KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

InstaNatural

Ár:   $24.97   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   120 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $24.97
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

100%-os tisztaságú, finomított emu olaj, amely természetesen gazdag telítetlen zsírsavakban. Hidratálja a száraz, viszkető vagy hámló bőrt, és a körmöket. Csökkenti a hegeket, sötét foltokat, égési sérüléseket és egyéb elszíneződéseket a bőrön.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!