KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ilcsi

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   kozmetikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: huguka, Módosítva: 2012. március 27.

Lelőhely:   kozmetikák
Kategória:   Testápolók

A cellulitos és striás, valamint a fáradt, rossz turgorú, sápadt bőr életre keltésére. Paprikatartalmánál fogva vérbőségfokozó és kötőszövet-erősítő hatású, így segít kidolgozni az erekből, szövetekből a lerakódásokat, és megkönnyíti a combon lévő hajszálvisszerek kezelését. Karotin-, bioflavon- és tokoferoltartalma erősíti és szépíti a bőrt. Regeneráló hatása ellensúlyozza a sok ülőmunkától kialakult kellemetlen tüneteket, a merev izmokat és ízületeket. Torna, sport előtt kitűnő bemelegítő, azt követően csökkenti az izomláz tüneteit.

Kiszerelés: 250 ml vagy 1000 ml

Ilcsi Vérpezsdítő Testápoló-KERESEM
Ár: megegyezés szerint , Eladó: misno
Állapot: lehetőleg bontatlan, Helyszín: Debrecen, fizetés: --

lenip

2017. április 7.

Kezdődő narancsbőrre vettem anno, de azóta volt még 1-2 alkalom, amikor kúraszerűen használtam. Utóbbi esetben már szisztematikusan körbe is fóliáztam magam. :) Csíp rendesen, ezért érzékeny bőrűeknek nem ajánlanám, vigyázni kell vele, hogy bekenés után alaposan mossunk kezet. (A testápoló kifejezést kicsit furcsának találom ennél az Ilcsis terméknél.) Szerintem rendszeres mozgással, megfelelő étrenddel lehet elérni a maximumot narancsbőr tekintetében. Amúgy sportolás előtt jó bemelegítő.

lenip
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 7.

stock14

2017. január 12.

Már egy ideje használom, sajnos van egy kis narancsbőr a comb és fenék tájékon és gondoltam egy próbát megér! És milyen jól gondoltam! Én azt hiszem egyetlen terméktől sem várhatunk csodát. Helyettünk nem fognak elbánni a narancsbőrrel de ha kicsit rásegítünk nagyon jó eredményt érhetünk el! Én fürdés után kenem be az érintett területeket majd egy kis edzéssel rásegítek és 1-2 héten belül látványos az eredmény! Nekem éget és vörös is rendesen az edzés pedig csak rásegít de jó érzés mert legalább tudja az ember hogy dolgozik valamit a kicsike. Nekem működik! Simább és feszesebb is a bőröm.

stock14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 12.

mnodulus

2016. július 23.

Bár sosem vártam csodás az ilyen narancsbőr ellenes kozmetikumoktól, azért ez a chilis vérpezsdítős dolog valamit csak segít, mert alkalmazás után kicsit szebb, feszes lesz a bőr. Kár, hogy nem tart örökké. Csakis hosszabb ideig tartó meleg vizes zuhany/fürdés után fejti ki nálam a hatását. Viszont nem kell lemosni, mint az Oliva Beauty Hot Gel-t.

mnodulus
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

hessviky666

2016. május 30.

Itteni vélemények alapján vettem meg, Sajnos az utóbbi időben megváltozott az életritmusom, ezt a szervezetem 5 kg plusszal tolerálta. Most kicsit többet mozgok, futni járok, de az a makacs narancsbőr... mivel Ilcsi termékeket használok, körbenéztem a kínálatukban, és mivel jó véleménnyel voltatok ezen termék iránt, megvettem. Számomra az illata nagyon kellemes, én inkább a fahéj illatát érzem ki, mint a paprikáét. És micsoda vörös leszek tőle! Igen, vörös és meleg lesz a bőröm, de nem csíp. Szép tónust ad a bőrnek, kontúrosabbnak látom már most (egy hét után). Kozmetikusom javasolta, hogy sportolás előtt körbefóliázással nagyon hatékony, de azt még nem mertem kipróbálni, mivel többen írtátok, hogy a vérnyomásotokat felviszi (én hozzáteszem ilyet nem tapasztaltam). Fürdés után szoktam jól átmasszírozni fele a fenék- és comb részt.

hessviky666
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

Szaki

2016. április 30.

