KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

"Élvezd ki a 100%-ig természetes sheavaj nyújtotta előnyöket. Használhatos kéz- és testápolónak, de többfunkciós mivoltának köszönhetően hajápoló szerként is. Kenj szét egy borsónyi adagot kezeden és oszlasd el a nedves, vagy száraz hajvégeken!"

1390Ft Institut Karité Paris 100% Pure Shea Butter
Ár: 1390Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta POSTÁN MARADÓ, FoxPost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

petoandika

2017. október 23.

Igazából nem nagyon értem ennek a terméknek az árát, mert egy kis tubus sima shea vaj, se több, se kevesebb. Persze ez tök jó, mert imádom a shea vajat, de ennyi pénzért 10ml-t én soknak találok. Kézre használom, szépen rendbe teszi a kiszáradt kezeket. Az ára miatt csak 4*

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)