KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Image Skincare

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2017. június 26.

Ár:   13 490 Ft
Kiszerelés:   5 db
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az újgenerációs biomolekuláris hidratáló lapmaszk egyedülálló, védett hidrogéles technológiával készül, melynek az alapja vörös alga és szentjánoskenyérfa. Sem állagában sem érzetben nem hasonlít az eddig megismert lapmaszkokhoz: zselés anyaga szépen rásimul a bőrre, nem okoz kellemetlen, húzódó érzést a száradása, mivel ez a hatóidő alatt nem következik be. A hatása egészen kivételes: az arcbőr feltöltődik, kisimul, felfrissül! Ez a lélegző, 3D maszk benntartja a bőrben a nedvességet, segítve a hatóanyagok mélyebbre felszívódását. Vulkáni víz, gyömbér gyökér kivonat, aminosavak és antioxidánsok szinergiában ható elegyével dolgozik az átfogó, teljes bőrfiatalítás érdekében. Növeli a hidratáltságot, csökkenti a kisebb és nagyobb ráncokat, halványítja az elszíneződéseket, fiatalít. Már egyetlen alkalmazással megemeli, hidratálja, ragyogóbbá teszi a bőrt. Tökéletes segítség utazás során a bőr vízvesztésének pótlására.

Marietta1977

2017. október 2.

Beauty boxban jutottam hozzá ehhez a prémium termékhez. A maszkot kétszer is lehetett használni, sőt annyi termék maradt még a tasakban hogy többszörre is elég volt.
A hatása tényleg érződött napokkal később is, olyan puha és kisimult lett az arcom, hogy ha nem lenne ilyen drága a maszk, még meg is venném gyakrabban.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 2.

racskaijudit

2017. augusztus 21.

2 napja használtam fel a Pixiboxban kapott maszkot. Csak ódákat tudok róla zengeni. Nem tapasztaltam még eddig ennyire meggyőző hatással rendelkező terméket. Üde, élettel teli, kisimult és láthatóan is sokkal feszesebb lett tőle az arcom. Nagyon imádom amit az arcommal tett :D Nem tudom, hogy a maszk formája milyen arcformára lett tervezve, megküzdöttem vele mire valahogy fel bírtam helyezni, de tökéletesen így sem sikerült a helyére igazítani.
Nagyon örülök, hogy kipróbálhattam, ha egyszer rámszakad a lottóötös mindenképpen újra veszem, de egyenlőre biztos nem mert sajnos nagy húzós az ára. Csak emiatt kap -1 csillagot, de amúgy nekem nagyon bevált.

racskaijudit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

csill87

2017. augusztus 12.

Már évek óta használok koreai szövetfátyol maszkokat, de ennek a nyomába sem ér eddig egy sem amit próbáltam. Nagyon érzékeny a bőröm, de engem ez nem irritált, sőt, nagyon feltöltötte a bőröm, olyan 2-3 napig látszott a hatása és az összhatás is szebb volt. A maszknak nagyon érdekes volt az anyaga, nem olyan volt, mint a hagyományos szövetfátyol maszkoknak, inkább olyan volt, mintha egy ilyen szilikonos, géles lap lenne.
Örülök, hogy kipróbáltam, de teljes áron nem hiszem hogy megvenném, mert nagyon húzós az ára.

csill87
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

mujerconfused

2017. július 23.

A maszk formája számomra rejtély, alig tudtam normálisan felhelyezni. A hatása egész látványos, tényleg feltöltődik tőle a bőr, bár ez nekem kb 3 napig volt érzékelhető. Egy problémám volt vele, teljesen kipirosodott tőle a bőröm, ez pár óra után eltűnt minden egyén panasz nélkül de ezt egy kicsit aggasztónak találtam. Én sem venném újra, főleg ha tényleg ennyi az ára :O

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Kriszti4

2017. július 13.

A maszk Pixiboxban volt. Nem rossz a termék de különösebben nem volt nagy hatással rám.Kicsit nehéz volt felhelyezni az arcomra. Felfrissült tőle az arcbőröm, az tény ,de ezenkívül nem igazán vettem észre mást! Így, hogy a boxban volt elhasználtam, de nem adnék ki ennyi pénzt érte!

Kriszti4
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Wine Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Alanine, Cysteine, Magnesium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Beta-Glucan, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glutamic Acid, Alanine, Histidine
Vitaminok: Niacinamide, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Glyceryl Linoleate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Részletes infó az összetevőről: CosmeticsCop, SmartSkinCare, FutreDerm

A bor kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns hatású összetevő. Paula Begoun szerint a vörös(!)bor erős antioxidáns tulajdonsága a resveratrolnak köszönhető.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Alanine a I h

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Nem esszenciális aminósav. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr-és hajkondicionáló, valamint szagokat semlegesítő hatású összetevő. Az összetevő serkentő hatással van a melanociták melanin termelésére, ezért a leggyakrabban önbarnítókban, szoláriumkrémekben és barnulást elősegítő naptejekben találkozhatunk.

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

A linolénsav észtere, az F vitamin egy formája. Bőrpuhító (emollient).

Emulgeálószer és emoillent. Kémiai szerkezete nagyon hasonlít a gliceril-sztearát-ra, csak sztearinsav helyett arachidonsavat tartalmaz, ami egy telítetlen zsírsav, és a mogyoróolajban található meg többek között. Maga az emulgeátor tehát természetes vegyületek természetes kötéssel való összakapcsolásával nyert anyag.

Squalane eo 1 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak