KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiszpiszok, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bársonyos testápoló, mely valódi trópusi kényeztetés a bőrnek.

Ár: Csere , Eladó: hdia
Állapot: 2/3-a megvan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Kinguska09

2017. november 14.

Imádom a kókuszt :) ezért adtam neki egy esélyt

Első használatnál picit többet nyomtam ki belőle mint amennyit kellett volna ez az én hibám - mivel egy "nehezebb krémről " van szó így elegendő belőle kevesebb is mint egy "sima " testápolóból - igy hamar beszívódik!
Az illata kellemes nem ragacsos ha megfelelő mennyiségbe visszük fel a kivánt testfelületre.
Nagyon sokáig elég még annak is aki napi szinten használja.
Ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kókusz illatát mert ennek tényleg "igazi kókusz" illata van és nem lesz büdös...nekem bevállt.

Kinguska09
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 14.

Imádom a kókuszt :) ezért adtam neki egy esélyt

Nagyon sokáig elég még annak is aki napi szinten használja.

Ivyi

2017. november 12.

Gyorsan beszívódik,kellemes természetes illata van,heti egyszeri használat mellett azt hiszem teszi a dolgát 🙂 Nálam bevált!

Ivyi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

eszterker

2017. november 1.

Nem a legjobban hidratáló testápoló, de az illatát szerettem és sokáig kitartott.

eszterker

anna.izso90

2017. október 31.

Kokuszfanoknak kotelezo darab.termeszetes illata van.kicsit nehezen kenheto de hamar beszivodik.titka h nem szabad tul sokat kenni egyszerre.tartos illata van. Szaraz borre keves.

anna.izso90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

niki123

2017. október 30.

Érdekes ez a testápoló. Mikor kinyomom a tenyerembe olyan vizes állagú, de a bőrömön meg alig bírom eloszlatni. Egyébként viszonylag hamar beszívja a bőröm. Az argán olajos tesóját nagyon nagyon szerettem, őt ajándékba kaptam. Magamtól nem vettem volna meg az itteni vélemények miatt, és jól is tettem volna. A hidratáló hatásával kicsit sem vagyok megelégedve és az állagával sem vagyok kibékülve. 😫 Az illata nem rossz, de az argánosnak sokkal sokkal jobb az illata. Legalább nincs tele sok mű cuccal.

niki123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 30.

Kingucii

2017. október 10.

Tetszik,hogy nem kísérleteznek állatokon, de nekem az illata nagyon mű, túl soknak érzem,pedig most ősszel használom.
Gyorsan beszívódó testápoló, használata után pihe-puha lesz a bőröm.
Ahj,bajban vagyok,mert jó termék lenne, de a szagától elkap az émelygés.:/
5/4

Kingucii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 10.

Gyorsan beszívódó testápoló, használata után pihe-puha lesz a bőröm.
Ahj,bajban vagyok,mert jó termék lenne, de a szagától elkap az émelygés.:/
5/4

Viki

2017. október 7.

Nemrég vettem, akciósan a Rossmannban. Nem tudok rosszat irni róla, hozza az elvártat :) Nekem erröl a Balea kókuszos testápoló jut eszembe, hasonló illata volt annak is.
Egyébként selymes, puha lesz töle a böröm, nem ragad, nem folyik, könnyen beszivódik. Az illata isteni:)
Egyenlőre ennyi:)

Viki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 7.

Egyenlőre ennyi:)

zdiana

2017. szeptember 14.

Az árához képest különösen nem mondanám csodaszernek. Nehéz elkenni, mint egy sűrű naptejet, ennek ellenére nem igazán érzem, hogy táplálná a bőrömet. Ha sikerült úgy elkenni, hogy ne maradjon csíkos tőle a bőröm, onnantól viszonylag gyorsan beszívódik, de mégis csak nagyon a bőr felszínén van valamicske hatása. Legalább az illata kellemes. Nem venném újra.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Imádom ezt a testápolót. Annyira jó illata van. Az állaga szerintem pont jó és könnyen beszívódik.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

perlita14

2017. július 19.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mivel szerintem vannak ennél sokkal olcsóbb és jobb termékek is a piacon. Az illata nem olyan finom kókusz, inkább naptejes, de annak kellemes. Nagyon sűrű állagú és gyorsan szívódik, ahogy a kézkrém is, de míg a kézkrémmel meg vagyok elégedve, addig ezzel nem igazán, pedig most, nyáron használom és így is kopik a könyököm közelében, pedig még csak extrán száraz bőrű sem vagyok.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).