KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   $14   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2017. február 2.

Ár:   $14
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Káros összetevőktől mentes, 100% fizikai fényvédő speciális napraforgó formulával. Gátolja a zsírosodást, így matt hatást biztosít.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Nnikolett

2017. november 14.

Nagyon szeretem ezt a fényvédőt. Jó az állaga, jól kenhető, gyorsan beszívódik. Szépen lehet rá sminkelni, és még nyáron is hosszú ideig mattít. Engem a fehér réteg nem zavar, mert rásminkelek. Kíméletes a bőrömhöz, már több mint fél éve használom, de se pattanásokat, se irritációt nem okozott.
Idén nyári újításom a napallergia rengeteg égő-viszkető, hólyagos kiütéssel. Pillanatok alatt kijött minden szabad bőrfelületemen, kivéve az arcomon, azon egy kiütésem se volt. Nem tudom, hogy ennek a krémnek és a The Minimum társának köszönhető-e vagy sem, mindenesetre jól vizsgáztak.

Nnikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 14.

ursuska

2017. október 2.

Először is bámulatos, hogy tényleg matt! Az állaga kicsit testesebb, mivel fizikai, de egyáltalán nem volt zavaró számomra. Viszont nagy szívfájdalmam, hogy a bőrömet fehérre színezi. Ez leginkább azért volt probléma, mert nyáron nem szerettem volna alapozót használni, de anélkül igencsak észrevehető volt a jelenléte. Ezért kelletlenül, de felmázoltam fölé az alapozót és sajnos nem tetszett a végeredmény. Nem feküdt rajta szépen az alapozó, a fehér szín is átütött, de nagyon szerettem a finisét, mérsékelte a bőröm átfényesedését, vagyis a a normális tartományban maradt a csillogás (zsíros bőrűek biztos tudják miről beszélek :D) Eléggé csalódott voltam, gondolkoztam felrakom ide eladásra, de aztán jött az isteni szikra! Fogtam az A'pieu fényvédőjét, összekevertem a kettőt és tádám megtaláltam a számomra tökéletes fényvédőt. :D Az A'pieu könnyű krémjét az Innisfree kicsit sűrűbbé teszi és mattabbá, valamint így a fehérség is eltűnik. Csillagos ötös mix!
Nyilván ezzel az baj, hogy két terméket kéne vennem, mindenhova a kettőt cipelni, ha utazom. Szóval még nem tudom, hogy mit fogok tenni, ha elfogy valamelyik. Értékelni is nehéz, szóval magában az innisfree értékelése, számomra csak...

ursuska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 2.

mókincs

2017. szeptember 26.

Olyan jó lett volna, ha beválik... (sóhaj)
Engem is szárít, hiába hidratálok alá, húzódik alatta a bőröm. Egyedül a 40 fokos hőségriadóban tudtam értékelni ezt a fényvédőt.
És igenis hagy egy fehér fátyolréteget. Mivel nem használok alapozót, sem bb krémet, ez eléggé zavaró tud lenni.
Hétvégenként kenem magamra, mikor leginkább itthon vagyok, ill. pont jó leugrani a boltba kb. (Paula világoskékjét azért sajnálnám erre, na)

mókincs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Olyan jó lett volna, ha beválik... (sóhaj)

nooncsyka

2017. szeptember 23.

Szuper szuper szuper.
Nyárra tökéletes volt. Télre viszont túl fog szárítani szerintem. Az én bőrömet picit fehérítette, de bb krémmel pont tökéletes volt. Zsíros bőrűeknek alapdarab szerintem.

nooncsyka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Szuper szuper szuper.

svekits

2017. szeptember 18.

Sajnos a szokásos fényvédőm már 20 fok környékén kezd túl sok lenni a smink alatt, és nagyon nem akaródzott megvenni a Paulás mattabb fényvédőt (amit amúgy tavaly használtam és nagyon szerettem) annyiért, úgyhogy kipróbáltam ezt. Az illata nekem nagyon erős, narancsos-citrusos, de túl lehet rajta lendülni, hál istennek irritációt nem okozott az arcomon. Nagyon-nagyon mattító krém, nekem először nem is nagyon jött be, mert elég száraz a bőröm. Erősebb hidratáló fölé kenve viszont szuper, és a smink nagyon jól terül rajta, nem fényesedek át nap végére sem. Tudom ajnálani zsírosabb bőrűeknek egész évre, vagy nyárra azoknak, akiknek gondjuk van az izzadással, átfényesedéssel. Nekem a smink nem mindig szép rajta, megül rajta az alapozó, összecsomósodik, főleg orron, meg orcákon, de smink nélkül ok, ha sminkelni akarok rá, összekeverem egy zsírosabb fényvédővel, úgy jó.

svekits
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Csucsi08

2017. augusztus 1.

