KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: lexyusz, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

Akár 1 perc alatt eltávolítja az ajakról az elhalt hémsejteket!

Emolliensek: Hydrogenated Poly (C6-14 Olefin), Caprylic / Capric Triglyceride, Hydrogenated Polydecene
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Tartósítószerek: Phenoxyethanol