KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Dark4ngel

2016. szeptember 6.

Fodrászcikkes webshopból rendeltem potom 757 ftért az 1200 ml-est. Eddig csk 9%-os oxit próbáltam, de mind a kétszeri szőkítés, mind a festés során nem vette annyira igénybe a hajamat a termékcsalád, mint sok drogériás festék. Hosszú, vékonyszálú hajam egyáltalán nem tört le tőle, s talán megkockáztatom, hogy ha elfogy, újravevős :)

Dark4ngel
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

muffin93

2014. november 19.

Én is ezt használom, bár én a 6-ost, de a lényegen nem változtat.
Szuper áron van, 800 forintért veszem az 1200 ml-es oxit, ami rengeteg ideig elég, és a célnak tökéletesen megfelel.

muffin93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 19.

Én is ezt használom, bár én a 6-ost, de a lényegen nem változtat.

virike9

2013. február 23.

fodrászcikkesben ezt ajánlották a szemöldökfestékhez, meg is vettem, potom összegért, szóval ha nem lenne jó még akkor sem lenne túl nagy érvágás, de a célnak megfelel : ) igaz amikor a kozmetikus barátnőm festette a szemöldökömet, (más oxival) tartósabbnak bizonyult, de az árnyalat is más volt meg még ezer millió oka lehet, miért volt tartósabb az ő festése, mint az enyém... egy szó mint száz én szeretem ezt az oxit, mert nem büdi és olcsó is, életem végéig elég lenne a kis tubus, de sajna a szavi ideje csak egy év... : ) abszolút befutó a dolog.

virike9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

akinomsanoj

2013. február 23.

Nagyon szeretem az egyik legjobb :-)

akinomsanoj
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 23.

Nagyon szeretem az egyik legjobb :-)

honey021

2012. augusztus 28.

Szemöldökfestéshez használom. Finom krémes állagú, nem büdös oxi.

honey021
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Szemöldökfestéshez használom. Finom krémes állagú, nem büdös oxi.

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Tisztítószerek: Etidronic Acid
Illatanyagok: Parfum / Fragrance

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!