KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Indola

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scisneros, Módosítva: 2012. július 29.

Lelőhely:   fodrászkellékes, fodrász szakboltok, fodrászatok
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ajánlott: Száraz és töredezett hajra.

Speciális összetevők: Repair.In.Komplex, aminosav, módosított búzaprotein, B5 provitamin, növényi fehérje.
Termékelőny: Az intenzív pakolás mélyen regenerálja a sérült hajat anélkül, hogy elnehezítené. A természetes fehérjék, vitaminok és savak optimális összetevők a száraz, töredezett haj regenerálására, újjáépítésére, így a haj lággyá, simává és egészséges fényűvé válik.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

adanita

2014. április 6.

Túlzás nélkül ez eddigi legjobb hajpakolásom. Eredetileg a nem kiöblítendő, fújós változatát akartam megvenni, azt is a fodrászom tanácsolta, hogy a nagyon töredező, szaraz hajvégeimet rendbe tegye. Sajna nem volt a fújós verzióból, de az eladó hölgy ezt, a kiöblítendő társát ajánlotta, azt mondta ez is legalabb olyan jó.
És tényleg, már lassan fél éve megvan, nagyon jól hidratál, puhává teszi még az én szálkás hajamat is, eddig még más terméknek ez nem sikerült..
Szóval én maximálisan meg vagyok elégedve. Hajmosas után én kb 20 percet szoktam rajta hagyni.

adanita
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 6.

scisneros

2013. május 1.

Nagyon sokáig elég, tényleg nagyon szépen rendbe reszi a töredezett hajvégeket:) Hajpakolásként használtam

scisneros
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol