KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Káros összetevőktől mentes, 100% fizikai fényvédő speciális napraforgó formulával. Gátolja a zsírosodást, így matt hatást biztosít.

rocketdog

- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
Viszont fényvédőből rengeteg kell. Ha vastagon kenem fel, akkor viszont nagyon feltűnően fehér. Tovább már képtelenség eloszlatni a bőrön, marad a hullaszín. Ezért nem szeretem használni, max itthonra.

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 21.

EZ A FÉNYVÉDŐ SZUPER:
- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!

BeesWorld

2018. június 4.

Nagyon nagyon fehérít, de hatásos, az biztos. Szeretem, de gyorsan kell dolgozni vele, és nehéz rá sminkelni. Sokszor belekeverem a nappali hidratálómba, úgy jobb. Ettől függetlenül 5 csillag, szép összetevői vannak.

BeesWorld
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

galagonyanya

2018. május 8.

Ez a krém színre, szagra és állagra is pont olyan, mint a beltéri diszperziós falfesték. Előtte hidratálókrém kötelező, nagyon gondosan kell kenni, cserébe császkálhatsz a napon és semmi bajod nem lesz. Sőt, használhatod a klassz kis hámlasztó lötyiket, amik annyira divatba jöttek. Sminkelni eddig nem próbáltam rá, nálam ez nem szempont, viszont sokat számít, hogy nem zsírosítja a bőrt. Teljesen rendben van, és kevés is elég belőle.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Vica75

2018. május 1.

Hiába kiváló fizikai fényvédő ez,ha egyszer önmagában sem lehet viselni,de alapozni is képtelenség rá úgy,hogy szép,de legalábbis vállalható legyen az eredmény.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Amadea

2018. április 29.

Update: Fájó szívvel ismerem be, hogy nem nekem való ez a termék, szárít és a cushion alapozóm borzasztó csúnya rajta. Meg a korrektor is, már felkenés után olyan, mintha mozaik lenne az arcomon, képtelenség szépen eldolgozni rajta bármit is, sajnos a primer sem segít rajta. Ha összekeverem egy könnyű hidratálóval, még hagyján, de egyszerűen nem szép az eredmény, csak akkor, ha semmit nem kenek fölé. Tovább adom egy barátnőmnek, aki egyszer kipróbálta nálam, remélem, neki beválik.
Akinek vízhiányra hajlamos a bőre, inkább ne ezt válassza. Pontot nem vonok le, mert jó kis termék, csak nem az én bőrömnek.

2018. 03. 19.: Vicces, hogy mindig tök jó zsíros bőrűeknek való termékeket fogok ki.:D Az én bőröm kombinált-vízhiányos, tél is van (az időjárás nem nézi a naptárt...), tehát szárít, ezért alaposan alá kell hidratálnom, de egyelőre elfogadom ezt a kompromisszumot, mert fizikai fényvédőről van szó és imádom, amit a bőrképemmel művel: engem ugyanis nem fehérít, hanem "rózsaszínesít" ez a krém, ad egy kis egészséges színt - igen, én ennyire fehér vagyok... -, és bársonyosan matt, egységes lesz tőle a bőröm felszíne, némi korrektorral kiegészítve (főleg szem alatti karikákra) teljesen vállalható fejet csinál.
Ja, és vízhiány ide és oda, remekül blokkolja az átfényesedést.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Ja, és vízhiány ide és oda, remekül blokkolja az átfényesedést.

Nittuska

2018. április 21.

Tényleg brutálisan matt!
Aminek nagyon is örülnék így a 30fokban meg a nyáron a 40+ fokban, de sajnos alapozni nem lehet rá :(
Nagyon csúnyán áll rajta, maszkos lesz...
Szóval sajnos max csak itthonra tudom elhasználni, utcára nem. Pedig hamarosan érkezik a második tubussal.. Lehet azt majd tovább adom, meglátjuk..

Nittuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Tényleg brutálisan matt!
Nagyon csúnyán áll rajta, maszkos lesz...

Doridia

2018. március 8.

