KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Institut Claude Bell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timeej, Módosítva: 2014. július 14.

Kategória:   Samponok

A Hairbell klinikailag igazolta, hogy a haj növekedése háromszorosára nő használata mellett. 4 hónap alatt a haja többet nőhet, mint amennyit egész évben nőne. Lehetővé teszi, hogy a haj még szebb, még erősebb és még fényesebb legyen.

30 nap elteltével az összesített eredmények a következők:

• A maximális növekedés 4,5 cm
  • Az átlagos növekedés 2,9 cm
  • Erősebb haj: +83%
  • Hajnövekedés: +76%
  • Hajnövekedési hatékonyság: +80%

A Hairbell  hajápoló a természetben előforduló proteinek nagy koncentrációjú keveréke, a hajszál szerkezetének felépítésére és a szálak növekedésének elősegítésére:

• kitin
  • hidrolizált keratin
  • szójaproteinek
  • tojáshéj kivonat

Az újrastruktúráló keverék hatását továbbá B6-vitaminnal (pyridoxin) fokozták, mely kulcs szerepet játszik a hajszálat alkotó proteinek anyagcseréjében.

Hairbell Növekedés Serkentő Sampon és Balzsam
Ár: 9000+pk , Eladó: puszedli0218
Állapot: új, Helyszín: --, fizetés: fizetés banki átutalással

timeej

2014. augusztus 19.

Végre megjött a csomagom, nem teljes áron vettem meg (a kettő lenne majd' 13.000 ft), találtam egy oldalt, ahol sokkal kevesebbért vettem meg a kettőt, bár így is sokallom kicsit, de egy életem-egy hajam, adok neki egy esélyt.
Elég sokat ígér, elég kevés idő alatt, nagyon kíváncsi vagyok mit fog ebből hozni. Igyekszem legalább minden másnap hajat mosni vele, de ha lehet akkor minden nap, aztán majd meglátjuk mi lesz az egy hónap alatt (le is fényképezem majd).
Első mosáskor eléggé tetszett, jó az illata, jól habzik, tisztít is, bár utána kicsit száraznak éreztem a hajam, de majd segít egy jó balzsam.
Egyelőre kap 5*-ot, de majd jövök az up date-el, alig várom... :)

UD: Nos, jöttem frissíteni a véleményem, kicsit több, mint egy hónap használat után. Elég sokat nőtt a hajam, de sajnos az a 4,5 cm nem jött össze. Még nem mértem meg, de szemmel kb 2- 2,5 centit nőhetett a hajam. Szerintem ez nem csak a samponnak tudható be, nyáron általában gyorsabban nő az ember haja, én is sokkal több gyümölcsöt eszem ilyenkor, de azért gondolom rásegített ez is. Mindenesetre csodát nem vártam, amit "elterveztem" azt hozta. Nem tudtam/akartam minden nap hajat mosni, volt, hogy két három nap sikerült, de aztán 1-2 nap kimaradt...
Összességében elégedett vagyok vele, jól alkalmazható, kellően tisztít is, nem nehezíti el a hajat, sem a sampon, sem a balzsam. Mivel én akciósan jutottam hozzá, így annyira nem is bánom, még több, mint a fele megvan. El fogom használni, remélem kicsit rásegít még a növesztésre, bár nem akarok derékig érő hajat...

timeej
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Egyelőre kap 5*-ot, de majd jövök az up date-el, alig várom... :)

Hidratálók: Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed Keratin, Propylene Glycol
Vitaminok: Pyridoxine HCL

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Egyszerűbb néven bronidox. A kozmetikumokban tartósítószerként használt, a megengedett maximális koncentráció 0,1%.

Az EWG szerint ez egy magas kockázatú összetevő, mert erőteljes allergén, mérgező hatása van a bőrre és szennyezett lehet nitrózaminokkal és formaldehiddel.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.