2017.08.01. Tudom, sokadik update :) Dehát szereteeem! Azoknak, akik szerint szárít: önmagában valóban szárít, így nagyon fontos aláhidratálni. Én még most nyáron is úgy használom, hogy tonik, szérum, hidratálókrém, és úgy teszem fel ezt a fényvédőt. Erre teszek pici BB-t, vagy alapozót, kis púder és indulás :) Tökély! A strandon meg csak önmagában használtam ezt a terméket. A parfümön kívül nem találok hibát benne. Ez a rétegezős technika tökéletes!

2017.05.30. No, használom már egy ideje. És azt veszem észre, hogy sokkal többször nyúlok érte, mint a Mild változatáért. Volt olyan is, hogy nem is tettem felé BB krémet. Persze picit fehéres az árnyalta, de egységesít, mattít, és nyáron szerintem nem is kell majd más rá, csak egy leheletnyi púder, főleg, ha nem lesznek hibák az arcomon. Mivel minden napos a használata, és a nyár még csak most kezdődik, így rendeltem még egyet. Én elégedett vagyok vele!

2017.03.21. Én eddig a kémiai változatát használtam, de azt hiszem ez a testvére jobban be fog válni. Nyáron biztosan! Szerencsémre most nincs száraz része a bőrömnek (szokott lenni), nem tudom azon hogyan viselkedne. A parfüm miatt én is aggódok, de remélem hosszabb távú használatnál sem okoz majd gondot. Kis fehér réteget hagy az arcon, de én vagy púdert vagy BB krémet használok felé, így szerencsére eltűnik a fehér réteg. Jobban szeretem a BB krémet szivaccsal eldolgozni rajta, beleütögetni, mert azzal nem kenem el a fényvédőt, és jobb is egy matt felületen a nedves szivaccsal dolgozni. Így elég jó kombinációt alkot :)
Remélem egyszer kihozzák a parfümmentes verzióját is, mert annyira felesleges bele :(
Visszajövök egy hosszabb tesztelés után, hogy hogyan teljesített!

Csucsi08
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Visszajövök egy hosszabb tesztelés után, hogy hogyan teljesített!

adrikanemeth

2017. július 29.

1 hete használom. Ahogy már előttem is írták, muszáj jól hidratálni a bőrt a felkenése előtt és jól el kell dolgozni. Rajtam elég fehér, jobban mondva nagyon sápaszt, így jobb, ha kenek rá alapozót, mert anélkül elég beteges kinézetem van. Viszont ezt leszámítva, nagyon jónak ítélem, a bőröm szereti, eddig semmi problémát nem okozott. Én is úgy vélem, tényleg csak a zsíros bőrűeknek jó, nekik viszont, azaz nekem is szuper.

adrikanemeth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 29.

juhaszregina

2017. július 18.

Tavasz óta használom, és nagyon megszerettem. Oda kell figyelni, hogy szépen el lehessen oszlatni, de jól előkészített bőrön nagyon szépen mutat és tartós. Valóban mattít, kiválóan lehet rá sminkelni és szuper sminkalap. Minden jobban mutat rajta: BB krém, alapozó, még a sima púder is :) A férjem és barátnőm normál, és kicsit vízhiányosabb bőrén azonban katasztrofálisan viselkedett. Gyakorlatilag kiszárította a bőrüket, és rettenetesen fehér volt. Az én vegyes bőrömön viszont tökéletes, de rendszeresen hámlasztok és alaposan hidratálok, mielőtt felkenem. Azt hiszem ez a titka. És a lényeg, nem égtem le mellette! Újra fogom venni, viszont még nagyon sok van benne, pedig naponta használom, legalább 3 hónapja.

juhaszregina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

erika81

2017. július 17.

