KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   750 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: djsmithpopo, Módosítva: 2013. november 25.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

A Pure Coconut intenzív hidratáló krém tusfürdő tiszta kókuszolajat tartalmazó gazdag formulája gyengéden tisztítja és hidratálttá teszi bőrét.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Balaton

2015. július 7.

Isteni illata van, ami sajnos tényleg nem marad meg zuhanyzás után. Nem szárít, jól tisztít. Mindent tud, amit egy jó tusfürdőnek kell.

Balaton
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Madi

2014. december 12.

Engem nem szárít, oké, az illata nem marad meg fürdés után, de ez sosem zavart egyik tusinál sem, mert biztos lenne olyan, ami nem passzolna a parfümömmel. Ezt azért vettem, mert a kis kézkrémje nagyon bevált.

Madi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 12.

bagotaizsoltne

2014. november 16.

megtetszett az illata, végülis nem szárít +
utána nem érződik az az édes illat amiért megvettem
és akciós volt
következőnek ziaja kókuszosát vettem, ez jobb :)

bagotaizsoltne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

megtetszett az illata, végülis nem szárít +
utána nem érződik az az édes illat amiért megvettem
és akciós volt
következőnek ziaja kókuszosát vettem, ez jobb :)

lucintaa

2014. szeptember 23.

Imádom ezt a tusfürdőt!
Mikor megszagisztam, és éreztem azt a tiszta, friss kókusz illatot, tudtam, hogy velem kell, hogy jöjjön.
Nagyon jól habzik, és kellően tisztítja a bőrt. Az illata a bőrön fürdés után már nem érezhető, de ez a legkevesebb. :) Kedvencem volt, így hamar el is fogyott.

lucintaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

Imádom ezt a tusfürdőt!

fruzsicaaa

2014. augusztus 13.

Erdekes, nekem nem szaritotta a borom. Teny, h nem a legolcsobb, de cserebe parabenmentes. Az illata nagyon edes, tomeny kokusz, ami zuhanyzas utan viszont mar alig erzodik. Ez nalam pozitivum, mert igy nem zavarja a parfumomet. Kellemesen kremes, jol habzik, jol tisztit. Osszessegeben egy kellemes tusfurdo kozepes aron.

fruzsicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

djsmithpopo

2014. március 1.

Sajnos nekem sem vált be... Ráadásul az illata is csak a dobozban érződött, bőrön teljesen elveszett, sokat kellett használni, nem hidratált jól, ár-érték arányban se megfelelő, sokkal jobb olcsóbb tusfürdők is vannak.

djsmithpopo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 1.

szonja_z

2013. december 28.

Nekem nem jött be egyáltalán. Az illata jó volt, de nekem nagyon szárította a bőrömet. Utána muszáj volt testápolót használnom.

szonja_z
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.