KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   €7   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gittus24, Módosítva: 2016. augusztus 19.

Ár:   €7
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Frissítő és hidratáló víz alapú fényvédő speciális, napraforgót tartalmazó formulával.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Kmitty

2018. szeptember 21.

Nem hagy fehér réteget, nem zsírosít, kellemes az illata is.

Kmitty
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Nem hagy fehér réteget, nem zsírosít, kellemes az illata is.

Vanília

2018. július 4.

Többször újrarendeltem, ez a kedvenc fényvédőm arcra, nyakra, dekoltázsra. Többféleképpen működik, önmagában is, aláhidratálhatok, rásminkelhetek, minden formában a maximumot nyújtja. Érzékeny, nagyon fehér a bőröm, de nem bántja, szépen egységesíti, nem hagy zsíros, fénylő réteget maga után, nem égek le, szóval top-termék:)

Vanília
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 4.

BLili

2018. június 14.

A legjobb. Rögtön beszívódik, nem hagy semmilyen rétegezet, színt, érzetet maga után. Ha megdörzsölöm az arcomat, érzek egy kis általános megszokott naptej illatot. De egyébként nem érződik semmilyen szag. Eszméletlenül jó termék szerintem, mivel még hidratál is mindemellett és nagyon jó árban van. Mindenre allergiás, nagyon irritált a bőröm mostanában, semmit nem okozott, még egy nagyon enyhe pirosságot sem.

Update: az első véleményemet pár napnyi használat után írtam. Tartós használat után azt vettem észre, hogy az ultraérzékeny bőrt csak irritálja a benne lévő parfüm, ezért nem veszem újra.

BLili
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

mizantrop

2018. május 25.

Update2: mégiscsak 5* - majdnem minden nap a tűző napon sportolok 1-2 órát és még egy icipicit sem pirultam le, fantasztikus ez a krém. Plusz pont: hidratál, de nem csillog a bőrön, sőt, mintha enyhén mattítana is... mindenesetre ha bekenem magam vele, szebb az összkép.

szuper fényvédő: azonnal beszívódik, egységesíti az arcbőrt, nem csillog és nem okoz bőrirritációt. és persze véd a leégéstől... megnyugodtam, hogy ugyanolyan jól teljesít, mint az elődje!

Update: sajnos le kell vonjak egy pontot, mert (valószínűleg az illatanyag miatt) nagy melegben iszonyatosan irritálja és csípi a szememet, ezt sajnos most meg kellett tapasztaljam egy autóút során: roppant kellemetlen (és nem is veszélytelen) volt, amikor az autópályán vezetés közben el kezdett könnyezni és csípni a szemem... még szerencse, hogy csak az egyik... szóval azt hiszem, a jövőben parfümmentes arcra való fényvédő után kell néznem...

mizantrop
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 25.

eticsiga

2017. szeptember 28.

Először mintát rendeltem belőle mert kombinált a bőrtípusom így azt hittem sok lesz. Nagyon de nagyon szuper, hidratál de nem nehezíti el a bőrt. Azt hittem hagy egy minimális fehér réteget, lévén fizikai fényvédőről van szó de szépen beszívódik, könnyen elkenhető. Nem szárít de egyáltalán nem zsíros. Minden elvárásom felülmúlta és még az ára is baráti. Biztos helye van a polcomon.

eticsiga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 28.

nikiii.*

2017. szeptember 14.

Számomra ez A fényvédő. Többet is próbáltam már, de mindegyiknek ragacsos naptej érzete volt, ez azonban tökéletes. Ha rögtön az arckrémem után kenem fel, akkor sem csillog tőle a bőröm. Hamar beszívódik, isteni, frissítő illata van, nem hagy fehér réteget és kiválóan véd a leégéstől. Aki esetleg a Minimum Sun Cream és eközött vacillál, mindenképpen ezt ajánlom, mert az érzékeny bőrre való zsíros réteget hagy a bőrömön, ezzel szemben ez a termék tökéletesen beszívódik és működik.

nikiii.*
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

gkiss.timea

2017. július 11.

Egy hónapja használom már, Ebay-ről szereztem be. Gyorsan felszívódik, nincs fehér réteg, bőrirritáció, lehet rá sminkelni. Sajnos a pigmentfoltjaim miatt kötelező a magas faktorszámú fényvédőzés. Több terméket is próbáltam már, pl. Vichy capital soleil, Bioderma Photoderm, de ez a termék mindegyiknél jobban bevált nekem. Kiváló ár/érték arány: 50 ml kb 2300 ft volt.

gkiss.timea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Biosaccharide Gum-1
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.