KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiszpiszok, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bársonyos testápoló, mely valódi trópusi kényeztetés a bőrnek.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

zana525

2018. március 9.

Az egyetlen pozitívuma az illata, de az én extra száraz bőrömet csak még jobban kiszárította. Tisztelem a márkában,hogy nem tesztel állatokon és hogy természetes. De ez egy borzalmas testápoló, és a tubusa is rossz.

zana525
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.

Kingucii

2018. február 21.

Tetszik,hogy nem kísérleteznek állatokon, eleinte műnek éreztem az illatát, de ahogy egyre többször használtam, megszerettem.
Gyorsan beszívódó testápoló, használata után pihe-puha lesz a bőröm.
Arcbőröm nagyon imádja! :3
5/5

Update: Ebben a havas, hideg időben nagyon durván kiszáradt a bal kézfejem, hogy már a barátom is megjegyezte. Plusz még hidegallergiával is küzködöm, szóval a bőröm ápolására oda kell nagyon figyelnem! Ez a krém mindig a táskámban van, a kézfejemet ezzel kenegettem. Olyan 6-7 nap alatt rendbe is tette. Nekem ez egy csodaszer, nagyon bevált, imádom továbbra is! :)

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Gyorsan beszívódó testápoló, használata után pihe-puha lesz a bőröm.
Arcbőröm nagyon imádja! :3
5/5

vanesszam

2018. február 20.

Akciósan vettem a Rossmannba, gondoltam egy próbát megér. Szerencsére nem csalódtam benne, nem a legjobb testápoló, amivel találkoztam, én személyesen az testolajakat jobban preferálom, de ez a termék is teszi a dolgát. Zuhanyzás után szoktam használni, nagyon puha és selymes lesz tőle a bőröm. Az illatáért annyira nem vagyok oda, kicsit olyan műanyag utó-szaga van, lehetne kicsit jobban kókuszosabb illata. :) Az árát kicsit drágállom, mert nem túl nagy kiszerelés, viszont szerencsére sokszor akciózzák.

vanesszam
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

findingdory

Korcsoport: < 18
2018. február 11.

Az illata szuper, hamar beszívódik, a szárazságot teljesen megszünteti, puhává varázsolja a bőröm. Nagyon szeretem. :)

findingdory
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 11.

xbarbarella

2018. január 31.

Nagyon szeretem, az illata nem olyan hagyományos kókuszos, nekem valahogy természetesebbnek tűnik, nem olyan mesterséges aromás, mint általában a kókuszos dolgok. Nagyon jó, krémes az állaga, alaposan el kell kenni, hogy ne maradjon fehér csík a lábamon, de ezáltal még puhább lesz tőle a bőröm. És szeretem, hogy nem tesztelnek állatokon.

xbarbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

Tkisagi

2018. január 17.

Szuper testápoló,az illata sem az a nagyon keményen kókuszos. Nekem sittysutty beszívódik,nem hagy ragacsos zsíros érzetet,szerintem szuper.

Tkisagi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 17.

brigifanni

2018. január 14.

Szeretem az illatát, azonban figyelni kell rá, hogy ne sok krémet vigyünk fel egyszerre, mert nálam úgy nehezen szívódott be. De kisebb mennyiséget alkalmazva szerintem teszi a dolgát és jól hidratál. Ráadásul, így hogy kevés is elég belőle sokáig elég egy tubus.

brigifanni
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 14.

Kinguska09

2017. november 14.

Imádom a kókuszt :) ezért adtam neki egy esélyt

Első használatnál picit többet nyomtam ki belőle mint amennyit kellett volna ez az én hibám - mivel egy "nehezebb krémről " van szó így elegendő belőle kevesebb is mint egy "sima " testápolóból - igy hamar beszívódik!
Az illata kellemes nem ragacsos ha megfelelő mennyiségbe visszük fel a kivánt testfelületre.
Nagyon sokáig elég még annak is aki napi szinten használja.
Ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kókusz illatát mert ennek tényleg "igazi kókusz" illata van és nem lesz büdös...nekem bevállt.

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

Imádom a kókuszt :) ezért adtam neki egy esélyt

Nagyon sokáig elég még annak is aki napi szinten használja.

Ivyi

2017. november 12.

Gyorsan beszívódik,kellemes természetes illata van,heti egyszeri használat mellett azt hiszem teszi a dolgát 🙂 Nálam bevált!

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

eszterker

2017. november 1.

Nem a legjobban hidratáló testápoló, de az illatát szerettem és sokáig kitartott.

eszterker

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).