KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2017. július 7.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Rugalmasító, ráncsimító, tonizáló és regeneráló hatású gél, amely minden ráncosodó bőrtípusra ideális.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Tildi

2014. augusztus 10.

Nekem mimikai ráncaim vannak arra használom. A kisebb ráncokat szépen eltünteti.

Tildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Enca

2014. július 19.

Szemkörnyékápolóknak kaptam a kozmetikustól, de most már egy ideje szérumként használom reggel és este. Nagyon könnyű az állaga, s engem elég jól hidratál. Nem hiszem, hogy újra veszem, mert már jön egy PaulaChoise szérum, de ha esetleg megint rámtör a natúr-mánia, akkor ehhez nyúlok :-) frissítő, üdítő a bőrömnek.

Enca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

KisÉvi

2014. április 24.

Sajnos nekem ez nem vált be.Lassan három hete kenem, de semmi változás nincs.
40 vagyok a, szemem alatt kis nevető ráncok gyűltek.Azt szerettem volna egy kicsit finomítani.Persze nem a krémet vagy a kozmetikust okolom, az én bőröm nem reagál ezekre az összetevőkre.A zöld szappan, az AHA és a paradicsomos napozó szuper, de ezt a Liposzómás gélt szívesen átadnám féláron annak, aki szereti, használja.Én meg tovább próbálkozok.

KisÉvi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

Sajnos nekem ez nem vált be.Lassan három hete kenem, de semmi változás nincs.

feapaam

2013. június 4.

Laza, ráncos, petyhüdt bőrre valóságos csoda! Napi használatnál látványosan feltölti! Nagyon különleges növények keveréke!

feapaam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

Pöti

2013. május 5.

Először lesokkolt a színe, majd az illata, végül a hatása. A ráncaimat természetesen nem simogatta el, de egy szilikonmentes zöldségkoktéltól ezt nem várhatom el. Viszont annyira élőnek érzem tőle a bőrömet.. Csodás... :-)

Pöti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

2013. január 7.

Nagyon jó készítmény, ráncmegelőzésre használom (33 éves vagyok), 1 pumpálásnyi elég belőle egy használatra, és egy flakon kb. bő 3 hónapig elég (napi egyszeri használat mellett, én éjszakára használom csak), ez így havi kb. 1200 forintra jön ki. Sokkal simább, szebb a bőröm, mióta használom (utána csipkebogyó habkrémet, vagy csipkebogyó-érzékeny extra krém kombót szoktam hidratálóként használni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Makk Zsuzsó

2012. október 26.

Az eddigi legjobb anti-ageing szérum, amit próbáltam! Általában a Fitoösztrogénes hidratálóval keverve szoktam használni. Nagyon jó hatással van a bőr állagára, tényleg feltölti, sokkal simább és ruganyosabb lesz. (Persze ehhez azért az AHA&Esemény előtti pakolás is hozzájárul.) És nem a szilikontól érzem selymesnek a bőröm, hanem a növényi hatóanyagoktól.
Ja, és kb. negyedannyiba kerül, mint az E.L. Advance Night Repair, aminek a hatásossága messze alulmarad.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 26.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Arborescens Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Aloe Arborescens Leaf Extract, Glycerin
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

Zöld színanyag.