KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Institut Karité Paris

Ár:   1890 Ft és 3490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Institut Karité Paris márkabolt, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xbarbarella, Módosítva: 2018. február 14.

Ár:   1890 Ft és 3490 Ft
Kiszerelés:   10 ml és 50 ml
Lelőhely:   Institut Karité Paris márkabolt, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Élvezd a sheavaj ápoló kényeztetését testeden, egy csipet fenséges mézesmandula illattal. A sheavaj gazdag A-, D-, E-, F- és K-vitamin tartalmával táplálja, regenerálja és megnyugtatja a bőrt, így kihagyhatatlan kelléke a mindennapi bőrápolásnak."

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Illatanyagok: Parfum / Fragrance