Mivel az Eucerin Oil Control gél alá nekem mattitó krémet kellett használnom, így gondoltam beruházok egy ilyen fényvédőre.
Hát ez mattit rendesen! :D
Alá a Kiehl's gél állagú hidratálóját használom, mert valóban nagyon szárít. Miután beszívódott az Estee Lauer Double Wear Light alapozóját használom. Könnyen tudok rá sminkelni, csak meg kell várni, amíg a fényvédő beszívódik.
Az én bőrömön nem hagy fehér réteget. A színe kinyomva fehér, a flakon nyílásánál minimálisan rózsaszínű.
Problémát szerencsére eddig nem okozott. Hamar kézhez kaptam.
Ami viszont furcsa, hogy a flakon biztos hogy nincs tele. Már az elején olyan volt, mintha hetek óta használnám.
Zsíros bőrre kifejezetten ajánlom, normál/száraz bőrűeknek nem!

erika81
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Hát ez mattit rendesen! :D
Problémát szerencsére eddig nem okozott. Hamar kézhez kaptam.
Zsíros bőrre kifejezetten ajánlom, normál/száraz bőrűeknek nem!

nius

2017. július 10.

Up.:Sajnos le kell pontozzam. Pár hónapnyi használat után elkezdte nagyon szárítani a bőrömet, hiába használok alá essence-t, lotion-t, hidratálót, és ampullát, meg egy zsírosabb, nehezebb fényvédőt is. Mindezek ellenére kellemetlenül feszül a bőröm tőle, néha még száraz részeket is kiemel. Pedg eddig olyan szépen működött...
Tényleg nem ajánlom száraz bőrűeknek, kizárólag extrém zsíros bőrre.

Teljesen egyet tudok érteni az előttem szólóval:) Zsíros bőrű kolleginák ismerik az érzést,amikor kb. egyetlen fényvédő sem elég matt, vagy inkább: zsírosítja az amúgy is zsíros bőrt. Ez nem tesz ilyet. Felkenve nagyon természetesen mattítja a ZSÍROS! bőrt, nálam egész nap tart (12 órás műszak végére is minimális bőrfény van csak) . Száraz bőrűeknek én nem ajánlanám, nekik biztosan szárítana.
A bőrre felkenve nem maszkol, nincs fehér réteg. Talán egy ici-picit nehéz érzetű, de ez hamar eltűnik, és csak a szép, matt bőr marad. A BB-t nem dobja le magáról, nem is morzsolódós.
Engem egy picit zavar benne a parfüm, mivel kimondottan rosszul viseli a bőröm a parfümös kencéket, de eddig nem okozott problémát, remélem ez így is marad.
Ha nyáron is ilyen szépen viselkedik, akkor előléptetem abszolút kedvenccé.:)

nius
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

Tényleg nem ajánlom száraz bőrűeknek, kizárólag extrém zsíros bőrre.

Ha nyáron is ilyen szépen viselkedik, akkor előléptetem abszolút kedvenccé.:)

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Hidratálók: Glycerin, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Caprylyl Glycol, Propanediol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Isodecyl Neopentanoate, Cyclomethicone, Aluminum Hydroxide, Methicone, Stearoyl Inulin, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Dimethicone, Helianthus Annuus Seed Oil
Emulgeálószerek: Stearoyl Inulin, Sorbitan Sesquioleate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Polyricinoleate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Cyclomethicone, Vinyl Dimethicone / Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Methicone, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: Stearoyl Inulin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Illatanyagok: Dipropylene Glycol, Parfum / Fragrance
Színezékek: CI 77947 / Zinc Oxide, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

A CosIng hivatalos besorolása szerint emulgeálószer, azaz a vizes és olajos komponenesek keveredését teszi lehetővé. A TruthInAging szerint bőrpuhító, hidratáló tulajdonsága is van.

Cellulózból (legfontosabb növényi rost) származó töltőanyag. A CosIng besorolása szerint még csomósodás elleni, emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag is.

Az ázsiai gázló, vagyis gotu kola kivonata. A CosIng besorolása szerint tisztító, nyugtató, bőrfelszínt egyenletesebbé tevő és tonizáló hatása is van. Paula Begoun szerint a gotu kolának baktériumellenes és sebgyógyító tulajdonsága van. Hatásos összetevő a pikkelysömör ellen is. Ajurvédikus gyógynövény, mely flavonoidtartalma révén élénkíti a vérkeringést. Szaponintartalma miatt tisztító és lágyító hatással is rendelkezik, a benne található oligoszaccharidok hidratáló, a fitoszterolok pedig védő hatásúak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!