Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Institut Karité Paris márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Institut Karité Paris márkabolt, online
Kategória:   Testápolók

"Élvezd ki a 100%-ig természetes sheavaj nyújtotta előnyöket. Használhatos kéz- és testápolónak, de többfunkciós mivoltának köszönhetően hajápoló szerként is. Kenj szét egy borsónyi adagot kezeden és oszlasd el a nedves, vagy száraz hajvégeken!"

1250Ft Institut Karité Paris 100% Pure Shea Butter
Ár: 1250Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Erina

2018. május 2.

Éjszakára ajakápolónak használom, nagyon szuper!!! Reggelre szépen hidratál. Télen viszont a kipirosodott orra csodaszer. Nálam állandó darab.

Erina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

drica

2018. március 18.

Pixiben volt. Szeretem a sheavajat, de nem érzem akkora csodaszernek. Náthától kipirosodott és kisebesedett orrommal valóban csodát tett, a neszesszeremben tartom vesztartaléknak.

drica
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

xbarbarella

2018. január 31.

Szeretem, hogy teljesen fehér a színe, ami egyben azt is jelenti, hogy megtisztították a különböző szennyeződésektől, így biztos lehetek benne, hogy a bőrömre csakis a sheavaj kerül. Több mint egy éven keresztül nagyon durván ekcémás volt a bőröm, égő, viszkető, fájó vörös sebekkel végig a lábaimon és a karomon, és - habár lelki eredetű volt a dolog - a sebek halványításában rendkívül sokat segített, mára már alig látszanak halvány sötétebb foltok a bőrömön. Ha valahol újra elkezdenék kicsit viszketni, (a relaxálás mellett) gyorsan bekenem vele az adott helyet, még mielőtt sebes lehetne. Egyébként vékony rétegben éjszakai krémként használom, hogy még idejében megelőzzem a ráncokat.

xbarbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

petoandika

2017. október 23.

Igazából nem nagyon értem ennek a terméknek az árát, mert egy kis tubus sima shea vaj, se több, se kevesebb. Persze ez tök jó, mert imádom a shea vajat, de ennyi pénzért 10ml-t én soknak találok. Kézre használom, szépen rendbe teszi a kiszáradt kezeket. Az ára miatt csak 4*

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)