KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hessviky666, Módosítva: 2016. június 6.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az aloé és orvosi szappanfű értékes hatóanyagaival. Az unisex deo frissességet biztosít, dezodorál, elfedi az izzadás okozta kellemetlen szagokat.

hfancs

2018. június 27.

Sok alumínium mentes dezodornál hatékonyabb. Az illata nem kifejezetten kellemes és nap közben többször újra kell kennem. Felváltva használom egy másik dezodorral és még nem találtam jobb alternatívát..pedig keresem már egy ideje.

hfancs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

BLili

2018. június 14.

Több hét után sem használ egyáltalán, - már pedig a kozmetikában azt mondták, hogy kb. 2-3 hetet is lehet, hogy kell várni, hogy átálljon a szervezet(?)-, ami az ára miatt nagyon bosszantó. Arról nem is beszélve, hogy kb. olyan, mintha büdösebb lennék tőle. 2100 Ft-ért volt egyébként kapható.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

lhekszi

2018. március 9.

Nem nem nem, sajnos nem :( Akartam szeretni, varandossag alatt el is hasznaltam kettot es most 11honappal kesobb akartam megint hasznalni, de utalom. Az illataval nincs bajom, nekem tetszik es felkenes utan hamar elillan. Azzal sincs bajom, hogy varni kell , hogy szaradjon addig arcot mosok ilyesmi. De arra amire kene es nem jo , az annal inkabb zavar. Konkretan budos vagyok es napkozben a sajat szagom csapja meg az orrom. Nem is az a baj, hogy izzadok, mert az termeszetes folyamat nem is szabad meggatolni, de a szagokat el kene, hogy fedje, de ez nem sikerult neki. Nem szoktam ilyet csinalni, mert probalgatom elhasznalni a termekeket, ha mar megvettem , de ez igy ahogy tele van meg a dezodor dobom ki a kukaba..

lhekszi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

wittingerti

2018. február 12.

Közepes. A legtöbb alumentesnél hatékonyabb, de csak pihenéshez ajánlott ; )

wittingerti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 12.

Közepes. A legtöbb alumentesnél hatékonyabb, de csak pihenéshez ajánlott ; )

hessviky666

2018. február 8.

Nagyon kellemes illata van, jól leplezi a kellemetlen szagokat. Kevesebbszer kell használnom, mint más natúr deokat.

2018.02.08: saajnos le kell húznom. Hosszú távon nem vált be, nem szívódik be, ragacsos érzetet hagy a bőrömön és semennyire nem véd az izzadástól. Afehér pólóim sárgák lettek tőle...

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Graffeszti

2017. február 5.

Izzadás ellen nem ért semmi, ellenben az összes fehér ruhámat úgy megfogta, hogy ki sem jött belőle. Az illata friss, de elég szúrós.

Graffeszti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Makk Zsuzsó

2016. október 8.

Ez bizony működik. Igaz nem nyáron, hanem most kezdtem használni, de még az alus dezodorokat is felülmúlja. Hamar felszívódik, nem ragad annyira, mint más golyós, nem hagy nyomot a ruhán, és ami a legfontosabb: semmi szagom nem lesz még este sem. Ilyet egy alumíniumos dezodornál sem tapasztaltam. Pedig azt hittem, hogy napközben rá kell majd segítenem valami más fajtával, mert az eddigi alumentes tapasztalatokból kiindulva jó, ha egy délelőttöt bírnak ki, de ez nem ilyen. És mivel timsó sincs benne, borotválás után is lehet használni, mert egyáltalán nem csíp. Csillagos ötös!

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.

fancsi25

2016. október 7.

Kicsit erős illata van, de még nem zavaró, nagy melegben természetesen ez is hatástalan, de egyébként a többi natúr deora/dezodorra jellemzően viselkedik.

fancsi25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 7.

AliceWonderland

2016. augusztus 31.

Vártam már, hogy kipróbálhassam. Az illata tényleg kellemes, de naponta azért 2-3x újra fel kellett frissítenem magam, ha ezt használtam. Stresszesebb, vagy nagyon meleg napokon azért nem ezt szoktam választani.

AliceWonderland
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbic Acid, Tocopherol

Orvosi szappanfű, tajtékzófű néven ismert gyógynövény. A Wikipédia információi alapján a növény vörös színű gyökere sok szaponinvegyületet és flavonoidokat tartalmaz, és mivel szaponinok csökkentik a víz felületi feszültségét, ezért mosószerként is használják (innen származik a növény neve).

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology