KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kiszpiszok, Módosítva: 2015. október 2.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bársonyos testápoló, mely valódi trópusi kényeztetés a bőrnek.

Ár: 500 Ft , Eladó: hdia
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

zdiana

2017. szeptember 14.

Az árához képest különösen nem mondanám csodaszernek. Nehéz elkenni, mint egy sűrű naptejet, ennek ellenére nem igazán érzem, hogy táplálná a bőrömet. Ha sikerült úgy elkenni, hogy ne maradjon csíkos tőle a bőröm, onnantól viszonylag gyorsan beszívódik, de mégis csak nagyon a bőr felszínén van valamicske hatása. Legalább az illata kellemes. Nem venném újra.

zdiana
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

bendi13

Korcsoport: < 18
2017. július 22.

Imádom ezt a testápolót. Annyira jó illata van. Az állaga szerintem pont jó és könnyen beszívódik.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. július 22.

perlita14

2017. július 19.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg, mivel szerintem vannak ennél sokkal olcsóbb és jobb termékek is a piacon. Az illata nem olyan finom kókusz, inkább naptejes, de annak kellemes. Nagyon sűrű állagú és gyorsan szívódik, ahogy a kézkrém is, de míg a kézkrémmel meg vagyok elégedve, addig ezzel nem igazán, pedig most, nyáron használom és így is kopik a könyököm közelében, pedig még csak extrán száraz bőrű sem vagyok.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 19.

Vizsiildi

2017. július 3.

Meglep, hogy vki azt írja híg, vízes állaga van, èn nem ezt tapasztaltam, sőt, zsíros, nehezen szívódik be, nyárra nem ajánlanám csak az "extrèm" száraz bőrűeknek, hosszú távon nem hidratál elèggè, mintha csak a felszíni vízhiányon segítene, mèlyhidratálni nem tud.

Vizsiildi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

imbeth

2017. február 20.

A csomagolásáért vettem meg mert természetesebb terméket kerestem. Hát, valahogy semmilyen téren nem hozza az elvárásokat.. Talán nyárra és semmiképp sem száraz, érzékeny bőrűeknek ajánlom. Szerettem azért az elején,, lassan a végére érek (ez viszonylag hamar bekövetkezett) és alig várom h megszabaduljak tőle. Nem veszem újra.

imbeth
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 20.

Frumus

2017. február 19.

Kezdem megszeretni. A tusfördője nem nagy szám, de a testápoló nekem tetszik, jó illata van, igazán kényeztetésnek hat a bőrön, nekem úgy tűnik jól is hidratál. A zsírosabb állaga miatt én inkább téli időszakra ajánlanám, nem az a könnyű állagú krém, de most valahogy pont ez kell.

Frumus
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

Anne74

2017. február 8.

Fiatal lánykaként (de rég volt már :) ) imádtam a kókuszos testápolót.
Intenzív , finom illattal.

Most megláttam s gondoltam teszek egy próbát.
Könnyen beszívódik ám nem az a régi, amire vágytam.

Hogy mi lesz a sorsa nem tudom...

Anne74
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Fiatal lánykaként (de rég volt már :) ) imádtam a kókuszos testápolót.
Intenzív , finom illattal.

Most megláttam s gondoltam teszek egy próbát.
Könnyen beszívódik ám nem az a régi, amire vágytam.

Hogy mi lesz a sorsa nem tudom...

Kori

2017. február 3.

Nagyon nehezen, nagyon lassan, de végre elfogyott. Kellett egy testápoló, "kókuszos" volt, amit imádok, így megvettem. Főként nyáron használtam, de sajnos egyedül a felszívódása volt az, amiben nem találtam semmi kivetnivalót. A hidratálása szinte egyenlő a nullával, nekem túl híg, vizes az állaga. A kókuszos illat is elmarad. Télen pedig aztán végképp nem működik.

Kori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 3.

panneszka

2017. január 21.

Már csak a gyors beszívódásért is szeretem, semmi ragacs, kicsit hidratálhatna jobban.

panneszka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

NagyZs

2017. január 3.

Nagyon finom az illata, könnyen és gyorsan beszívódik. Nálam 5*

NagyZs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Nagyon finom az illata, könnyen és gyorsan beszívódik. Nálam 5*

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).