KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   600 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: kerikatavirag, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Egy új gyártási technológia lehetővé teszi a haj számára, hogy a festés során is a megfelelő táplálás által visszanyerje fő alkotóelemeit: a vizet, a proteineket és a zsírokat.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

dijcsu1002

2017. január 10.

Hosszantartó szín és maximális védelem! Én ezzel jellemezném a Singularity hajfestéket. Több ismerősöm is próbálta ősz haj fedésére, és maximálisan megállta a helyét, így 5*-gal jutalmazom! Én egyáltalán nem tapasztaltam a haj száradását.

dijcsu1002
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

sminkparduc97

2016. november 28.

Én a VIOLET színt rendeltem meg és nekem bevált. Bár furcsa módon nekem más napra fejti ki végleges hatását. Pl. ha vasárnap délelőtt befestem vele a hajam az másnap délután tökéletes lilás színben fog pompázni. Én meg vagyok vele elégedve! :)

sminkparduc97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 28.

KrKrisz

2016. november 20.

Nekem bevált, több árnyalatát is próbáltam. Nem szárít jobban, mint bármelyik másik hajfesték, a színei tartósak, szépek, és elég természetes hatásúak. Az árához képest teljesen jó, vettem már sokkal rosszabb minőségű festéket háromszor ennyiért.

KrKrisz
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 20.

Dark4ngel

2016. szeptember 6.

a 11.02-es (szőke) árnyalattal festettem be a hajamat, szőkítés után. Picit száraz tapintású volt utána, de a garnier olajos pakolása után teljesen elfogadható eredményt kaptam. Remelém a tartósságával sincs gond, egyelőre 4 csillag az 500 ftos áráért, és azért mert nem törte le a hajam se ez, se a szőkítője.

Dark4ngel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

fdorottya

2016. augusztus 2.

Szőkétől szerettem volna megszabadulni. A festék teljesen el is tüntette a szőke tincseket. A festék elég sokáig tartja a színét is. De!!! Nagyon szárította a hajamat. Szálkás, gubancos lett. A festék alapból jó lenne, ha nem tenné így tönkre a hajat.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Bexxm

2016. május 28.

Vettem volna inkább drogériás festéket ez helyett.. Nagyon kiszárította a hajam, festés után akármit csináltam vele, egy kínlódás volt kifésülni, ráadásul 10 perc alatt összeállt csomókba, arról már ne is beszéljünk, hogy alvás után milyen kóc csomók lettek.
Pozitívuma, hogy a színe szép lett, pont olyan mint ami volt a palettán, meg olcsó volt, de annyit se ér.

Bexxm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Csingiling0415

2016. január 18.

Hosszú ,eredetileg világos barna hajam van , kb a hátam közepéig érő. Ezzel a festékkel volt először festve a hajam. Három dobozzal vettem legelőször a 7.62 árnyalatból, melynek a nevében is benne van hogy 'Viola', azaz lila. Kicsit csalódott voltam a színe miatt , ezért következőleg kevertem a 2 színt, a 7.62-t és a 7.66-os intenzív vöröset. A kívánt színt elértem vele , olyat kaptam amire számítottam. Azóta még egyszer lett festve a hajam a napokban , és eddig szerencsére nem törik jobban mint általában, pedig a 3.hajfestés után tanulmányoztam át hogy ammóniát is tartalmaz. Az ára miatt választottam ezt a festéket, meg a fodrászom is ezt ajánlotta, és bizony ennyiért tényleg ajándék. 6%-os oxit ajándékba adnak hozzá míg más festékeknél külön kell venni. A szaga kissé kellemetlen, de ez legyen a legkevesebb :) Egy hónap után nyilván kezdett is fakulni , de melyik vörös festék nem:D ahhoz képest hogy 4 hónap kihagyás volt a két festés között sokszor jöttek oda hozzám ismerősök hogy újra lett-e festve a hajam,mert hogy milyen élénk még most is (hajpakolást és színvédő sampont használok rá ) Jól tartja a színét, ezért adok neki öt csillagot. Egy-két neves márka termékének tartósságán csak nevet ez a festék. :D

Csingiling0415
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

J0y

2015. december 7.

Fodrászom ajánlotta ezta festéket a Lakmémotion helyett és mondtam ,hogy üsse kavics ha ő úgy gondoltja , hogy ki tud keverni egy piros színt belőlle legyen . Nem csípte a fejbőrömet ,nem szárította széjel a fejem . Nem az a szín lett belőlle amit vártam valamivel rezesebb lett és kb 2 hét alatt kikopott az a szín dee próbáltam sötétbarna 4.3 színét az Isteni gyönyörű lett ,de élénkebb extrém színekhez inkább Lakmét preferálom .

J0y
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 7.

Litta

2015. november 30.

A padlizsánlila árnyalatot használtam.

Pozitívumok:
- több van benne, mint a drogériás festékekben, oxival együtt 120 ml a szokásos 100 helyett
- nagyon szuper az állaga, könnyen lehet vele dolgozni
- a bőrről is könnyen lejött
- élénk, erőteljes színe van
- már több mint 1 hónap eltelt a festés óta. kopott valamennyit ugyan, de még szépen tartja a színét, heti 2 hajmosás mellett.

Negatívum:
- Bár szép élénk színe van, de sajnos az árnyalata nem az, amit szeretnék, lila helyett inkább vöröses, holott a katalógusban szép sötétlila volt.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

A padlizsánlila árnyalatot használtam.

Pozitívumok:
- nagyon szuper az állaga, könnyen lehet vele dolgozni
- a bőrről is könnyen lejött
- élénk, erőteljes színe van

Negatívum:

chililamp

2015. október 24.

Fodrászkellékesben vettem, ott ajánlotta a hölgy, miután eltáncoltam, milyen színű hajat is szeretnék. Az itteni vélemények után kicsit félve kentem fel, és lestem minden rezdülését a hajamon... és semmi negatív. Nem viszket, nem csíp, semmi. Az illata nem a legjobb, de szerintem nem is az a lényeges benne. Én egy szép, speckó vörös árnyalatot szeretnék elérni, és már az első festésnél lényegesen közelebb jutottam hozzá, mint eddig bármikor.
Fontos kiemelni, hogy rendszeresen vasalom/sütöm (kicsinálom) a hajam, és nem lett tőle rosszabb. Se a vége nem szárazabb, se a fejbőröm nem reagált rá negatívan, pedig az aztán érzékeny! Ráadásul 9-es OXI-t használtam, és nem bántotta a fejem/hajam.
Kicsit megfogta a bőröm, de viszonylag könnyen lejött simán samponnal, nem kellett hozzá semmi extrém cucc.
3 hete festettem körülbelül, és még mindig tart, bár hajmosásnál ereszti a színét, de eddig még komolyan nem talákoztam olyan vörössel, ami nem színeszte volna barackos limonádéra a samponom habját :)
Tuti újraveszem, amint arra járok legközelebb. Abszolut megéri az árát, ráadásul nem mondanám drágának, mert én 2 dobozzal vettem (sok hajam van) és összesen 1200 F-ot fizettem értük.
Persze, azért fontos az ápolás, én is használtam utána balzsamot, pakolást, és rendben van a hajam!

chililamp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-40, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol, Ascorbic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tisztító valamint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Növényi eredetű összetevő, ezért a leggyakrabban natúrkozmetikumokban találkozhatunk vele.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!