KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Megtisztítja az arcot a vastagabb réteg sminktől, és szennyeződésektől, zsíros érzet nélkül.
  • Alma, és alma mag kivonattal egységesíti a bőr felszínén, megtisztítja azt az elhalt hámsejtektől.
  • A friss alma illata ellazít, és élvezetessé teszi a sminklemosást.

Használata: Száraz kézzel, masszírozó mozdulatokkal vigyük fel a száraz, megtisztítandó bőrfelületre, hogy feloldjuk a sminket. Az ujjhegyeket nedvesítsük be, és így lazítsuk tovább a letisztítandó anyagokat. Langyos vízzel öblítsük le.

i.napcsi

2018. május 3.

Egyedül az illata az ami fura,viszont lemosás után azonnal eltünik,tehát tényleg minimál van benne.Viszont oltári kellemes,könnyű és könnyen lemosható olaj.Sok fizikai fényvédőt használok és ehhez szuper,mindenkinek ajánlom,nagyon megéri az árát!!

i.napcsi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 3.

cation

2018. május 3.

Egy minta elhasználása után vettem meg a teljes kiszerelést, első próbálkozásom az olajos lemosókkal, de már használom egy jó ideje. Nem kell belőle sok, szépen leviszi a sminket is, nem száraz utána bőröm, inkább mintha hidratálna (bár a pár perc alatt, amíg bemasszírozom, nem tudom, mit tud tenni :)), utána használok egy habzó lemosót. Engem nem zavar az illat, úgy vagyok vele, hogy egy lemosóban még elfér + az orrom elég hamar hozzászokik és már nem is érzem. Újravenni egyelőre nem fogom, mert kíváncsi vagyok más olajos lemosókra is, de talán még visszatérek egyszer hozzá.

cation
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

balazskrisztii

2018. május 3.

Az első olajos lemosóm. Az illata szintetikus zöldalma, kifejezettem mű, jobbra számítottam.. A sminket leszedi, utána használok egy habzó lemosót is, a kettő együtt kiválóan tisztít. Irritációt nem okoz, de a szememnél óvatos vagyok, inkább használok még micellás vizet a spirál és egyebek lemosásához. A következő lemosó a Heimish all balm lesz

balazskrisztii
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

seppunkata

2018. március 22.

Az illata nagyon fincsi, szerintem nem zavaró. A sminket szerintem egész jól leszedi, egyedül a szempillaspirálnál kell kicsit jobban megdolgozni vele, ált. összecsípem a pilláim és úgy dörzsölgetem bele. Ez nekem sokkal jobban bejött mint pl a híres Banila Co. vazelin állagú sminklemosója. Az nekem mindig belefolyt a szemembe, és homályosan láttam, de ez az Innisfree nem olyan folyós. Kontaktlencsém van, de semmi bajom nem lett tőle.

seppunkata
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 22.

Nittuska

2018. február 21.

Csak mintákat kaptam belőle.
Az illata finom zöld almás de szerintem túlzottan is édes.
A sminket nem 100%-ba szedte le,
biztosan nem venném meg a teljes kiszerelést.

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

Csak mintákat kaptam belőle.
Az illata finom zöld almás de szerintem túlzottan is édes.
A sminket nem 100%-ba szedte le,
biztosan nem venném meg a teljes kiszerelést.

svivko

2018. január 15.

Update:
Megtanultam használni, így már mindent(!) lehoz, még a vízálló spirálomat is. Az elégedettségem 100%-os!
A trükk, hogy teljes mértékben betartom a használati utasításokat és, egy extra fél percet elidőzöm a szemkörnyéknél, óvatos masszírozó mozdulatokkal bomlasztom a spirált, majd az ujjbegyek nedvesítésével finom krémet képzek és azzal is átmegyek mégegyszer az egész arcon.

A legjobb lemosó olaj, amivel eddig találkoztam. Olyan 90%-osan meg vagyok vele elégedve. :)

Hih(hhh)etetlen finom zöldalmás cukorka illata van, meg akarod kóstolni, olyan jó. Kellemes, nem csöpögős olaj állaja van, 1,5-2 pumpányit használok teljes arcon. Így levisz szinte mindent, az alsó vízvonalamon hagy egy kevés spirálmaradékot, amit el tudok neki nézni, mert minden mást maradéktalanul old. Megkockáztatom, hogy még egy kis masszírozással azt is leoldaná, de félek, hogy a szemembe megy, eddig nem kockáztattam.
Egyáltalán nem hagy maga után olajos érzetet a bőrön, az illatanyag is (sajnos) lemosódik teljesen, ellenben egyáltalán nem szárít, és valóban elüntette a túlhámlasztott homlok-foltomat. (Pici száraz bőrdarabkák a két szemoldököm között. )

Csípem. A következő a Tatcha Camellia Cleansing Oil lesz.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Update:

Csípem. A következő a Tatcha Camellia Cleansing Oil lesz.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!