Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kicsilany86, Módosítva: 2015. december 23.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápoló kényeztetés a kezeidnek. A könnyű állagú, hamar felszívódó, organikus argánolajat tartalmazó krém csodát tesz a kéz bőrével. Csak a puha és ragyogó bőr marad neked!

dzsuici

2018. szeptember 10.

Nagyon könnyen szárad a kezem, pl. mosogatás után nagy foltokban hámlik róla a bőr. Ez az egyetlen krém, ami már egy használat után látványosan javít a helyzeten. Nagyon szeretem, az illata pedig kifejezetten a kedvencem. Csak ajánlani tudom (de meg kell szagolni vásárlás előtt, mert pl anyukámnak borsódzik a háta az illatától.)

dzsuici
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Amadea

2018. augusztus 26.

Vidéki tartózkodásra (=szülői ház) vettem. Nem rossz kis krém, akár otthonra is beszerezném. Könnyű, híg állaga van, az illata elég erős. Az argánolaj tartalma ellenére gyorsan beszívódik, eztel összefüggésben kissé gyorsan fogy.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

bernadettu

2018. július 16.

Korábban nem ismertem a márkát, az itteni jó értékelések miatt vettem meg ezt a krémet az extra száraz és viszonylag érzékeny kezemre. Első benyomásom róla: kellemes illat, gyorsan beszívódik, de valóban inkább egy könnyű nyári kézkrém. A hidratálása sajnos nem az igazi, de egyáltalán nem bánom, hogy kipróbáltam.

UPDATE: kb már egy hete használom és már kb elfogyott a tubus fele. Így ár-érték arányban nem a legjobb, de a kellemes illat és a viszonylag szép összetevők miatt nem tudok rá haragudni.

bernadettu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lexy00

2018. július 11.

Kellemes illatú és állagú kézkrém, amely tökéletes napközben egyszer-egyszer átkenni a kezeket. Komolyabb hidratálásra nem igazán alkalmas, maximum egy könnyű nyári kézkrémnek ajánlanám. A kellemes illata miatt tőlem 4 csillagot kap, hatását tekintve pedig 3 csillagot érdemelne.

Lexy00
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

krémparádé

2018. május 1.

Ajándékba kaptam, még csak nem is ismertem. Jó kis krém, én kedvelem, valóban könnyed állagú és hamar beszívja a bőr, ami utána kellemesen puha marad. A csomagolása számomra kaotikus, olyan, mint egy újság címlapja, vagy mint egy hirdetőplakát, egyszerűen túl sok és sokféle a szöveg. Na de az ILLATA! Kezdettől fogva kísértett, hogy mire hajaz, míg ma végre beugrott: Oriflame Discover Taj Mahal egykori tusfürdőmmel 99% egyezés. :))

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

saretta

2018. február 16.

hát nem is tudom mit mondjak erre a kézkrémre... szép a csomagolása, jó az illata (bár kicsit mű), dehát ugye nem ezek azok a tulajdonságok, amiket az ember egy jó kézkrémben keres. nagyon nehezen szívódik be, ami amúgy nem zavarna, ha utána hidratáltak, puhák lennének a kezeim, de sajnos nem lesznek azok. nekem ez a kézkrém nyárra/tavaszra "elmegy" kategória, de őszre/télre semmiképp. akinek nem annyira szárazak a kezei, annak talán jó lehet.

saretta
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

Metty

2018. február 10.

Nekem semennyit nem segített. Meg is lep, hogy ilyen jó az értékelése.
Sajnos hiába használtam naponta 2x is, másnap, és az azutáni napon is száraz, piros, fájdalmas volt a kezem. Adok még neki 1-2 esélyt, de nem hinném, hogy nagy barátok leszünk.

Metty
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

Nekem semennyit nem segített. Meg is lep, hogy ilyen jó az értékelése.

nemethk

2018. február 5.

Nekem ez a termék A kézkrém. Az elozo telen probaltam ki eloszor, ugyanis nekem nagyon kiszarad a kezem hideg idoben, sebesre, cserepesre, veresre. Eleg undoritoan hangzik, ezert elnezest. DE! Ez a kezkrem annyira rendbe hozta a kezboromet, mintha nem is lenne hajlamom a kiszaradasra. Egyszeruen imadom! Az illatarol meg csak annyit, hogy szerintem hihetetlen finom illata van es minden alkalommal imadom hasznalni!

nemethk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 5.

Loona

2018. január 15.

Régóta kíváncsi voltam rá, amikor végre rászántam magam, hogy megvegyem, de sajnos nekem csalódás ez a kézkrém...

Az illata a tubusba beleszagolva enyhébb volt, úgy kifejezetten tetszett, és kinyomva sem büdös, de nekem már picit zavaróan erős és púderes, így általában reggel, munkába indulás előtt szoktam használni, amikor kesztyűt húzok rá. Éjszakára például nem tudom használni, mert nem szeretem, ha erős illatok lengenek körbe elalvás közben.
Bár éjszakára amúgy sem ezt használnám, mert éjszakai komolyabb ápolást nem várhatunk tőle. Az én kezeim nem igazán szoktak szárazak lenni, kb. akkor krémezek, ha picit érzem, hogy húzódik a bőröm (pl. a munkahelyi marha szárító szappannal kézmosás után). Felkenés után pozitív, hogy gyorsan és nyomtalanul beszívódik, kb. fél óra elteltével azonban ismét visszatér a húzódó érzés, mintha nem használtam volna semmit. Az én zsíros bőrömön ez egyáltalán nem jellemző, és így kb. csak arra használható, hogy nem száraz és nem is húzódó állapotot szinten tartsak. Na, én az ilyen állapotra, "csak azért, hogy bekenjem", nem használok kézkrémet :/

A csomagolásával sem vagyok maradéktalanul elégedett: a kupakját, mivel a tubustól különálló darab, többször leejtettem már, elgurult, mászhattam utána, vagy ha nem esett le, akkor csak nem sikerült elsőre visszacsavarni. Jobban szeretem a kipattintós kupakokat, és erre ez a krém (meg a kupakja) ébresztett rá. A kis kiszerelés ellenére emiatt szerintem táskába nem igazán jó választás ez a krém, mert amíg itthon esik le és gurul el a kupak, az bosszantó, de semmi ahhoz képest, ha az utcán vagy a tömegközlekedésen csinálja meg ezt :D

Ami nem zavar annyira, de azért megemlítem: az állaga kicsit fura. A kupakján állítva tárolva valahogy elválnak kicsit benne a komponensek, és többször is előfordult (gondolom amikor több idő telt el két használat között), hogy nyomáskor először egy külön, vizes rész jött a tubusból, és csak utána a krém.

A fentiek fényében sajnos nem fogom újravenni, ha elfogy, több olcsóbb és mégis jobban teljesítő krémmel volt már dolgom, és csak arra tudok három csillagot adni (jóindulattal), hogy vegán, nem irritál és jól néz ki a csomagolása...

Loona
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Bodriennka

2018. január 6.

Nagyon jól beszívódik, nem marad ragacsos a kéz! Az illata szerintem lehetne jobb is. Jól hidratálja a száraz bőrt. Ebben az árkategóriában az egyik legjobb kézkrém.

Bodriennka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Sodium Lactate, Sodium PCA, Fructose, Urea, Inositol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.