KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

InstaNatural

Ár:   $21.97   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tdobos, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   $21.97
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Többcélú, hidratáló hatású, hidegen sajtolt argánolaj, amely könnyed, gyorsan beszívódik, és mentes színezékektől, vegyi anyagoktól és tartósítószerektől. Ideális száraz bőr ápolására és nyugtatására, károsodott hajra, körömerősítésre.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil