KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imetec

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Aysel

2017. október 11.

Kedvenc hajvasalóm!én is 5000ért vettem.Szkeptikus voltam.De nem kellett volna.A dolgát teszi.Szépen selymesre vasalja a hajam.Már 200 fokon is..

Aysel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

nyusszkoo

2017. június 15.

Direkt ezt a régebb tipusui hajvasalot vettem meg, mert ugy gondolom mind ebbol vagy pl Remington márkabol sokkal erősebbek hatásilag, es tartosabbak is. Regen hasznaltam ebbol az ujabb jades változatát amivel gondoriteni is lehetett, az is bevált csak lecseréltem utolag megbántam, mer egyedul a Jade kristályos laptól szep selymes a hajam+ ionizalastol. Ez még jobb mint az uj verzio, kb 180-190en Vasalom szepen kivasalja, nem lesz szaraz sprod a hajam vege, es tartós! 5000ftert vettem, kivetelesen jo Hajvasalo, kb 20 hajvasalot probaltam mar L'Oréal STEAMPODtol kezdve mindent... szoval Kurva jo ez a kis Hajvasalo! ;)

nyusszkoo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Hopi

2017. január 24.

Nagyon nagy számnak számított anno mikor elkezdtek reklámozni.
Én is megvettem és hosszú évek óta, viszonylag gyakori használat mellett is hibátlanul működik.
Nagyon jó készülék, teljesen megéri az árát.

Hopi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Nagyon nagy számnak számított anno mikor elkezdtek reklámozni.
Nagyon jó készülék, teljesen megéri az árát.

naturefun

2017. január 13.

Három éve vettem, kutatómunka nem előzte meg, csak levettem egyet a polcról. Azóta megvan, szeretem, gyorsan felmelegszik, egy gyors húzással is szögegyenes hajat csinál. Én 170 fokon használom, nem roncsolja még a vékony szálú, érzékeny hajamat sem, bár két-három hetente egyszer van csak használatban. Nagyon elégedett vagyok vele.

naturefun
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

noncsykiss

2016. április 6.

Nekem az elődje van meg,az oldal gombos verzió. 9-éve vásároltam és azóta is kivállóan teszi a dolgát. A felírat már megkopott rajta és párszor le is ejtettem,de ennek ellenére hibátlanul működik.

noncsykiss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Madi

2015. július 24.

6 éve megvan, még mindig jól működik, semmi kopás nincs a lapján, 2 húzás teljesen elég, nem tépi. A keratinozás előtt minden nap vasaltam vele a hajam, méghozzá 200 fokon, de így is 3 évbe telt, mire elkezdett roncsolódni a vége és töredezni, pedig természetes szőke vagyok és vékony szálú a hajam. Most már csak a frufumat állítom be vele, meg 140 fokon igazítgatom a hajam, mikor kopik ki a tartós egyenesítés. Nagyon megérte érte az a 6000 valahány forint. :D

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 24.

Jogobella

2015. május 6.

Első hajvasalóm, csak levettem a polcról és kész.
Már 6 éve használom kb, semmi baja nincs. Bár nincs viszonyítási alapom, de párszor használtam más hajvasalóját, és attól sokkal fényesebb volt a hajam, tartósabb...

Jogobella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Első hajvasalóm, csak levettem a polcról és kész.

SLetti

2015. január 6.

Imádom,a legjobb hajvasaló a világon.Gyors melegedés,nem kell sokszor áthúzni a hajon,és nem "ropog" mint más hajvasaló társai használatakor. Nem is törik tőle a hajam,szép fényt is ad neki,göndör hajból is a legjobbat hozza ki.Én 5000 ft-ért vettem 2éve

SLetti
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 6.