KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bridget, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Meggy és kökény tartalmának köszönhetően regenerálja és hidratálja a fiatal, vízhiányos, húzódó bőrt.

renatainsanity

2018. november 29.

Mivel nagyon érzékeny a bőröm, ezért arcápolási és sminktermékekből próbálom mindig a lehető legtermészetesebb vonalat kipróbálni. Nekem ez a termék nagyon-nagyon bevált, a harmadik flakonnal fogyasztom éppen. Az illata nekem nagyon isteni, szépen leszedi a sminket a szememről dörzsölés nélkül is. Nekem 5*, mindig lesz egy a polcomon. :)

renatainsanity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Petravagyok

2018. november 8.

Imáádom! Nagy Ilcsi rajongó vagyok amúgy is, de az én bőrtípusomhoz nagyon bejött a meggy-kökény család, így megvettem az egész "kollekciót" (arctej, tonik, habkrém, zselé) és imádom használni. Arctejjel lemosom az arcom/sminkem, majd tonizálok, végül jöhet a habkrém masszírozó mozdulatokkal. Heti egyszer pedig kényeztetem magam a zselé pakolással. A várt hatás nem marad el ;) Sápadt, fáradt arcom tündököl :)

Petravagyok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Eneee

2018. november 3.

Szépen leszedi a sminket, felfrissít és hidratál. A meggy-kökény nagy kedvencem az Ilcsinél :)

Eneee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

VargaKata15

2018. február 8.

Számomra az illata egyet jelent a tiszta bőr illatával :) nagyon szépen és alaposan leszedi a sminket, még a vízálló szempillaspirállal is elbánt, de ellenben nem irritálja az érzékeny szememet (kontaklencsét is viselek). A legjobb arctisztito, amit valaha probaltam. Nem dorzsol, nem szarit es nem is pattogok ki tole.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

SzisziAdri

2017. december 4.

Sminkelmosóként használom, imádom az illatát, és a sminket is hibátlanul eltávolítja! A legjobb választás szerintem, hibátlan, akárcsak a többi Ilcsis krém, amit próbáltam. :)

SzisziAdri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

salibea

2017. november 17.

Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is. Lehozza a sminket is és puha tőle a bőröm. Csipkebogyó habkrémmel használom és hetente 1x pillanat peelinget. Az arcom tele volt pattanással főleg az állam körül. Mióta Ilcsit használom, azóta eltűnt minden problémám az arcbőrömmel. Az ára is nagyon jó volt, mert 250 ml-t vettem 1900 Ft-ért. :)

salibea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

pizsiafalon

2017. november 7.

Marha kellemes vele arcot mosni. Nem érzem úgy, hogy valami műlé kapkodná le rólam a vakolatot. Nem szárít, jó illata van (sajnos van benne parfüm) de nem irritál, vattakoronggal rásegítve leszed mindent és nem hagy kellemetlen érzetet az arcbőrömön.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

adri0419

2017. augusztus 18.

Fantasztikus illata van. Tökéletes reggeli arcmosáshoz és esti sminkeltávolításhoz is. Már több hónapja használom és még mindig van benne. Télen mikor kicsit szárazabb a bőröm hihetetlen gyorsasággal beszívja. Egyszerűen imádom :)

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

katyalin

2017. július 7.

Kíméletesen tisztít, nem irritál, nem szárít és nem hagy maga után kellemetlen érzést a bőrön. Sminklemosásra nem próbáltam, inkább reggelente használom. Hihetetlenül kellemes, meggyes joghurtra emlékeztető illata jókedvre derít még a "durcásan" induló reggeleken is (bár az arctisztító termékeknél kifejezetten nem ragaszkodom az illatanyagokhoz).
A leírás alapján vattakorong segítségével kellene alaposan áttörölni vele a bőrt. Próbáltam így használni, de nekem vált be. Helyette inkább a száraz bőrön oszlatom el, majd egy kevés víz segítségével a bőrbe "masszírozom", és csak ezt követően öblítem le.
Az ajánlás szerint víz- és vitaminhiányos bőr tisztítására szánták. Tapasztalatim szerint erre alkalmas: nem rontott, ugyanakkor nem is javított a felszíni vízhiányomon. Kellemes használni, de ennél többet számomra nem adott. Így nem hiszem, hogy a közeljövőben újravásárolnám.

katyalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

ronicic

2016. október 29.

Nagyon jó kis lemosó, sminkkel elbánik annyira mint pl. az előtte használt Bioderma Micellás lemosó, az illata szuper. Összességében eddig nagyon-nagyon pozitív csalódás az összes Ilcsi termék.

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!