KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kitti23, Módosítva: 2018. június 21.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolás

Multifunkciós fejbőrvédő hab kamilla és ázsiai gázló kivonattal. Megszünteti a vörösödést, megvédi a fejbőrt az esetleges irritációtól, az erős UV sugárzástól, valamint a vegyi kezelések során nyugtató hatást biztosít. Különösen ajánlott extra érzékeny fejbőrre. Kémiai kezelés előtt használandó, ugyanis természetes módon hidratálja és újjáéleszti a hidrolipid filmréteget.

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!