltöltötte: bettyboop, Módosítva: 2015. január 28.

Ár:   1390-4990 Ft

platinakuka

2017. április 10.

Hm, nekem a téli időszakra arckrémként nyomta a kezembe a kozmetikus :D
Arckrémként a következőket tudom róla elmondani:
Az illata erős, de kellemes. Jázmin talán, engem nem zavar. Alapozó alá is remekül használható, mert jól beszívódik (főleg, ha nem vastagon viszem fel)
Hidratálás szempontjából nekem bevált, ahogy a többieknek is, a szememet se irritálta.
Ránctalanítás: igen, valamit tud. Ha rendszeresen használom, és nem linkeskedem el, akkor a mimikai ráncok (általában gonoszul/mogorván összehúzom a szemem, hehe) enyhülnek.
Kicsit zsírosabb, mint amit szeretnék, de nem volt rossz egyáltalán.

A neve meg :D Nem nyugodtam bele, hogy mi ez a csengőlinka. Bár nem vagyok botanikus, de természetkíváncsi vagyok, és még soha nem is hallottam erről a növényről. Pedig de. Ő az orbáncfű, de így sokkal aranyosabb a neve :)

platinakuka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 10.

Hm, nekem a téli időszakra arckrémként nyomta a kezembe a kozmetikus :D
Arckrémként a következőket tudom róla elmondani:
Kicsit zsírosabb, mint amit szeretnék, de nem volt rossz egyáltalán.

lenip

2017. április 7.

Kíváncsi voltam, hogy az apróbb ráncokra jó-e ez a krém. Jól hidratált, nem okozott nálam problémát, de semmi extra hatása nem volt. Igaz, nem is ígértek bőrvasalást. :) De megelőzésnek, fiatalabb korosztálynak szerintem jó.

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

Gica81

2017. március 22.

Én már régóta ezt a szemápolót használom, kisebb-nagyobb kitérőkkel.
Nálam ennek az egy márkának a szemkrémeitől nem könnyezik a szemem.
Folyamatosan próbálgatok, de mindig ez volt a nyerő.

Gica81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 22.

Én már régóta ezt a szemápolót használom, kisebb-nagyobb kitérőkkel.
Nálam ennek az egy márkának a szemkrémeitől nem könnyezik a szemem.
Folyamatosan próbálgatok, de mindig ez volt a nyerő.

szekesiviki

2017. február 26.

Csengőlinka. Bevallom, csak a neve miatt vettem meg, hátha valami csodazöldség, ami varázspálca erejével bír. Sajnos nem, de kellemes viselet. Nem vasalta ki az arcomat de nem is tett vele rosszat. Szépen hidratál és érdekes összetevőket is tartalmaz, de úgy gondolom nem randizunk újra. Van ilcsinél más, amit jobban szeretek.

szekesiviki
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

levendula8

2016. augusztus 20.

Sajnos semmit sem ér ! Nem is értem Ilcsiéket, pedig nagyon szeretem őket.
Ha a kökényes habkrém helyett ( ami pótolhatatlan azóta ), ezt vonták volna ki a forgalomból, jobban jártunk volna.
Hidratál, táplál, de amire valóban hivatott, azt nem teljesíti.
A görögszénás ráncfeltöltő géljük viszont isteni, csak bírd elviselni a szagát !

levendula8
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Sajnos semmit sem ér ! Nem is értem Ilcsiéket, pedig nagyon szeretem őket.
Hidratál, táplál, de amire valóban hivatott, azt nem teljesíti.

brondegirl

2016. augusztus 9.

Megelőzésképpen használom, eddig teljesen elégedett vagyok vele. A szem alatti karikáim jóval halványabbak, a szemhéjamat is megfelelően ápolja. Általában este kenem be a szemem körül, reggelre jól beissza, és érzem hogy sokkal jobban hidratált, és rugalmas a szemkörnyékem. Illatát is szeretem, kellemes.

brondegirl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Vdebi

2015. február 4.

Nagy elánnal kezdtem el használni ezt a krémet, mert jókat olvastam róla. Egy másik városba is átutaztam érte, hogy megvásároljam, de sajna nem használt a ráncaim ellen... sőt a szemhéjamra kenve viszketést okozott. Az illata sem valami kellemes. :(

Vdebi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

Sofi

2014. március 22.

Nekem sajnos sok mindent nem csinál, a karikáim nem lesznek halványabbak, ráncaim nagyon apróak vannak csak, de azokon se vettem észre változást. Megelőzésre jó lehet, plusz kellemesen hidratál, de nem venném újra.

Sofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 22.

Zatanii

2013. július 24.

Nem ráncokra, hanem karikákra szoktam használni, szépen hidratál és másnap nem nézek úgy ki, mint aki semmit nem aludt vagy éppen végig bulizta az éjszakát.

Zatanii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

Jane

2013. március 10.

Szuperjó a 20-30 éves korosztálynak napi használatra. Éjszakára szoktam felkenni kicsit vastagabb rétegben, hogy amíg alszom, kellőképpen kifejthesse a hatását. Picit masszívabb állag de például ebből kifolyólag télen tökéletes választás lehet. Illata nagyon természetes, felkenés előtt pedig érdemes az ujjbegyeinkkel kicsit "felmelegíteni".

Update: Édesanyámnak és nekem is viszkető vörös seb jelent meg az alsó szemhéjunkon amit, mint utólag kiderült ez a krém okozott. Nagyon tömény koncentrációban van benne gyógynövény kivonat, ezért néha pihentetni kell a használatát.

Jane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.