KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

In Vitro

Ár:   2700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csildiko60, Módosítva: 2011. augusztus 6.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok

Sokan szenvednek visszatérő erős korpásodástól, kellemetlen viszketéstől, hajhullástól, vörös fejfoltoktól, pszoriázistól, pikkelyesen hámló fejbőrtől, vagy állandó hajzsírosodástól. A DERMIPSOR krémsampon egy különleges értékű sampon, mivel használatának elsődleges célja egyrészt az érzékeny fejbőr, másrészt a pszoriázisos és korpás (szeborreás) fejbőr hatékony tisztítása.

szaszkoj

2017. március 13.

Ez a sampon volt a megváltóm középiskolában :D Sokáig korpás volt a hajam, plusz a fejbőröm szeborreás, és más sampon nem segített. Az állaga tényleg szörnyű, nagyon sűrű, és elég büdös is. de kit érdekel, ha használ? Az előttem kommentelőkhöz hasonlóan én is csak a fejbőrömet mostam vele, a haj hosszát nem, és sokszor a habot hagytam hatni 15-20 percig a bőrömön, mielőtt lemostam. Sok víz kell ahhoz, hogy habozzon, nem szabad türelmetlennek lenni, mert akkor az ember csak elpocsékolja a sampont :/ Utána mindig használtam valami más sampont, hogy az rendesen megtisztítsa a hajamat, mert tényleg szörnyen kócosít és ragadós lesz töle a haj. De a fejbőrnek egy áldás :)

szaszkoj
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 13.

evarekremmania

2014. február 25.

barmit, ez GYÓGYsampon - nem a haj hosszára van kifejlesztve, hanem a fejbőr problémáira.
marta.kisasszony tökéletesen leírta, hogy miért adok neki 5 csillagot.
Ha egyetlen sampont lehetne csak használnom, őt vinném magammal arra a bizonyos lakatlan szigetre.

evarekremmania
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

marta.kisasszony tökéletesen leírta, hogy miért adok neki 5 csillagot.

marta.kisasszony

2013. augusztus 19.

Enyhe soborrheám van, azonban stressz idején, ill. ősszel/tavasszal hajlamos megjelenni. Régebben rosszabb volt, aztán magától (?), vagy mindenféle kence hatására (?) egész jól helyreállt. Az egyik segítség ez a sampon volt, melyet eléggé nehezen vettem meg az ára miatt, de szerencsére bevált. Az állagát csirkeürülékhez tudnám hasonlítani, az illata sem prémium, de akik majd' leskalpolják magukat, azoknak szerintem ez nem is fontos. Elég sűrű, illetve nem rendszeresen, hanem más samponnal felváltva használom, így elég sokáig elég (~ fél év). Csak a fejbőrömre kenem, a hajam többi részére sima sampont használok, egyrészt, mert ez fejbőrt hivatott gyógyítani, másrészt, nagyon kócosak, ragadósak lesznek tőle a szálak. Nagyon jól hidratálja a fejbőrt, zsírosodás nélkül, ha csak ezt használnám, elég lenne a heti egy hajmosás. Kicsit meg is dobja a hajtövem, nem is lapul le, úgy vettem észre, erősíti is a szálakat. Nem okoz korpásodást sem, teljesen elégedett vagyok vele. Sőt! Egy durvább időszakban a fülemen is lett egy-két foltocska, így hajmosáskor azt is kezeltem vele és ott is hatott! Van, aki a testére használja pikkelysömör ellen, mert bevált neki.
Bőrgyógyász azt mondta, ez a sampon valóban segít a soborrhea kezelésében, de nem szerencsés állandóan egy samponhoz ragaszkodni, ugyanis, a fejbőr hajlamos lehet a hozzászokáshoz, és egy idő után már nem fog úgy hatni. Gondolom, nekem ezért is hatott, mert felváltva használtam. ( + Egyéni tipp: akinek szintén ilyen problémája van, javaslom, szedjen cinket, mert azt segíti a hámosodás/bőrmegújulás folyamat.)

marta.kisasszony
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

barmit

2013. május 25.

Ez a legeslegrosszabb sampon amit valaha használtam. Szinte semmit sem habzik, ragacsos a haj utána. Ráadásul olyan szinten súlyosbodott a fejbőröm helyzete tőle hogy véresre vakartam. Csak viszketett és viszketett megállás nélkül valamint plakkokban kezdett el hámlani a bőr. Egy tubussal használtam el de a végére már a sírás kerülgetett. Az egyetlen pozitívum benne hogy nem szárítja a hajat, viszont lelapul tőle. Jó szívvel senkinek sem ajánlom ezt a borzadványt.

barmit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 25.

Bogyóka

2013. február 19.

Hajas fejbőrön valò pikkelysömörre hasznalom kúraszerűen,de csak a fejbőrre,a hajamra "rendes sampont" hasznalok nyugtatja a fejbőrt,nem viszket,a gyógynövényes illat érezhető mosas utan egy darabig,mondjuk en finnyas vagyok a szagokra.Nekem bevàlt pedig jó pár termèken túl vagyok 6eves korom óta szenvedek vele.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Hidratálók: Propolis Cera
Vitaminok: Panthenol

Nem szabályos INCI név. Jelentése: Dermipsor hatóanyag komplex, melyről nem lehet tudni, hogy valójában mit takar.