KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: Ritmó, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2012. június 21.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A napos, meleg fekvésű helyeket kedvelő kövirózsa a szeplősök, májfoltosok, kreol bőrűek kedvence különleges halványító hatása miatt. Az alkoholmentes tonikot az érzékeny bőrűek is használhatják. Nem szárítja a bőrt és frissítő, tonizáló hatása kellemessé teszi a mindennapos bőrápolást.

Kiszerelés: 125 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

juditviktoria

2017. június 4.

Eddig a PC tonikját használtam,viszont nagyon drága és gondoltam keresek egy másik tonikot,ami ugyanúgy jó,viszont nem kerül sokba.
Itt a krémmánián találtam rá erre a csodára,amit nagyon köszönök:)
A tökéletes tonik,én csak így nevezném!Minden amit ígér be tartja az illatát meg egyenesen imádom!
Nem kérdés hogy újra veszem e,nekem ez marad a tonikom amíg csak lehet kapni:)

juditviktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 4.

Itt a krémmánián találtam rá erre a csodára,amit nagyon köszönök:)
Nem kérdés hogy újra veszem e,nekem ez marad a tonikom amíg csak lehet kapni:)

incifinc

2017. március 5.

Drága és minek bele a glycerin ( hosszú távon nem jó a bőrnek!! a gyártónak üzenem)
Sokféle tonikon túl, eddig ez a legjobb. különösen tetszik, hogy a spricnije úgy porlaszt, mint a permetelő! Nem kell a vattakorong sem.

incifinc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 5.

Nanilia

2017. február 16.

Végre A tonik!
Nem tudom halványít-e, de nem is érdekel. :) nem emiatt vettem. Alkoholmentes, nagyon kíméletes, mégis nagyon élesen tisztít! A kiszerelés pont ideális, igényes és klassz a pumpás adagoló. Egy fújás elég a vattakorongra, ezt eleinte nem gondoltam volna és először megfújtam 3-szor...szóval folyt le a kezemen. Garantáltan újravevős cucc. Az illatát meg még csak meg sem említettem...

Nanilia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Végre A tonik!

barigy

2017. január 12.

Az illata a vedjegye, akarcsak a habkremjenek. Nem szarit, kellemes utoerzete van, szepen beszivodik utana a hidratalo krem.
A halvanyitast meg hianyolom, de adok meg neki par honapot.

UPDATE: nem kellett neki pár hónap, csak rendszeres, napi többszöri kenés és a pirosabb foltok, pattanás helyek, száradások olyan gyönyörűen tűnnek el, hogy magam sem hiszem! Javítva 5 csillagocskára. Imádom!

barigy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

A halvanyitast meg hianyolom, de adok meg neki par honapot.

Zildinyo

2016. április 18.

Sok halványodást nem tapasztaltam, de imádom az illatát és az érzetet, ami utána marad.
Nagyon kevés elég belőle, sokáig elég (nagyságrendileg egy éve használom csak arcra, majdnem minden reggel és este).

Zildinyo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 18.

absinth

2015. június 24.

Kellemes, kímélő tonik, kb. 2 hónapja használom esténként és még megvan a 125 ml nagyjából fele, így nem olyan vészes az ára. Jó az illata, nem irritál és alkoholmentes. Nem ragad utána az arcom. Pattanás utáni hegek halványítása miatt vettem elsősorban, egy kis javulást látok e téren is. Gazdaságos, kíméletes tonik.

absinth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

natasa

2015. április 6.

A tonikokkal nem igazán voltam eddig kibékülve. Vagy szárítottak, vagy ragadtak, vagy irritáltak... , így aztán nem fűztem nagy reményeket ehhez a tonikhoz sem. Már használtam Ilcsi tonikot (ha jól emlékszem, a rózsás családból), de nem voltam elájulva.
Viszont a bőrömön kezdtek megjelenni kis szeplők, a szemem körül alapból kicsit sötétebb a bőr, sőt van egy kisebb napbarnított folt is...szóval kellett valami világosító cucc.
Mivel ez a tonik nem tartalmaz alkoholt, és a 2. összetevője kapásból maga a hatóanyag, így megvettem.
Na ennyi a háttér, írom a véleményem: KIVÁLÓ. Nagyon kellemes használni. Nem szárít, sőt...ápol, hidratál is.Mondjuk én kenek rá még krémet. (Ilcsi kövirózsa zselé vagy Ilcsi szőlő őssejtes krém- nem egyszerre, felváltva) Nagyon szép bőrképet eredményez. Szerintem világosít is, de még csak a felénél tartok kábé, huzamosan próbálnám, kíváncsi vagyok a hosszabb távú hatásra is.
De jön a meleg, a sok napsütés, biztosan kellemes érzés lehet kicsit napsütötte arcot áttörölni vele.
Ja, és az illata is nagyon-nagyon kellemes.

natasa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

Ja, és az illata is nagyon-nagyon kellemes.

nop

2014. október 18.

Zseniális ez a tonik! Hidratál, nem szárít, egyszerűen annyira jó érzést hagy a bőrön, hogy csak na! :) Fekete szappan után használom, ezt pedig a Kövirózsa habkrém és az AHA-s naspolya krém követi. Nagyon jó szívvel ajánlom!

nop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 18.

vargadio

2013. szeptember 22.

Szuper tonik. Vadászom az alkoholmentes tonikokat a vegyes bőrömre, de ennél jobbat még nem találtam. Jól tonizál, hűsít, nem hagy ragadós érzetet és nem fényesedik ki tőle a bőröm reggelre. Halványító hatása is működik. Bárkinek ajánlom.

vargadio
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 22.

redrose

2013. augusztus 27.

Nekem elég problémás a bőröm, zsíros, pattanásos, mitesszeres. A csipkebogyó tonik használtam, de az alkoholtartalma miatt eléggé szárított, ezért próbáltam ki ezt. Ez nem az én bőrömre való,de mégis nagyon szeretem, Nem szárítja, hanem nyugtatja, hidratálja a bőröm. A nyomkodás utáni hegeimet pedig nagyon erősen halványította. Nagyon kellemes a használata. Egyszerűen imádom!:)

redrose
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.