KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 81Judit, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Fényvédők

A gélt napozáshoz, turbó szoláriumba,síeléshez és általában a nyári napokra javasoljuk. Véd a káros UV "C" és a rövidebb hullámú UV "B" sugárzás ellen, ugyanakkor a hasznos sugarakat átengedi, és nem akadályozza meg a barnulást. A gél mindennapos használatát ajánljuk az olajos szeboreás, májfoltosodásra hajlamos bőrre. Nem tartalmaz krémalapot, így könnyen felszívódik, és hagyja a verejtéket elpárologni, ezért különösen alkalmas sportolóknak, napon dolgozóknak, illetve kisgyermekeknek, mert a homok, piszok nem ragad a bőrükre, s nem égnek le észrevétlenül. Javasoljuk, hogy a napérzékenyek az utcán is használják, főleg az arcon, a dekoltázson és a karon, mert ezeket a bőrfelületeket mindig éri a nap.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Ashmatiii

2015. szeptember 2.

Imádtam. Szépen barnultam tőle, jó volt az illata és nem volt nehéz a textúrája.

Ashmatiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 2.

Evica

2014. július 24.

Ilcsi Fényvédő arcra 30 ml van helyette. Van egy, amire nincs szükségem már, kevés hiányzik belőle. 2015-ben jár le. Érdekelne valakit? kozmetikusbuda@gmail.com

Evica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 24.

incifinci28

2013. szeptember 16.

nekem is volt ilyen és bevált! szívesen újravenném, ha lenne még. finom illata van és az arcomra is rákentem, semmi kipattogás.

incifinci28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

janina66

2013. május 2.

Lehet, hogy nem véd úgy mint a vegyszerekkel és káros anyagokkal teletunkolt boltokban kapható társai, de legalább ez természetes. Én minden más napozószertől kipattogzok, pattanásos leszek, szóval kösz nem kérek belőlük. De használjátok csak az agyon vegyszerezettet, abban a hitben hogy majd megóvnak bőrráktól......közben meg ők maguk is azt okozzák

janina66
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

c.ancsa

2013. január 26.

Mi úgy vettük meg, hogy nem olvastuk el itt a leírást... :) Kb 5 éve használjuk és az egész család imádja, csak ezzel megyünk strandra! A nővéremnek tényleg nem jön ki tőle a májfoltja, viszont anyukám és én is, akik 4 perc alatt úgy néznek ki mint a rák tökéletesen megmaradt bikini kontúrral :), mi is barnulunk tőle. Bár én nehezebben, de az én bőröm egy rémálom!!!! Az anyajegyeimre pöttyintek egyet még tuti ami tuti. :) Csak azért mínusz egy csillag mert várni kell egy kicsit amíg beszívódik, de utána viszont nem is hagy zsíros érzetet!

c.ancsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Alice83

2012. szeptember 6.

Szinte hihetetlen h ez a megbecsült márka ilyen leírást ad..gyaa :O meglepődtem..Az én bizalmam is megrendült, szerintem ez a krém csekély védelmet adhat csak:S..ismerősi körben is ezt hallottam:S photo-aging ellen nem véd az biztos:S

Alice83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

feapaam

2012. szeptember 5.

