KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Káros összetevőktől mentes, 100% fizikai fényvédő speciális napraforgó formulával. Gátolja a zsírosodást, így matt hatást biztosít.

sophiie

2018. november 27.

Körülbelül 4 napja használom, eddig nem okozott irritációt és a bőrömet sem szárította. Alá először is termálvizet fújok az arcomra, majd a G&G hialuronsavas szérumját használom. Az illata nekem nem tetszik és erős is, de napközben nem érzem és mások sem jegyezték meg, hogy éreznek rajtam valami furát, szóval gondolom elillan. :D Szépen mattít, kezdetben púderesen de azért a nap végére át tud fényesedni a T vonalam. Tetszik, bár picit féltem télre bevállalni a szárítása miatt, de eddig nincs rá panaszom. :) 1 csillagot az illata miatt levonok, de szuper termék , olcsó áron. Sminkelni tudok rá, nedves beauty blenderrel könnyen lehet rá dolgozni.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

tyukanyo

2018. november 25.

Zsíros bőrre kiválló. Nem lesz teljesen mat egész nap a fejem de azt nem is szeretném. Nem úszik zsírban a fejem két óra után és még a nap végén is vállalhatóan nézek ki. Tényleg hagy maga után fehér réteget, de így télen hosszúujjúban nem tűnik fel hogy az arcom világosabb pár fokkal. Tudtam rá alapozót is tenni, nem csúnyított a végeredményen. Nagyon tetszett hogy felkenés után kisimította az arcbőrömet és olyan szép sima bőrképem lett tőle. Felkenés után púderes állagúvá szárad meg az arcon.
Szerencsére nem fulladt alatta a bőröm és pattanásokat sem okozott.
Az egyedüli negatívum az illata. Szerintem borzasztó kellemetlen, de megszoktam. Inkább elviselem az illatát mint szeretem
Extra fehér és zsíros bőrű embereknek ajánom.

tyukanyo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Szerencsére nem fulladt alatta a bőröm és pattanásokat sem okozott.
Extra fehér és zsíros bőrű embereknek ajánom.

Akara

2018. szeptember 2.

Imádom ezt a fényvédőt. Teljesíti a mattítási elvárásaimat, vagyis, hogy nem úszik zsírban az arcom, még egy hosszú, izzasztó nap után sem, de nem is fénytelen a bőröm. Jól kenhető, el lehet oszlatni úgy, hogy ne legyen foltos. Valóban hagy fehér réteget, de nekem annyira világos a bőröm alapból is, hogy ez nem zavaró. Simán fél teáskanálnyit feldobok mielőtt mennék valahova. Rásminkelni kicsit nehezebb, de abszolút megoldható jó minőségű alapozóval és ecsettel/szivaccsal. Illetve por állagú alapozóval a legjobb. Ki fogok próbálni télen egy másik Innisfree-t is, mert ez szerintem a hidegben azért már szárítani fog.

Akara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

adree861030

2018. augusztus 14.

Tökéletes lenne a zsíros bőrömre, csak sajnos fehér réteget hagy a kreol bőrömön. De még így is öt csillag.

adree861030
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

rocketdog

- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
Viszont fényvédőből rengeteg kell. Ha vastagon kenem fel, akkor viszont nagyon feltűnően fehér. Tovább már képtelenség eloszlatni a bőrön, marad a hullaszín. Ezért nem szeretem használni, max itthonra.
És nagyon szárít, ezért sokat kell alá rétegezni, hidratálni.

rocketdog
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

EZ A FÉNYVÉDŐ SZUPER:
- nem csípte a szememet, pedig a környékére is kentem
- nem okozott semmiféle irritációt, pattanásokat
- hihetetlenül selymes, puha érzetet hagy maga után a bőrön
- újrakenhető, nem kopik le az alsóbb réteg
HA KIS MENNYISÉGET KENÜNK A BŐRÜNKRE!
És nagyon szárít, ezért sokat kell alá rétegezni, hidratálni.

Tindelou

2018. július 28.

Ez a kedvenc fényvédőm, főleg nyáron. Két három félét szoktam felvinni az arcomra, mert úgy vettem észre, hogy a különböző textúrák miatt könnyebben “ beszívódik”, márha ez a mennyiség be tudna szívódni. Szóval ez a hármadik folyékony réteg, és erre korrektor, bronzosító kerül fel és a tetéjére még púder fényvédő, és kész is. Így az ezer fokban sem folyik le. Újravásároltam, és még fogom is.

Tindelou
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 28.

szonia

2018. július 19.

Nekem too much volt ez a fényvédő. Szerintem az állaga miatt épp csak annak a bőrtípusnak nem igazán felel meg, amire szánják. Egy szárazabb bőrre sokkal alkalmasabb szerintem. Hasonlót tud a Missha Dustless Defense, igaz van benne egy kémiai fényvédő összetevő is a két fizikai mellett, de amúgy mattít, jól kenhető és nem fehérít.

szonia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

BeesWorld

2018. június 4.

Nagyon nagyon fehérít, de hatásos, az biztos. Szeretem, de gyorsan kell dolgozni vele, és nehéz rá sminkelni. Sokszor belekeverem a nappali hidratálómba, úgy jobb. Ettől függetlenül 5 csillag, szép összetevői vannak.

BeesWorld
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

galagonyanya

2018. május 8.

Ez a krém színre, szagra és állagra is pont olyan, mint a beltéri diszperziós falfesték. Előtte hidratálókrém kötelező, nagyon gondosan kell kenni, cserébe császkálhatsz a napon és semmi bajod nem lesz. Sőt, használhatod a klassz kis hámlasztó lötyiket, amik annyira divatba jöttek. Sminkelni eddig nem próbáltam rá, nálam ez nem szempont, viszont sokat számít, hogy nem zsírosítja a bőrt. Teljesen rendben van, és kevés is elég belőle.

galagonyanya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 8.

Vica75

2018. május 1.

Hiába kiváló fizikai fényvédő ez,ha egyszer önmagában sem lehet viselni,de alapozni is képtelenség rá úgy,hogy szép,de legalábbis vállalható legyen az eredmény.

Vica75
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 1.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Methicone, Stearoyl Inulin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, Aluminum Hydroxide, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Az INCIDecoder szerint a gotu kolának jól dokumentált sebgyógyító, antioxidáns, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van. Fő biológiailag aktív komponensei az asiaticoside, madecassoside, asiatic és madecassic acid, amik regeneráló és antioxidáns hatása külön-külön és együtt is jól alátámasztott. In-vitro (kémcsőben végzett) kutatások alapján a Gotu Kóla aktív összetevői serkentik a bőr saját GAG (a bőrben lévő természetes hidratáló elemek)  és kollagén termelést is. A Gotu Kolával gyakran találkozhatunk cellulite vagy stria elleni termékekben is vérkeringés élinkítő hatása miatt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!