KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fülibojt, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Az organikus argánolajat tartalmazó testápoló bámulatosan selymessé és hidratálttá varázsolja bőrét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Barbi88

2018. július 7.

Azt hiszem megtaláltam a mindennapi kedvenc testápolómat🙂 szuper az illata, gyorsan beszívódik, nem kell órákat várni az öltözéssel. Nekem bejött a hidratáló hatása is puha lesz tőle a bőröm.

Barbi88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

AMINACICA

2018. július 3.

Könnyen beszívódik és kellemes illatú .

AMINACICA
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

Könnyen beszívódik és kellemes illatú .

fazekaslilla1995

2018. április 16.

Az illata kicsit erős, viszont a bőrön annyira már nem érződik, hogy zavaró legyen. A hidratáló hatása szerintem teljesen rendben van, az összetevők, pedig magukért beszélnek, és ahhoz képest az ára nem vészes (990,- DM). Gyorsan beszívódik, ami plusz pont. Ilyet biztos veszek még :)

fazekaslilla1995
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

prettyfruity

2018. március 26.

Nagyon bevált, jó hidratáló hatású testápoló. Nem hagy ragacsos, zsíros érzetet, mégis gazdagon hidratál, gyorsan beszívódik és az illata is jó.

prettyfruity
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

gabrielladunai

2018. március 18.

Nagyon jó kis testápoló, hiszen hihetetlenül gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az illata számomra nem igazán tetszik; nagyon hasonlít egy Céline Dion parfümre, amit egyszer ajándékba kaptam, és az is hasonlóan kevéssé fogott meg... :) De a testápoló hatásával abszolút elégedett vagyok!

gabrielladunai
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 18.

SimonEdina

2018. március 14.

Imádom ezt a testápolót és a tusfürdőjét is. Kellemes illat, viszonylag jó állag - kicsit lehetne sűrűbb is, gyorsan beszívódik, olyan selymes-illatos érzetet hagy maga után, amit nagyon szeretek. Viszont az tény, hogy napi szinten kell használni, de egyébként jól hidratál már az első használatkor is. Egész testet szoktam kenni: kar, láb, test és arc is, néha sima kézkrém, ahogy jön. Itt megemlíteném, hogy ajakápolónak is szuper, nem is értem miért nincsen belőle az is??!! Szép, nagy kiszerelés, ami sokáig elég és könnyű kivarázsolni a tubusból.
A kókuszosat is ki fogom próbálni!

SimonEdina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

A kókuszosat is ki fogom próbálni!

LiiL

2018. március 3.

Most végeztem ki. Imádom az illatát, és azt hogy ha este bekenem a lábam, reggel is selymes és puha. Praktikus a csomagolás, nem úgy kell kiszenvedni az utolsó cseppeket. Abszulut pozitív élmény. Fogok még venni belőle.

LiiL
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 3.

Dilibogyo

2018. február 21.

Az illata nagyon jó, könnyen felszívódik,nem hagy zsíros hatást maga után,csak ajánlani tudom.

Dilibogyo
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 21.

azazello01

2018. február 2.

Annyira nem voltam tőle elájulva. Az illata valóban nagyon jó, és az állagával sincs problémám, továbbá tény, hogy nagyon gyorsan felszívódik. Egy szó, mint száz nagyon sok pozitív tulajdonsága van. Viszont, ami hátránya, hogy nem tapasztaltam tartós eredményt. Ha valaki mindennap rá tudja szánni magát a testápolási procedúrára, annak tökéletes, de én erre kb hetente egyszer vagyok hajlandó rávenni magam és ahhoz kevés. Ettől függetlenül el fogom használni, de nem hiszem hogy újra fogom venni.

azazello01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

bakondikarina

Korcsoport: < 18
2017. december 28.

Eddig a valaha próbált testápolók közül, ez a legjobb. Nagyon hamar beszívódik, nem hagy maga után ragacsos, zsíros érzetet és ami a legfontosabb, hogy intenzíven hidratálja a bőrt. Nyáron leégésre is fantasztikus, nyugtatja a bőrt. Sokszor az arcomra is használom, ha úgy érzem, hogy extra hidratálásra van szüksége.

bakondikarina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. december 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).