KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Inecto

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisbors, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   DM, Rossmann, Tesco, Auchan
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Tiszta kókuszolajat tartalmazó formulája gyengéden tisztítja, puhává és hidratáltá teszi a bőrt.

PrincessRevenda

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 4.

Mennyei kókusz, egésznap úgy illatozom tőle, mint valami sütemény.😋
Az állaga krémes, habos. Nekem abszolút csodaszer!

PrincessRevenda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Mennyei kókusz, egésznap úgy illatozom tőle, mint valami sütemény.😋
Az állaga krémes, habos. Nekem abszolút csodaszer!

skelly

2016. május 14.

Krémes állagú, jól habzik (bár így is elég gyorsan fogy), kellemes az illata, nem szárít (csak enyhén, mint kb. minden). Télen szívesebben használnám, úgyhogy ha elfogy egy darabig hanyagolni fogom.

skelly
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 14.

Pampilla

2015. december 22.

Eddig nem ismertem ezt a márkát,de mivel vegán termék,bátran megvettem. Remélem lesz még több termékük is,mert nekem nagyon bevált.Habfürdőnek használtam főleg,isteni kókuszillat,nem szárít,és még jól is néz ki a flakonja.

Pampilla
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.