Ilcsi

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: bridget, az összetevőket feltöltötte: Pöti, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Vízhiány

Meggy és kökény tartalmának köszönhetően regenerálja és hidratálja a fiatal, vízhiányos, húzódó bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

VargaKata15

2018. február 8.

Számomra az illata egyet jelent a tiszta bőr illatával :) nagyon szépen és alaposan leszedi a sminket, még a vízálló szempillaspirállal is elbánt, de ellenben nem irritálja az érzékeny szememet (kontaklencsét is viselek). A legjobb arctisztito, amit valaha probaltam. Nem dorzsol, nem szarit es nem is pattogok ki tole.

VargaKata15
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

SzisziAdri

2017. december 4.

Sminkelmosóként használom, imádom az illatát, és a sminket is hibátlanul eltávolítja! A legjobb választás szerintem, hibátlan, akárcsak a többi Ilcsis krém, amit próbáltam. :)

SzisziAdri
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

salibea

2017. november 17.

Nekem nagyon tetszik az illata és az állaga is. Lehozza a sminket is és puha tőle a bőröm. Csipkebogyó habkrémmel használom és hetente 1x pillanat peelinget. Az arcom tele volt pattanással főleg az állam körül. Mióta Ilcsit használom, azóta eltűnt minden problémám az arcbőrömmel. Az ára is nagyon jó volt, mert 250 ml-t vettem 1900 Ft-ért. :)

salibea
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 17.

pizsiafalon

2017. november 7.

Marha kellemes vele arcot mosni. Nem érzem úgy, hogy valami műlé kapkodná le rólam a vakolatot. Nem szárít, jó illata van (sajnos van benne parfüm) de nem irritál, vattakoronggal rásegítve leszed mindent és nem hagy kellemetlen érzetet az arcbőrömön.

pizsiafalon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 7.

adri0419

2017. augusztus 18.

Fantasztikus illata van. Tökéletes reggeli arcmosáshoz és esti sminkeltávolításhoz is. Már több hónapja használom és még mindig van benne. Télen mikor kicsit szárazabb a bőröm hihetetlen gyorsasággal beszívja. Egyszerűen imádom :)

adri0419
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

katyalin

2017. július 7.

Kíméletesen tisztít, nem irritál, nem szárít és nem hagy maga után kellemetlen érzést a bőrön. Sminklemosásra nem próbáltam, inkább reggelente használom. Hihetetlenül kellemes, meggyes joghurtra emlékeztető illata jókedvre derít még a "durcásan" induló reggeleken is (bár az arctisztító termékeknél kifejezetten nem ragaszkodom az illatanyagokhoz).
A leírás alapján vattakorong segítségével kellene alaposan áttörölni vele a bőrt. Próbáltam így használni, de nekem vált be. Helyette inkább a száraz bőrön oszlatom el, majd egy kevés víz segítségével a bőrbe "masszírozom", és csak ezt követően öblítem le.
Az ajánlás szerint víz- és vitaminhiányos bőr tisztítására szánták. Tapasztalatim szerint erre alkalmas: nem rontott, ugyanakkor nem is javított a felszíni vízhiányomon. Kellemes használni, de ennél többet számomra nem adott. Így nem hiszem, hogy a közeljövőben újravásárolnám.

katyalin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

ronicic

2016. október 29.

Nagyon jó kis lemosó, sminkkel elbánik annyira mint pl. az előtte használt Bioderma Micellás lemosó, az illata szuper. Összességében eddig nagyon-nagyon pozitív csalódás az összes Ilcsi termék.

ronicic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

kismadár

2016. június 28.

Elképesztően gazdag, krémes állagú, érezhetően táplálja is a bőrt, nem csak tisztítja. Hatékonyan és kíméletesen eltávolít minden sminkmaradványt és koszt. Az illata elsőre nekem nem nagyon tetszett, mert meggyes-alkoholos italok illatára emlékeztet (Garrone Cherry), amit pedig nagyon nem szeretek, túl édesnek találom! De mára már egyáltalán nem zavar az illata, megszoktam! Bár az illata nem lett a kedvencem, de a hatása miatt mindenkinek ajánlom, főleg száraz bőrűeknek! Én 3000 forintért vettem 250 ml-t, szerintem gazdaságos, kb. 5 hónapig kitart egy ekkora kiszerelés mindennapos használat mellett.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

hessviky666

2016. március 22.

Egy hónapja váltottam Ilcsi termékekre arcápolás és testápolás terén is. Ez az arctej nagyon beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Ilcsi kozmetikust először is azért kerestem fel, mert fontos, hogy javarészt natúr termékekkel dolgozik, másrészt feltűnt egy folyamatos bőrszárazság az orcáimon, ami nagyon zavart. Ezt az arctejet ajánlotta. Este a sminket szoktam lemosni vele még a szappanos arcmosás előtt. Nagyon finom illata és állaga van, nem hagy maga mögött ragacsos érzetet. A sminket maximálisan eltávolítja, még a vízálló tust is.
Reggelente a tonikját használom, heti egyszer a pillanat peelinget. Rózsa habkrémet kaptam hidratálásnak. Egy hónapja nem jött elő a bőrszárazság, szép puha az arcbőröm.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

batpandarin

2015. december 30.

Elég jól eltávolítja a maradék koszt, mondjuk a nagyját este leszedem fekete szappannal. Szőlős vagy meggy-kökény tonikkal fejezem be a rituálét, sokkal szebb a bőröm az új programmal, de azért nem tökéletes még.

batpandarin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!