KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ingrid Cosmetics

Ár:   600 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   százforintos boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. november 3.

Lelőhely:   százforintos boltok
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Új, csúcsminőségű összetevők kombinációja egyedülálló, fantasztikus színválasztékkal - a pasztell cukorka árnyalatoktól a gazdag vöröseken át az intenzív és buja nyári színekig. A körömlakk lapos ecsettel rendelkezik, ami garantálja a precíz felvitelt, csupán egyetlen vonással. A gyorsan száradó formula több napig lehetővé teszi a tökéletes manikűrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. november 4.

Mert: az olcsó lengyel körömlakk is lehet jó!
Az oldal adminisztrátorai szerint "százforintos" boltban is kapható, azt nem tudom, de meg fogom ezek után nézni, hátha... (én bevásárlóközpontban vásároltam, ezt is jelöltem meg, de adminisztrátori módosításra került).
Az "estetic" 97-es színárnyalatát választottam, ami a Ferrari piroshoz közeli, nagyon jó minőségű lakk. Szinte egy rétegben is tökéletes, de kettőben senki nem mondaná meg, hogy ez egy ötszáz forintos termék..

Kb. egy hét múlva velem jött még egy árnyalat, egy bogyós őszi szín (523), aminek már 600 kemény forint lett az ára..
Egy réteg az Astor 7 in 1-ből, egy réteg az Ingridből, majd ismét egy réteg az Astorból - nekem öt "munkás hétköznapot" simán kibír.

Fiorentina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 4.

Mert: az olcsó lengyel körömlakk is lehet jó!