KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   1424 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 1424 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2011. január 5.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 1424 Ft

Ár: 1424 Ft, Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

katx3

2017. szeptember 14.

Nekem igazi csodaszer, mióta nem forgalmazzák Magyarországon az Excipial Hydrolotion testápolót, sokáig kerestem, hogy legalább hasonlót találjak. Igaz, hogy nem a legolcsóbb, de kellemes, könnyű állaga van, gyorsan beszívódik, és a száraz sarokkal is csodákat művel!

katx3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

BellAnna

2017. szeptember 6.

Nagyon szeretem, gyorsan beszívódik, nincs ragadás, nagyon jól puhít. Mindig este használom zuhanyzás után, tetszik, hogy illatmentes, a barátom is nagyon szereti, annak ellenére, hogy ő írtozik mindenféle krémtől a ragadás miatt.

BellAnna
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

orsid

2017. július 17.

Csodaszer.a teli hideg szinte kimarta a borom.semmi nem hasznalt.ezt vetettem be es par nap alatt rendbe hozott.amint elfogyott.ujra megvettem,mert nekem nyaron is jo.eleg bena borom van.nem zsiros.remekul teszi a dolgat.

orsid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Notti94

2017. június 9.

Imádom! Mindig nagyon puha és szép tőle a bőröm, már egy használat után is. Sokszor vettem újra.

Notti94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Rebekaahorvath

2017. május 3.

Iszonyatosan ragad utána a bőröm, nem csak pár percig, óráig, konkrétan MÁSNAP reggel is ugyan úgy ragad a bőröm mint mikor felkentem..
Az illatáról nem is beszélve amit képtelen vagyok elviselni, nem értem, ha már raknak egy termékbe parfümöt, hogy lehet ennyire büdös ?!
A hatásáról sokat nem tudok mondani, kiemelkedőt egyáltalán nem tapasztaltam, de valahogy nem visz rá a lélek hogy használjam a negatív hatásai mellett.. Nálam sajnos kizáró ok ha ilyen mértékben hagy ragacsosságot a bőrömön egy testápoló.

Rebekaahorvath
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 3.

Luna11

2017. április 21.

Annyira nem voltam oda érte, olyan mint egy átlagos testápolón legalábbis nekem semmivel nem nyújtott többet, ehhez mérten nekem drága. az illatát egyáltalán nem szerettem.

Luna11
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 21.

Babooca

2017. április 15.

Egyik legjobb testápoló. Ajándékba vettem, szerintem ha az összes felhalmozott készletem elfogy, akkor ezt választom. Nem hagy ragadós réteget, az utolsó cseppig beszívja a bőröm. Nagyon jó termék, megéri az árát.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Messa

2017. április 1.

Télre vettem, mivel a hátam hideg időben nagyon ki tud száradni. Napokra meg tudja nyugtatni a bőröm és pluszpont jár neki, amiért nem hagy maga után ragacsos érzetet. Az illata megosztó lehet, de nekem nincs vele bajom. Ár-érték arányban mindenképp jó, drogériás hidratálók közül az egyik favorit.

Messa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 1.

Emi92

2017. február 18.

Számomra az egyik legjobb testápoló! Ebben a hideg időben csak 10 percre veszem le a kesztyűt és már annyira kifújja a szél, hogy vérezve kirepedezik a bőröm! De ennek hála sikerül mindig regenerálni, 3-4 nap alatt minden este 1 nyomás a két kézre és már is pihe puhák lesznek a kezeim :)

Emi92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

carmenjade

2017. február 16.

Sajnos a szaga túl sok nekem és az állaga sem az igazi. Szuperül hidratál, de nem tudatosan elé pakolok mindig, mert nem szeretem a bőrömön.

carmenjade
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.