Hűűű, hát tényleg gésát csinált belőlem. :-D Kicsit aggódtam, hogy hogy megyek ilyen fehér arccal emberek közé, de egy alapozó ecsettel ha átsimítom az arcom és nem színtelen, hanem bőrszínű transzparens púdert használok, akkor eltűnik a fehérség. Nagyon szépen mattít, tényleg szárít, pedig inkább olajosabb a bőröm, viszont télen aláhidratálással remekül működik. Inkább nyárra vásárolnám újra az ötvenezer fokhoz, a többi időszakban a jól bevált PC fizikai fényvédője jobb választás. Testesebb krém, de nem nehéz elkenni. Kiemeli a száraz részeket szóval a hámlasztás elengedhetetlen a használata mellett. Mindent összevetve szerintem szuper fényvédő, bár a szívem csücske még mindig a PC, csak az ára ne lenne ennyire borsos......

Doridia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 8.

Nnikolett

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Jó az állaga, jól kenhető, gyorsan beszívódik. Szépen lehet rá sminkelni, és még nyáron is hosszú ideig mattít. Engem a fehér réteg nem zavar, mert rásminkelek. Kíméletes a bőrömhöz, már több mint fél éve használom, de se pattanásokat, se irritációt nem okozott.
Idén nyári újításom a napallergia rengeteg égő-viszkető, hólyagos kiütéssel. Pillanatok alatt kijött minden szabad bőrfelületemen, kivéve az arcomon, azon egy kiütésem se volt. Nem tudom, hogy ennek a krémnek és a The Minimum társának köszönhető-e vagy sem, mindenesetre jól vizsgáztak.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

ursuska

2017. október 2.

Először is bámulatos, hogy tényleg matt! Az állaga kicsit testesebb, mivel fizikai, de egyáltalán nem volt zavaró számomra. Viszont nagy szívfájdalmam, hogy a bőrömet fehérre színezi. Ez leginkább azért volt probléma, mert nyáron nem szerettem volna alapozót használni, de anélkül igencsak észrevehető volt a jelenléte. Ezért kelletlenül, de felmázoltam fölé az alapozót és sajnos nem tetszett a végeredmény. Nem feküdt rajta szépen az alapozó, a fehér szín is átütött, de nagyon szerettem a finisét, mérsékelte a bőröm átfényesedését, vagyis a a normális tartományban maradt a csillogás (zsíros bőrűek biztos tudják miről beszélek :D) Eléggé csalódott voltam, gondolkoztam felrakom ide eladásra, de aztán jött az isteni szikra! Fogtam az A'pieu fényvédőjét, összekevertem a kettőt és tádám megtaláltam a számomra tökéletes fényvédőt. :D Az A'pieu könnyű krémjét az Innisfree kicsit sűrűbbé teszi és mattabbá, valamint így a fehérség is eltűnik. Csillagos ötös mix!
Nyilván ezzel az baj, hogy két terméket kéne vennem, mindenhova a kettőt cipelni, ha utazom. Szóval még nem tudom, hogy mit fogok tenni, ha elfogy valamelyik. Értékelni is nehéz, szóval magában az innisfree értékelése, számomra csak...

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

mókincs

2017. szeptember 26.

Olyan jó lett volna, ha beválik... (sóhaj)
Engem is szárít, hiába hidratálok alá, húzódik alatta a bőröm. Egyedül a 40 fokos hőségriadóban tudtam értékelni ezt a fényvédőt.
És igenis hagy egy fehér fátyolréteget. Mivel nem használok alapozót, sem bb krémet, ez eléggé zavaró tud lenni.
Hétvégenként kenem magamra, mikor leginkább itthon vagyok, ill. pont jó leugrani a boltba kb. (Paula világoskékjét azért sajnálnám erre, na)

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Olyan jó lett volna, ha beválik... (sóhaj)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Methicone, Stearoyl Inulin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy alumíniumból előállított mesterséges összetevő, melyet elsősorban átlátszatlanná tevő, bőrvédő, másodsorban vízmegkötő és sűrűség szabályozó anyagként használnak. Az összetevővel sok fényvédőben is találkozhatunk Titanium Dioxid mellett, mivel fénytörő réteget képez a bőrön, amely képes visszatükrözni az UV-sugarakat. E szerint a kutatás szerint az összetevő pro-oxidáns hatással van a bőrre.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!