KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

"Élvezd ki a 100%-ig természetes sheavaj nyújtotta előnyöket. Használhatos kéz- és testápolónak, de többfunkciós mivoltának köszönhetően hajápoló szerként is. Kenj szét egy borsónyi adagot kezeden és oszlasd el a nedves, vagy száraz hajvégeken!"

1390Ft Institut Karité Paris 100% Pure Shea Butter
Ár: 1390Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel/ajánlott postán maradó küldemény/Foxpost

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)