KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Insette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2012. október 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Dezodorok

Insette corall deo spray finom parfüm illatal elvedi a kellemetlen izzadság szagokat, és 24 órán át tartja hatását.

Jelizz

2012. október 18.

Coralt vettemm meg! Furi de jó illta van 290 Ft-ért

Jelizz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. október 18.

Coralt vettemm meg! Furi de jó illta van 290 Ft-ért

Illatanyagok: Parfum / Fragrance