KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Debreczeni

2017. október 13.

Imádom az illatát, és vizes állagú amit úgyszintén. Gyorsan beszívódik, nem ragacsos, nem nyálkás. Minden testápolónál érzek egy fura utószagot, de ebben nem. (megjegyzem 3 külön féle inecto testápolóm van, és egyiknél sem érzek) Egy csoda!

Debreczeni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 13.

szilvia.bano

2017. szeptember 27.

Kellemes illata van, jól hidratál, de nem zsírosít, nem drága, és az összetevői is jók. Egyetlen problémám vele a csavaros tető, de elnézem neki, mert egyébként az eddigi legjobb testápolóm.

szilvia.bano
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

niki123

2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a testépolót, nem is tudok mást adni rá, mint öt csillagot.

+ Hamar beszívódik
+ Megfelelően hidratál
+ Nagyon jó az illata
+ Szép összetevők
+ Szuper ár
+ Állatokon nem tesztelték

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nagyon szeretem ezt a testépolót, nem is tudok mást adni rá, mint öt csillagot.

+ Hamar beszívódik
+ Megfelelően hidratál
+ Nagyon jó az illata
+ Szép összetevők
+ Szuper ár
+ Állatokon nem tesztelték

Guffyyy

2017. augusztus 7.

Nálam ez a testápoló egy nagyon nagy 5*. Könnyen beszívódik, nem ragad, kellemes az illata, megfelelően hidratálja, puhítja a bőröm és nem utolsó sorban állatkísérlettől mentes! A testápolót már többször újra vásároltam, azt hiszem itt az ideje a többi terméküket is kipróbálni :)

Guffyyy
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

KataMayaNagy

2017. augusztus 5.

Sosem voltam nagy testápolós, mert mindig zavart, h nem tud teljesen beszívódni, hogy ragacsos minden. Ez a testápoló egyből a kedvencem lett. Jók az összetevők, nagyon szépen beszívódik, és jól hidratál. Kellemes az illata is, nincs telenyomva felesleges adalékkal. Puha lesz a bőröm, nem ragad, és jó áron lehet kapni, nem váltanám le másra. Kedvet kaptam a többi Inecto termék kipróbálásához is :)

KataMayaNagy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

tric

2017. július 31.

a kókuszos inceto kézkrém miatt vettem meg, tényleg nagyon jó, hamar beszívódik, nem ragad, nekem az illata édeskésen-szúrós, azt nem szeretem benne. de kap egy ötöst meg egy szívecskét, amiért nem ad ki reszelő hangot a száraz lábaimon a harisnya, csak neki köszönhetem! <3

tric
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

betty23

2017. május 31.

Olyan testápolót kerestem, ami nincs telenyomva szilikonokkal. Az illata a tubusba szagolva elég intenzív, első benyomásra fura, de a bőrön nagyon kellemessé és enyhévé válik. Gyorsan beszívódik, nem kell irdatlan mennyiség belőle, de extra száraz bőrre nem ajánlanám. Jó kis testápoló a melegebb évszakokra, biztos elhasználom. Az ára sem rossz mellékesen... :)

betty23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 31.

nocika113

2017. május 3.

imádtam az illatát is, az érzetet is amit maga után hagyott. alapvetően nekem mély hidratáló krém nem szükséges, amit én elvártam tőle azt bőven teljesítette és nekem nagyon nagyon praktikus is volt (heti 1-2 használattal majdnem egy évig bírta)

nocika113
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Kedvenc. Nem ragad, gyorsan beszívódik, kellemes illat, hidratál ahogy kell. És még az ára is szuper! Kell ennél több?!

Rebekaahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

AmysMadeUp

2017. március 12.

Itteni vélemények alapján vásároltam, tökéletesen hozza amit ígér. Imádom az illatát, nem túl tolakodó, de mégis kellemes, nagyon gyorsan beszívódik, szinte az első elkenésnél!! Kíváncsi leszek hogy nyáron mit hoz a nagy melegbe a készülődés idején, de szerintem akkor is megfelelő lesz. Külön tetszik ez a kiszerelés, ami ugyan egyeseknek kényelmetlen lehet, de akkor sem kell totojázni az ütögetéssel, hogy jöjjön már ki belőle valami fogyás idején, de ketté vágni a flakont :)

AmysMadeUp
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 12.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).