KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tartós mikro-pigmentes krémhajfesték szakmai felhasználásra organikus argánolajjal, lenmagolajjal, fehér gyöngy kivonattal. Élvonalbeli formulája biztosítja a páratlan teljesítményt, az ősz haj fedését, a haj minőségét és fényét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Detta98

2018. április 6.

Nagy lelkesedéssel vettem meg, régebben is használtam a kék árnyalatot, teljesen meg voltam vele elégedve. Nos, az eredmény egy nagy nulla. Szó szerint. Sötétbarna hajamat egy év volt mire leszőkítettem, rákentem a KÉK feliratú festéket. Bár elég gyanús volt, hogy a tálkában egyfajta lilás árnyalatot vett fel, kíváncsian vártam az eredményt, ami lemosás után fogadott. Barna.....Hát így b*sztam el egy napot az életemből. Nem valószínű, hogy újra veszem.

Detta98
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

cicc

2018. március 20.

A fodrászom többször is ezzel a hajfestékkel festette a hajam,és számomra nagy csalódás.. 2 hajmosás után kikopott, csak addig volt olyan színe amilyet akartam, míg elsőnek meg nem mostam..pluszban szerintem ennek köszönhetem hogy nagyon száraz a hajam is. Régen drogériás festékkel festettem, negyed ilyen rossz nem volt a hajam állapota mint most..

cicc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 20.

Noncsikaaa

2018. március 11.

Megelőlegezem az 5 csillagot, bár még csak most festettem be a hajam! 7.32! Ez az a szín, amit másfél éve kerestem, és már szinte letettem róla, hogy megtalálom azt a sötétebb szőke árnyalatot, ami meleg, de se nem vörös, se nem sárga! Való igaz, használtam hozzá még egy kis lila mixtont (Kallos KJMN-nel tökéletesen kompatibilis volt). Az oxival elkeverve egy elég sűrű, nagyon gazdag, krémes állagú festéket kapunk, amivel számomra kissé nehézkes volt dolgozni eleinte, mert hígabb állaghoz szoktam hozzá. Viszont legalább nem folyik… Az illata nem erős, bántó, a fejbőrömet nem csípte, és amit észrevehető volt még: nagyon könnyen ki tudtam mosni a hajamból. A végeredménnyel én totálisan elégedett vagyok. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni, de később jelzem!

Noncsikaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Zara79

2018. február 18.

A két csillag amit adtam az maga a termék elegáns csomagolása ami ismeretlenül először megfogott a termékben! Viszont maga a festék az borzalmas... egyáltalán nem ápol, szárít és két hajmosás után kikopott! :( Az illat megfelelő de az nagyon kevés egy gyönyörű, ápolt ,tartós hajszín eléréséhez!

Zara79
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 18.

Hulkilla

2017. november 24.

Hiába jó illatú és írják,hogy ilyen jó anyag van benne meg amolyan..
Nekem óriásit tört a hajam és ismerősömnek is ez b.szta tönkre.
Rettenetes gyártmány!
És ahhozképest drága is ......

Hulkilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 24.

Hiába jó illatú és írják,hogy ilyen jó anyag van benne meg amolyan..
Nekem óriásit tört a hajam és ismerősömnek is ez b.szta tönkre.
Rettenetes gyártmány!
És ahhozképest drága is ......

babuu

2017. szeptember 11.

Szépek a szőkéi, az illata mesés,sok van benne, olcsó, csak egy baj van vele: kb. a 3.hajmosásig tart a színe. A szőke hajam dobja magáról rendesen. Pedig kár érte, egész jó hajfesték lehetne...

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Adél Zsanna

2017. augusztus 29.

Sajnos semmit jót nem tudok elmondani róla. Egyrészt ledobja a hajam, másrészt rettenetesen kopik. Egy sötétebb csokoládé barnát választottam de az ősz hajamról kb 2 mosás után lekopott.... (!!!!!!!!) ezt még a drogériás festékekről sem tudom elmondani. 2x is festettem vele a hajam s mindkétszer ugyanígy jártam vele. Anyukám dettó ( 6-os árnyalat) a barátnőm s az anyósa szintén (szőkék és szürke mixton). Sajnos MOST igaz az, hogy olcsó húsnak híg a leve....

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Barbera

2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.
Előszőkített alapra kentük a 8.44-es árnyalatot 6%-os oxival. (Azért szőkítettük elő, mert előtte neon színnel volt festve a hajam és nem akartunk összevissza színeket a hajamon :) )
Nem csípett egyáltalán, pedig nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, elsőre meglepődtem mert lila színre kezdett oxidálódni a festék, de a végeredmény nagyon szép rézvörös lett. Az illata kifejezettem kellemes volt.
Már a mosásnál észrevehető volt, hogy nagyon puha lett a hajam, szép fényes és gyönyörű egységes színt kaptam.
Az első mosás után ugyan érzékelhető volt egy kis változás, főleg a színe kopott meg, de mivel alászőkített hajról beszélünk és rezesvörös árnyalatról, annyira ez nem lepett meg.
A hajam puhasága elsőre úgy tűnt csökkent, kicsit nehézkesebb a fésülése is, de nem a saját termékeit használtam utána, szóval ez ennek is lehetett a következménye.
Szárítás után finoman érezhető, hogy a szőkítés megviselte a hajam, de a szín még mindig szép fényes és a tapintása is normális.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:
Már egy ideje ezzel festjük a hajam, és a saját apolóit használom. Azóta javulásnak indult az egyébként fentebb is említett szőkített hajam.
Mostmár úgy gondolom teljesen megéri az árát. Imádom a saját hajamon is, és imádok vele dolgozni is! ;)

Barbera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:

lialiacska

2017. június 11.

Most találtam rá erre a hajfestékre a régi imperity hajfestékkel próbálkoztam már de nem igazán vált be. Gondoltam adok neki is egy esélyt a 4.20 kissé lilás barnás árnyalatot választottam...mert már untam a snasz barnát. Nagy kiszerelésű megfelelő árkategóriájú hajfesték. Puha fényes hajam lett és ami nagyon becsülendő benne hogy egyáltalán nem viszketett tőle a fejbőröm, hozzá kell tennem hogy drágább hajfestékkel is festettem már a hajam és mint aki rühes lett volna annyira irritálta a fejbőröm. Nos összegezve nagy mennyiség, kedvező ár, nincs hajhullás,bőr irritáció (részemről) a szín az amit a színskáláról választottam,tartós lassan kopik aktív hajmosás mellett. Meg vagyok vele elégedve bátran ajánlom.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

BeautyBunny

2017. május 18.

Édesanyám fél éve használja a márka 9.02-es árnyalatát 9%-os krémhidrogénnel otthoni hajfestésre. Tartós, megbízható, szép árnyalat ami nem sárgul be, tökéletesen fedi a lenövést és az ősz hajszálakat is.

Én magam ugyan nem festem a hajam de a csomagolása annyira elegáns és exkluzív!! P R É M I U M cucc :D

BeautyBunny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology