KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann, dm, Auchan, Tesco, Takemeshop   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cukorgomboc, Módosítva: 2016. június 29.

Lelőhely:   Rossmann, dm, Auchan, Tesco, Takemeshop
Kategória:   Hajápolók

Argános hajolaj, mely elengedhetetlen kelléke a száraz haj ápolásának. Használatával a haj hidratált, selymes és ragyogó lesz.

Organikus argánolajat tartalmaz, mely selymessé, könnyen kifésülhetővé és ragyogóvá varázsolja a száraz és nagyon száraz hajat. Megvédi a hajszálakat a formázás okozta károsodástól, és tökéletesen hidratálttá varázsolja őket. Vegán termék, előállítása során nem végeztek állatkísérleteket.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Beya93

2017. szeptember 13.

Imádom! Puha,fényes,könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam,csak úgy siklik a fésű (van hogy még az ujjam is akad annyira száraz és gubancos), nekem az illata is nagyon tetszik olyan visszafogott bár nem marad meg sokáig sajnos. Az állaga is jobb lett a hajamnak szárítás után már nem olyan nagy szálló oroszlánsörény mint eddig,valahogy egyenesebb lesz meg szebben áll. Óriási plusz még hogy vegán termék és semmilyen állatkísérletet nem végeznek/támogatnak. Egyedül most az összetevőit látva csalódtam kicsit,kár hogy ennyire szilikonos... Bevált és nagyon megszerettem +állatkísérletmentes úgyhogy mindenképp 5*, de ha szilikonmentes lenne akkor 15* lenne :)

Beya93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

kzsanna

2016. december 19.

Tökéletes hájápoló olaj. Vastagszálú, száraz hajamat hidratálja, és lággyá, fényessé varázsolja. Minden márkát kipróbáltam már. Eddig a Kerastase oleo relax vált be. Ez a termék ugyanazt tudja, de töredék áron. Az argános hajbalzsam is tökéletes eredményt nyújt.

kzsanna
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol