KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dhewilgirl, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

"Élvezd ki a 100%-ig természetes sheavaj nyújtotta előnyöket. Használhatos kéz- és testápolónak, de többfunkciós mivoltának köszönhetően hajápoló szerként is. Kenj szét egy borsónyi adagot kezeden és oszlasd el a nedves, vagy száraz hajvégeken!"

1390Ft Institut Karité Paris 100% Pure Shea Butter
Ár: 1390Ft , Eladó: Chrissy
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta POSTÁN MARADÓ, FoxPost
Institut Karité Paris Shea Lip Balm
Ár: 1000 , Eladó: deezsina
Állapot: Új, Helyszín: Budapest XI vagy Fővám tér, fizetés: Személyesen, készpénzben

xbarbarella

2018. január 31.

Szeretem, hogy teljesen fehér a színe, ami egyben azt is jelenti, hogy megtisztították a különböző szennyeződésektől, így biztos lehetek benne, hogy a bőrömre csakis a sheavaj kerül. Több mint egy éven keresztül nagyon durván ekcémás volt a bőröm, égő, viszkető, fájó vörös sebekkel végig a lábaimon és a karomon, és - habár lelki eredetű volt a dolog - a sebek halványításában rendkívül sokat segített, mára már alig látszanak halvány sötétebb foltok a bőrömön. Ha valahol újra elkezdenék kicsit viszketni, (a relaxálás mellett) gyorsan bekenem vele az adott helyet, még mielőtt sebes lehetne. Egyébként vékony rétegben éjszakai krémként használom, hogy még idejében megelőzzem a ráncokat.

xbarbarella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 31.

petoandika

2017. október 23.

Igazából nem nagyon értem ennek a terméknek az árát, mert egy kis tubus sima shea vaj, se több, se kevesebb. Persze ez tök jó, mert imádom a shea vajat, de ennyi pénzért 10ml-t én soknak találok. Kézre használom, szépen rendbe teszi a kiszáradt kezeket. Az ára miatt csak 4*

petoandika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 23.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)