KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2018. január 17.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• Megtisztítja az arcot a vastagabb réteg sminktől, és szennyeződésektől, zsíros érzet nélkül.
  • Alma, és alma mag kivonattal egységesíti a bőr felszínén, megtisztítja azt az elhalt hámsejtektől.
  • A friss alma illata ellazít, és élvezetessé teszi a sminklemosást.

Használata: Száraz kézzel, masszírozó mozdulatokkal vigyük fel a száraz, megtisztítandó bőrfelületre, hogy feloldjuk a sminket. Az ujjhegyeket nedvesítsük be, és így lazítsuk tovább a letisztítandó anyagokat. Langyos vízzel öblítsük le.

svivko

2018. január 15.

Update:
Megtanultam használni, így már mindent(!) lehoz, még a vízálló spirálomat is. Az elégedettségem 100%-os!
A trükk, hogy teljes mértékben betartom a használati utasításokat és, egy extra fél percet elidőzöm a szemkörnyéknél, óvatos masszírozó mozdulatokkal bomlasztom a spirált, majd az ujjbegyek nedvesítésével finom krémet képzek és azzal is átmegyek mégegyszer az egész arcon.

A legjobb lemosó olaj, amivel eddig találkoztam. Olyan 90%-osan meg vagyok vele elégedve. :)

Hih(hhh)etetlen finom zöldalmás cukorka illata van, meg akarod kóstolni, olyan jó. Kellemes, nem csöpögős olaj állaja van, 1,5-2 pumpányit használok teljes arcon. Így levisz szinte mindent, az alsó vízvonalamon hagy egy kevés spirálmaradékot, amit el tudok neki nézni, mert minden mást maradéktalanul old. Megkockáztatom, hogy még egy kis masszírozással azt is leoldaná, de félek, hogy a szemembe megy, eddig nem kockáztattam.
Egyáltalán nem hagy maga után olajos érzetet a bőrön, az illatanyag is (sajnos) lemosódik teljesen, ellenben egyáltalán nem szárít, és valóban elüntette a túlhámlasztott homlok-foltomat. (Pici száraz bőrdarabkák a két szemoldököm között. )

Csípem. A következő a Tatcha Camellia Cleansing Oil lesz.

svivko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Update:

Csípem. A következő a Tatcha Camellia Cleansing Oil lesz.

Hidratálók: Butylene Glycol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!