KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imetec

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fodri, Módosítva: 2018. január 10.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

45 mm átmérőjű professzionális melegített hajkefe, amely egyetlen egyszerű mozdulattal formázza és ragyogóvá teszi a hajat.

A professzionális Bellissima Magic Style PB2 45 melegített hajkefe ideális a haj formázásához és ragyogóvá tételéhez: az innováció alapját képező Integrated Heating System exkluzív beépített melegítő rendszernek köszönhetően a haj már egyetlen mozdulattal formázható, miközben megőrzi fényességét.

Az Ion Technology hidratálja, élettel telivé teszi a hajat, és csökkenti az elektrosztatikus hatást. A kerámia és turmalin bevonatnak köszönhetően egyenletesen oszlatja el a hőt és maximálisan fényessé teszi a hajat. Az Easy Grip System rendszernek köszönhetően a tincs maximálisan követi a kefe vonalát, így a készülék tökéletesen fel tudja tekerni azt.. Az Anti-Frizz System a lehető legnagyobb mértékben csökkenti a haj kiszáradását.​​​

Ár: 4500,- , Eladó: Fodri
Állapot: Újszerű, 4x használt, Helyszín: Budapest vagy Balatonalmádi és környéke, fizetés: Sz