KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: harmonia93, Módosítva: 2014. január 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Hajápolók

Pure Coconut Hajregeneráló Pakolás - természetes megoldás száraz, festett, igénybevett hajra

Ez a gazdag, tiszta kókuszolajat tartalmazó pakolás élettel telivé és ragyogóvá teszi haját.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Arita

2016. december 28.

Nagyon rossz. Száraz, sprőd lett tőle a hajam, ennél még az is jobb, ha nem teszek rá balzsamot. Ráadásul nagyon kellemetlen műkókusz illata van. Akinek igazán száraz a haja, annak szerintem kevés.

Arita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Akara

2016. december 15.

Egész jó, puhább lett tőle a hajam, és sokkal kevésbé száraz. Nem is zsírosít, sőt, talán kevésbé zsírosodik most a hajam. Az illatát is imádom. Szerintem megveszem hozzá a sampont és a balzsamot is.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Bexxm

2016. május 28.

Ez egy borzalom. Tetszett a tubusa , meg amúgy is szeretem a kókuszt, de nagy hiba volt megvenni. Szárítja (az amúgy is száraz) hajamat, pedig pont hogy ez ellen lenne. Használat után egy seprű lett a hajam. Próbáltam úgy hogy több időt hagyom rajta , de úgy se ér semmit..

Bexxm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Girona

2015. szeptember 6.

Érdekes mintha nem ugyanazt a pakolást használnánk.. Megvettem mert ígéretesnek tűntek az ápolóanyagok és a kókuszos illat de már az első használat után kiderült hogy pocsék ba megy majd az egész. Vastagszálú barna sörényemet nemhogy nem ápolta, de teljesen össze filcesítette mosás után. Hiába próbálkoztam nagyobb adaggal vagy kétszer balzsamozni, csak rosszabb lett.igyekszem akkor használni mikor épp kifogytam a balzsamból, negyed tubusnyi adagokat kinyomva hogy minél előbb szabaduljak. Titkos vágyam hogy mínuszos csillagot adhassak.

Girona
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Izabel

2015. augusztus 19.

A múltkor betértem a DM-be, kifejezetten kókuszillatú hajápolási terméket kerestem és ez le is volt árazva, így megvettem. Már a vizes hajon is érezni a különbséget, szárítás után pedig végképp. Finom puha lett tőle a hajam és nagyon jó az illata :)

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

LiZsu

2015. június 23.

Használom a sampont és a balzsamot, amikről csak jó tapasztalataim vannak, ezért döntöttem úgy a múltkor, hogy beruházok erre is. Ma próbáltam ki, hát valami fantasztikus, nagyon elégedett vagyok vele, csak felerősítette a sampon és a balzsam jótékony hatását. Kíváncsi vagyok, hosszútávon milyen hatásai lesznek.

LiZsu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

Charis

2014. december 14.

Nekem nagyon vastagszálú, dús hajam van, és a használata után összeállt egy kötegbe. Sokkal szárazabb lett tőle, mint előtte volt. Nekem nem vált be.

Charis
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 14.

pannivok

2014. december 9.

Elég drága volt, de mikor megszagoltam gondoltam ér nekem ez ennyit, mert imádom ha jó illatú a hajam :) Így az illatával ami egészen megmarad egy-két napig teljesen meg is vagyok elégedve, de egyelőre hatásilag semmi extrát nem tudnék mondani. Ártani nem ártott. Most nézegettem itt a krémmánián, hogy van sampon és balzsam is, lehet beruházok rájuk.

pannivok
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 9.

csikosmatyas

2014. május 13.

Évekig csak Gliss Kur termékeket használtam, mert már rengeteg hajápolóval befürödtem, de ez szerintem jó alternatíva lehet a jövőben, valóban használ a hajamnak, kellemes természetes illata van, az összetevőiben sem találok semmi kivetni valót.Teljesen jó!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 13.

harmonia93

2014. január 6.

Így feltöltés után véleményezném is :) Nagyon finom illata van, kellemes, krémes állaga, és puhává teszi a hajat. A termékcsalád többi tagjával (a balzsamon kívül) együtt használom, és elégedett vagyok az eredményekkel.

harmonia93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 6.

Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3