Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsilany86, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápoló kényeztetés a kezeidnek. A könnyű állagú, hamar felszívódó, organikus argánolajat tartalmazó krém csodát tesz a kéz bőrével. Csak a puha és ragyogó bőr marad neked!

indiigo

2019. február 19.

Tavaly télen vettem egy példányt. Masszív ekcémás a kezem, így nem vártam a megváltást ettől se, nem is jött, de a körülményekhez képest kellemesen csalódtam, a kézfejem állapotán ideig-óráig (napi 2-3 kenés mellett) úrrá tudott lenni. Negatívuma, hogy gyorsan elfogyott, elég híg, és annak ellenére is nehezen szívta be a bőröm, hogy az nagyon száraz (ezért csak 4*), cserébe viszont nem hagyott zsíros érzetet. Az illata nekem nagyon kellemes, és plusz pont a természetessége is.

indiigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Naoto

2019. január 10.

Nekem eléggé száraz a kezem télen, és ez a krém nagyon kevés. Bekenés után közvetlenül még egész jó a hatása, de ez nem tart sokáig. Maximum tavasszal és nyáron tudnám használni, de akkor meg minek... Elkenegetem, de biztosan nem veszem újra.

Naoto
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nagyon jó kis "táskába bedobós" kézkrém. Gyorsan felszívódik, jól hidratál, kellemes és enyhe illata van. Szerintem ezzel nem lehet mellélőni kézkrém téren.

DiamondStoni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 19.

dzsuici

2018. szeptember 10.

Nagyon könnyen szárad a kezem, pl. mosogatás után nagy foltokban hámlik róla a bőr. Ez az egyetlen krém, ami már egy használat után látványosan javít a helyzeten. Nagyon szeretem, az illata pedig kifejezetten a kedvencem. Csak ajánlani tudom (de meg kell szagolni vásárlás előtt, mert pl anyukámnak borsódzik a háta az illatától.)

dzsuici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Amadea

2018. augusztus 26.

Vidéki tartózkodásra (=szülői ház) vettem. Nem rossz kis krém, akár otthonra is beszerezném. Könnyű, híg állaga van, az illata elég erős. Az argánolaj tartalma ellenére gyorsan beszívódik, eztel összefüggésben kissé gyorsan fogy.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

bernadettu

2018. július 16.

Korábban nem ismertem a márkát, az itteni jó értékelések miatt vettem meg ezt a krémet az extra száraz és viszonylag érzékeny kezemre. Első benyomásom róla: kellemes illat, gyorsan beszívódik, de valóban inkább egy könnyű nyári kézkrém. A hidratálása sajnos nem az igazi, de egyáltalán nem bánom, hogy kipróbáltam.

UPDATE: kb már egy hete használom és már kb elfogyott a tubus fele. Így ár-érték arányban nem a legjobb, de a kellemes illat és a viszonylag szép összetevők miatt nem tudok rá haragudni.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lexy00

2018. július 11.

Kellemes illatú és állagú kézkrém, amely tökéletes napközben egyszer-egyszer átkenni a kezeket. Komolyabb hidratálásra nem igazán alkalmas, maximum egy könnyű nyári kézkrémnek ajánlanám. A kellemes illata miatt tőlem 4 csillagot kap, hatását tekintve pedig 3 csillagot érdemelne.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

krémparádé

2018. május 1.

Ajándékba kaptam, még csak nem is ismertem. Jó kis krém, én kedvelem, valóban könnyed állagú és hamar beszívja a bőr, ami utána kellemesen puha marad. A csomagolása számomra kaotikus, olyan, mint egy újság címlapja, vagy mint egy hirdetőplakát, egyszerűen túl sok és sokféle a szöveg. Na de az ILLATA! Kezdettől fogva kísértett, hogy mire hajaz, míg ma végre beugrott: Oriflame Discover Taj Mahal egykori tusfürdőmmel 99% egyezés. :))

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

saretta

2018. február 16.

hát nem is tudom mit mondjak erre a kézkrémre... szép a csomagolása, jó az illata (bár kicsit mű), dehát ugye nem ezek azok a tulajdonságok, amiket az ember egy jó kézkrémben keres. nagyon nehezen szívódik be, ami amúgy nem zavarna, ha utána hidratáltak, puhák lennének a kezeim, de sajnos nem lesznek azok. nekem ez a kézkrém nyárra/tavaszra "elmegy" kategória, de őszre/télre semmiképp. akinek nem annyira szárazak a kezei, annak talán jó lehet.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Metty

2018. február 10.

Nekem semennyit nem segített. Meg is lep, hogy ilyen jó az értékelése.
Sajnos hiába használtam naponta 2x is, másnap, és az azutáni napon is száraz, piros, fájdalmas volt a kezem. Adok még neki 1-2 esélyt, de nem hinném, hogy nagy barátok leszünk.

Metty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Nekem semennyit nem segített. Meg is lep, hogy ilyen jó az értékelése.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.