KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Imperity

Ár:   849 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dijcsu1002, Módosítva: 2017. február 9.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

Tartós mikro-pigmentes krémhajfesték szakmai felhasználásra organikus argánolajjal, lenmagolajjal, fehér gyöngy kivonattal. Élvonalbeli formulája biztosítja a páratlan teljesítményt, az ősz haj fedését, a haj minőségét és fényét.

babuu

Korcsoport: < 18
2017. szeptember 11.

Szépek a szőkéi, az illata mesés,sok van benne, olcsó, csak egy baj van vele: kb. a 3.hajmosásig tart a színe. A szőke hajam dobja magáról rendesen. Pedig kár érte, egész jó hajfesték lehetne...

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

Adél Zsanna

2017. augusztus 29.

Sajnos semmit jót nem tudok elmondani róla. Egyrészt ledobja a hajam, másrészt rettenetesen kopik. Egy sötétebb csokoládé barnát választottam de az ősz hajamról kb 2 mosás után lekopott.... (!!!!!!!!) ezt még a drogériás festékekről sem tudom elmondani. 2x is festettem vele a hajam s mindkétszer ugyanígy jártam vele. Anyukám dettó ( 6-os árnyalat) a barátnőm s az anyósa szintén (szőkék és szürke mixton). Sajnos MOST igaz az, hogy olcsó húsnak híg a leve....

Adél Zsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Barbera

2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.
Előszőkített alapra kentük a 8.44-es árnyalatot 6%-os oxival. (Azért szőkítettük elő, mert előtte neon színnel volt festve a hajam és nem akartunk összevissza színeket a hajamon :) )
Nem csípett egyáltalán, pedig nekem nagyon érzékeny a fejbőröm, elsőre meglepődtem mert lila színre kezdett oxidálódni a festék, de a végeredmény nagyon szép rézvörös lett. Az illata kifejezettem kellemes volt.
Már a mosásnál észrevehető volt, hogy nagyon puha lett a hajam, szép fényes és gyönyörű egységes színt kaptam.
Az első mosás után ugyan érzékelhető volt egy kis változás, főleg a színe kopott meg, de mivel alászőkített hajról beszélünk és rezesvörös árnyalatról, annyira ez nem lepett meg.
A hajam puhasága elsőre úgy tűnt csökkent, kicsit nehézkesebb a fésülése is, de nem a saját termékeit használtam utána, szóval ez ennek is lehetett a következménye.
Szárítás után finoman érezhető, hogy a szőkítés megviselte a hajam, de a szín még mindig szép fényes és a tapintása is normális.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:
Már egy ideje ezzel festjük a hajam, és a saját apolóit használom. Azóta javulásnak indult az egyébként fentebb is említett szőkített hajam.
Mostmár úgy gondolom teljesen megéri az árát. Imádom a saját hajamon is, és imádok vele dolgozni is! ;)

Barbera
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 17.

Fodrászként próbáltam ki a terméket.
Elsőre maga volt a nagy szerelem - az árához viszonyítva.

Szerintem megéri az árát.

Az argán olajos széruma zseniális!

Frissítés:

lialiacska

2017. június 11.

Most találtam rá erre a hajfestékre a régi imperity hajfestékkel próbálkoztam már de nem igazán vált be. Gondoltam adok neki is egy esélyt a 4.20 kissé lilás barnás árnyalatot választottam...mert már untam a snasz barnát. Nagy kiszerelésű megfelelő árkategóriájú hajfesték. Puha fényes hajam lett és ami nagyon becsülendő benne hogy egyáltalán nem viszketett tőle a fejbőröm, hozzá kell tennem hogy drágább hajfestékkel is festettem már a hajam és mint aki rühes lett volna annyira irritálta a fejbőröm. Nos összegezve nagy mennyiség, kedvező ár, nincs hajhullás,bőr irritáció (részemről) a szín az amit a színskáláról választottam,tartós lassan kopik aktív hajmosás mellett. Meg vagyok vele elégedve bátran ajánlom.

lialiacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 11.

BeautyBunny

2017. május 18.

Édesanyám fél éve használja a márka 9.02-es árnyalatát 9%-os krémhidrogénnel otthoni hajfestésre. Tartós, megbízható, szép árnyalat ami nem sárgul be, tökéletesen fedi a lenövést és az ősz hajszálakat is.

Én magam ugyan nem festem a hajam de a csomagolása annyira elegáns és exkluzív!! P R É M I U M cucc :D

BeautyBunny
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

Litta

2017. április 7.

Sajnos épp nem volt a fodrászkellékesnél a máskor használt Kallos festékből, így az eladó rábeszélt erre. Bár ne tette volna!
A 7-62.es árnyalatot, illetve a lila mixont használtam. A palettán mindkettőnek gyönyörű élénk lila színe volt. Festés közben még nem is gyanakodtam semmire, a tálkában is lilás színe volt, mint ahogy az megszokott. Viszont lemosás és szárítás után jött a meglepetés: a hajam színének köze sincs a lilához, ez konkrétan sötétvörös - rozsdabarna borzalmas keveréke lett, még csk lilás árnyalat sincs benne! Pedig világosbarna volt a hajam, szóval még azt sem lehet mondani, hogy a sötét alapszín miatt lett volna ilyen!
Nagyon csalódott vagyok, de nem akarom feleslegesen kínozni a hajam, pár hétig marad ez a szín, aztán majd jöhet rá a jól bevált Kallos. Ja és 2 mosás után már látványosan fakult is, szóval a tartósságát is megkérdőjelezem. Plusz az illata is elég furcsa, nem mondom hogy büdös, de nem is kellemes.
Csak a szép doboz, illetve a jól kenhető állag miatt kap 2 csillagot.

Litta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 7.

Csak a szép doboz, illetve a jól kenhető állag miatt kap 2 csillagot.

Liana88

2017. január 13.

Nagyon szép természetes színt nyújt, valóban hosszan tart a hatása. Használatával az egész haj puhább lesz, fodrászommal kipróbáltuk a gyártó IMPLEX nevű csodaszerèt is, IMÁDOM!!!!!!Ès bátran ajánlom mindenkinek! Külön dícsèret a szèp kivitelezésèrt is!!!!

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

LolloRosso

2017. január 11.

Csodaszép árnyalatai vannak! Én 12%-os oxival használom otthon az egyik szőke árnyalatot, és brutál szép hamvas színt kapok, úgy hogy nem marja szét a fejbőröm! Gyönyörűen elfedi a lenövést is már az első festés után, erre még a legdrágább drogériában kapható festékek sem voltak képesek 2-3000 Ft-ért.

Igazán örülök hogy ráakadtam erre a márkára!

LolloRosso
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Igazán örülök hogy ráakadtam erre a márkára!

dijcsu1002

2017. január 10.

Hosszantartó szín és maximális védelem! Én ezzel jellemezném a Singularity hajfestéket. Több ismerősöm is próbálta ősz haj fedésére, és maximálisan megállta a helyét, így 5*-gal jutalmazom!

dijcsu1002
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 10.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology