KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   kozmetikus   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Golyakalifa, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   kozmetikus
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A csipkebogyó csodálatos normalizáló hatása az érzékeny, gyulladásos bőrre régóta ismert. Növényi nyálkaanyag kombinációjának köszönhetően az eredmény szinte felülmúlhatatlan.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annarebeka

2018. október 27.

Az illatát imádom és kellemesen hűsít.
Viszont azt a ragacsos érzésű, mégis matt réteget, amit hagy a bőrömön, ki nem állhatom. Emiatt nem is használom, nagyon zavaró. Esetleg este alváshoz kenem fel, hogy aztán reggel lemoshassam.
Különösebb hatását nem tapasztaltam, bár nem irritálta az érzékeny bőrömet, ami már egy jó pont. :D

annarebeka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 27.

Az illatát imádom és kellemesen hűsít.

Nashuaaa

2018. október 21.

Bennem valahogy nem hagyott nagy nyomot ez a krém, használgattam, de aztán kb a felénél meguntam, mert nem sok hatását láttam. Ártani nem ártott, de sok újat sem tett, végül elajándékoztam. Ezzel ért véget az Ilcsi-s próbálkozásaim sora.

Nashuaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

bongi

2018. július 12.

Nyáron csak azt használom, krémet csak alkalmanként. Zsíros bőrre nagyon jó reggel és smink alá, gyorsan beszívódik.

bongi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 12.

csajreni

2018. május 25.

Kb másfél hónapja vettem a kozmetikusnál, mivel pattanásra hajlamos arcbőröm van. Talán egy picit javított a helyzeten és nincs annyi pattanásom. Jelenleg reggel használom (mivel este egy jóval erősebb hidratáló hatású, de mégis könnyű krémet használok a vízhiányos bőröm miatt), sminkelés előtt. Nem tökéletes választás smink alá szerintem, de így nyáron nem szeretnék nehéz krémeket tenni a cc krém alá (a sima alapozó alá biztosan nem lenne elég). A hidratáló hatását egyáltalán nem érzem, de talán nem is ez a fő feladata.

csajreni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

Paprika

2018. május 9.

Abszolut semmit nem ér érzékeny bőrre!

Paprika
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

Abszolut semmit nem ér érzékeny bőrre!

zsufri

2018. április 1.

Könnyű, gyorsan beszívódó krém. Nyáron nekem önmagában, krém nélkül is elég.

zsufri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 1.

Könnyű, gyorsan beszívódó krém. Nyáron nekem önmagában, krém nélkül is elég.

kriszti.csatlos

2018. január 20.

Szeretem! A kiszerelésre visszatérve, ha valaki gondolkozik benne: én 10 ml vettem a kozmetikustól, 1 bő hónapig volt elég, de én átlag kétnaponta használtam. (na jó, az elején naponta, de volt egy pár nap hogy naponta 2x.)
Szépen javulgat a bőröm tőle is. Könnyű kis gél, kevés elég belőle.
Az áráról nem tudok nyilatkozni, mert az én kozmetikusom nevetségesen olcsón adja az Ilcsi termékeket. <3

kriszti.csatlos
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.

Szépen javulgat a bőröm tőle is. Könnyű kis gél, kevés elég belőle.

Golyakalifa

2017. december 13.

Egy hónapja használom a terméket. Diagnosztika után ajánlotta a kozmetikusom, mert felszíni és mélyrétegi vízhiányos a bőröm. Nekem eddig bevált, már 1-2 alkalom után üdébb lett tőle a bőröm, láthatóan kezd visszatérni bele az élet. :) Könnyen kenhető. Bár nagyon kicsi a kiszerelése, sokáig elég lesz, eddig szerintem 1 cm-vel sem ment feljebb a flakon (air-less kiszerelés).

Update: A kiszerelés végül 2 hónapra lett elég, de sokat és sokszor használtam. Az ára kicsit borsos, de az arcbőrömet rendbe rakta, szóval elégedett vagyok.

Golyakalifa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 13.

Claire125

2017. november 6.

Régóta kerestem a tökéletes arckrémet, ami gyorsan beszívódik és szinte azonnal lehet rá sminkelni, nem kell belőle sok, megfelelően hidratál, és nem fénylik, zsírosodik a bőröm tőle. A közmetikus ajánlásával próbáltam ezt ki, és minden elvárásomat teljesíti. :) Imádom!

Claire125
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 6.