Én nagyon foltos voltam régen, mint egy maszatos, piszkos kisgyerek. Az világított ki az arcomból ami nem volt foltos. Az Ilcsi tette rendbe a bőröm. Aha-kúra, kövirózsa habkrém, a gyulladásaimat a csipke habkrém és fekete-szappan-függő voltam. Akkor annyira vigyáztam, hogy még télen is használtam a napozó krémet(a régit ami szerintem olyan mint most ez a gél) Most pedig tavasztól használom a Napozó Gélt. Bátran strandolok is vele, akkor sem leszek már foltos, régen egy szoli vagy egy kisebb napsütésre rögtön kijöttek. Csak ajánlani tudom. És hiába van zsíros, korpás seborheas, bár gyakran fénylő bőröm, mégis könnyűnek érzem magamon. Erre megy alapozó helyett a Mindennapi gél, ami még fed is, és ki sem fénylek. Az UV-miziriáról annyit hogy a régi napozókban a növényi alkotók fényszűrésén volt a hangsúly, ahogy az Ilcsi napozók közül ebben a gélben is azokon van, és plusszban van még benne fizikai védelemre titán-dioxid. Nem tudom, ez vajon volt-e a régi napozókban az új szabályozás előtt, ami miatt az Ilcsinek is változtatni kellett. Akkor még inkább igaz volt a szelektív fényszűrése, mivel a fizikai fényvédőknek minden sugárból kell hogy visszaverjenek, válogatás nélkül. A Hauschka sem védett az UVA-tól, de bejött egy rendelet, miszerint teljesitenie kellett a fényvédőnek egy elvárt UVA-UVB védelmi arányt. Ezért került bele az Ilcsikbe nagyobb mennyiségben a fizikai védelem a növények szelektív védelme mellé. Ennek ellenére UVA védelmében: szabadgyökképző, DNS-károsító, öregedési folyamatokat gyorsítja, DEHÁT ez ellen védekezünk saját magunk azzal hogy az UVA direkt pigmenképzése miatt a már meglévő melanin szine sötétedik, azaz barnulunk, és éppen ez a festékanyag az ami védi a sejtek DNS-állományát. Én így tanultam, és nekem ez így világos is:) Az pedig hogy rövid UVB azt jelenti hogy az UVB-n belül a hosszabb hullámú UVB segíti a csontképzést, hat a hormonrendszer működésére, a rövid UVB pedig a gyulladáskeltő hullám. Az UVC ellen viszont régen az ózonpajzs védett, de mivel sérült, már jut nekünk a C hullámból is, ami fertőtlenítő de bőr- és kötőhártyagyulladást okoz. Szóval létezik! A lényeg a mértkletesség, fokozatosság, és a megfelelő védelem!

feapaam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 5.

fata morgana

2012. április 22.

Kicsit drága. Utoljára 2010-ben vásároltam, akkor 5 ezer Ft-ot fizettem érte. Tavaly kihagytam, de idén biztosan újra beszerzem. Minden szempontból tökéletes. Amellett,hogy véd, lehet barnulni mellette. Többször teszteltem tengerparton.Amikor ezt használtam nem égtem le. Tavaly lecseréltem az Alverde napozójára. Hiba volt. Sikerült leégnem...

fata morgana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 22.

81Judit

2012. április 20.

Olyan natúr fényvédőt kerestem magamnak és kisfiamnak, amely nem tartalmaz kémiai fényvédőt csak fizikait és biológiait. Csak az Ilcsi és Biola termékek közt akadtam ilyenre.
Én végül nem ezt használom, mert a T-vonalban zsíros bőröm már a felkenés után fénylik tőle. Normál bőrre viszont jó, mert a kisfiam bőrén rögtön szépen felszívódik. Nevével ellentétben nem gél, hanem krém állagú. (Nem értem, hogy miért gél a neve?) Könnyen kenhető, kevés is elég belőle.
Én 3300 Ft-ért vásároltam márciusban, de ez még a tavalyi árlista szerint volt.

81Judit
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 20.

Én 3300 Ft-ért vásároltam márciusban, de ez még a tavalyi árlista szerint volt.

zsu044

2012. április 11.

Áprilistól-szeptemberig nálam ez helyettesíti a nappali krémet! Nagyon szeretem! :) Májfoltosodásra nagyon hajlamos a bőröm, de ha tavasszal az első napsugarakkal elkezdem használni a paradicsomos napozó gélt, egyenletesen barnulok, májfoltok nélkül. Kellemes illatú, állagú. És nálam elsődleges, hogy natúúúr! :)

zsu044
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 11.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycerin, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.