KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Innisfree

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dizabella01, az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fényvédők

Fizikai fényvédő fügekivonattal és kalaminnal, melynek antibakteriális és hámosító hatása van. Különleges formulája hidratálja a bőrt, és segít egységesíteni annak tónusát. Kizárólag kíméletes összetevőket tartalmaz.

Kulcsösszetevők: fügekivonat (500 mg), kalamin (460 mg), chiamag-kivonat (281 mg)

A krém összetevőlistája ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dizabella01

2017. október 22.

Végre megjött, már alig vártam, hogy kipróbáljam, hiszen elegem van már a kémiai fényvédőkből, itt a hidegebb idő, szeretnék váltani.
Nagyon örültem, amikor rátaláltam erre az Innisfree fényvédő krémre, hiszen szeretem a márkát, így biztos voltam benne, hogy nem fog csalódást okozni.
Kiszerelés szempontjából talán kevéske, de ha az árához viszonyítjuk, akkor szerintem megéri a pénzét. Én 1800 forintért vettem, ami olcsó egy közepesen jó minőségű fényvédőnek.
Eleinte folyékony volt, meg is ijedtem, de végül összeráztam, és kiderült a tulajdonképpeni állaga. Sűrűnek tűnő könnyed fehér habszerű krém, kézfejen elkenve fehér, zsíros, de 3 percen belül megszárad, mattá válik és a fehérség is eltűnik. Vízálló, csak az olajos lemosóm tudja leoldani.
Arcra kenve is hasonlóan viselkedik, irtó meszel, de néhány percen belül félig matt arcbőr köszönt vissza a tükörből, és a fehér réteg is halványul, viszont ragacsos marad az arcom, ha alápakolok hidratálót. Mintha egysésegítené a bőröm színét, sokkal szebbnek tűnik a bőröm ha felkenem.

PRO:
- csomagolása nagyon igényes
- nincs agyonillatosítva, kellemes agyag szaga van
- félmattá szárad, a bőröm nem fényesedik ki alatta (20 fokon)
- nagyon pluszpont számomra az, hogy csak kíméletes összetevőket tartalmaz

KONTRA:
- matt mivoltából adódóan engem szárít és kihangsúlyozza a száraz részeket
- ragacsos marad az arcom ha aláhidratálok, így viszont nem szárít
- nem kenődik egyenletesen
- hagy fehér réteget, a sötétebb bőrűek kerüljék

Konklúzió: zsíros bőrűeknek nagyon jó választás lehet, a száraz bőrűek kerüljék, ha nem terveznek aláhidratálni..

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

PRO:
- csomagolása nagyon igényes
- nincs agyonillatosítva, kellemes agyag szaga van
- félmattá szárad, a bőröm nem fényesedik ki alatta (20 fokon)
- nagyon pluszpont számomra az, hogy csak kíméletes összetevőket tartalmaz

KONTRA:
- matt mivoltából adódóan engem szárít és kihangsúlyozza a száraz részeket
- ragacsos marad az arcom ha aláhidratálok, így viszont nem szárít
- nem kenődik egyenletesen
- hagy fehér réteget, a sötétebb bőrűek kerüljék