Egy hete használom,nekem nagyon jó! Kb 1 órán át melegséget érzek de nem csíp meg ilyenek.A szívverést kicsit meggyorsítja az biztos.A kozmetikusom azt ajánlotta,hogy a jobblábon a bokától felfelé a bal bokáig be kell maszírozni és maximum a has részen a bordákig kenhetjük be magunkat!Az intenzív mozgást kerüljük mert a szivet nagyon felpörgeti együtt a kettő!!Jól hidratál és szép a bőröm,Feszesebb!!

Szaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

juditka70

2016. március 27.

Az enyhén cellulitiszos bőrfelületet kezeltem vele. Több alkalom kellett az eredményhez,de nagyon elégedett voltam a hatással.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 27.

bara89

2015. december 11.

Egy termék, amitől pontosan azt kapom, amit várok tőle. Szintén sportoláskor használom főként, de zuhany után is szuper. Az illatát is szeretem. Nem kell megijedni, hogy csíp, ez teljes mértékben szándékos. A tágult hajszálereken is segít. A vérbőségfokozás segít a hatóanyagok felszívódásában, ez a legjobb dolog, amit tehetünk a bőrünkkel.

bara89
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 11.

Penge

2015. november 28.

Sportolás előtt szoktam bekenni a kritikus területeket, szépen kipirososdik edzés közben és jól bizserget is. Az illata, na igen , nem valami jó, natúr paprika, de legalább nem parfümözik agyon :) Az érdekes az nálam, ha simán bekenem magam vele, nem történik semmi. De ha edzek utána, vagy közvetlen fürdés után kenem be magam, akkor irtó látványos a hatása, na és érezhető is, forró, bizsergő érzés, ami elég hosszú ideig fennáll. Én szeretem, mert amire kifejlesztették, arra hat is . Érzékeny bőrűek mindenképp teszteljék magukon először.

Penge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 28.

gyorrgyir

2015. november 24.

Mivel vérpezsdítő hatású, hasonló a sportkrémekhez , így alkalmanként, este a fáradt lábaimra használom. Elsőre túl erősnek éreztem, de hamarosan csillapodott a pirosság az égető érzés, reggelre pedig teljesen elszállt a fáradtság érzet, nem úgy mint előtte.

gyorrgyir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 24.

Biamaki

2015. szeptember 3.

Sziasztok! Ma szereztem be ezt a kencét és meglepődve tapasztaltam, hogy az àllaga nagyon folyékony. Ilyennek kell lennie??

Biamaki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate
Peptidek: Ascorbic Acid Polypeptide
Vitaminok: Ascorbic Acid Polypeptide, Tocopherol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Niacin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Narancs virág. Paula Begoun szerint illatanyag, mely irritáló hatással lehet a bőrre.

Egy viszonylag új, stabil formája a C-vitaminnak, melynek a többi C-vitaminféléhez hasonlóan antioxidáns hatása van. Még viszonylag kevés, de ígéretes kutatás utal arra is, hogy 1%-nál nagyobb koncentrációban hatásos hatóanyag lehet a pattanásokat okozó baktériumok ellen, és 5%-nál nagyobb koncentrációban pedig csökkenti a pattanások okozta gyulladásos reakciót. További információ a cosmeticscopon és truthinagingen.

A niacin B3-vitamin egyik formája, mely a niacinamidehez hasonló tulajdonságokkal bír. Többféle szempontból is kiváló hatással van a bőrre: egyrészt remek hidratálószer, másrészt pedig hatásos pigmentfoltok ellen is. Ezenkívül ígéretes öregedés elleni hatóanyag, amely serkenti a kollagéntermelést, és hatásos sejtkommunikáló összetevő (bőrünk sejtjeit helyes viselkedésre bíztató összetevő). Pattanások kezelésében is több antibiotikummal felveszi a versenyt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.