KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Intercosmo

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dioka, Módosítva: 2014. április 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajápolók

10 az egyben hajápoló maszk

• Száraz töredezett haj ápolása, regenerálása
  • Fényt ad, gátolja a haj göndörödését
  • Hővédő hatású
  • Selymessé és puhává varázsolja a hajat
  • Színvédő, UVA és UVB filtert tartalmaz
  • Könnyebb hajszárítás és hajvasalás
  • Könnyű kezelhetőség
  • Hosszan tartó forma
  • Lesimítja a hajvégeket
  • Tömeget ad

Ár: 3800 Ft , Eladó: Gyalogkakukk
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest (megbeszélés szerint), fizetés: Személyes átvétel lehetséges

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyalogkakukk

2018. július 11.

Dioka-hoz hasonlóan én is a fodrászom által találkoztam ezzel a cuccal. Akkor nagyon de nagyon bejött. Fényes, lágy esésű haj, fincsi, citrusos illatfelhő.
Természetesen ezek után rögtön beszereztem otthonra is. Nem tudom mit rontok el, de egyáltalán nem akar működni. Törölközőszáraz hajra fújok néhányat, majd beszárítom. Ragacsos érzetet hagy maga után. Fénytelen, sprőd végű haj és eléggé kellemetlen, erős, pacsulis buké a végeredmény.
Egyszerűen nem értem. Mérhetetlenül csalódott vagyok.
Tovább próbálkozom, mivel ahhoz elég borsos az ára, hogy néhány alkalom után a kukában végezze.
Praktikus tanácsot szívesen fogadok a használatával kapcsolatban. Hátha...

Gyalogkakukk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Egyszerűen nem értem. Mérhetetlenül csalódott vagyok.
Praktikus tanácsot szívesen fogadok a használatával kapcsolatban. Hátha...

Indaevening

2017. november 12.

Szuper kis termék, egészen pontosan nekem eddig a legjobb a hajamra. Hajmosás után vizes hajra fújok kettőt és puha, selymes lesz tőle a hajam. Az illata nagyon finom, még napokkal a hajmosás után is érzem. És mivel kevés kell belőle, nekem majdnem egy évig elég egy flakon.

Indaevening
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

Dioka

2014. április 7.

Először a fodrászom használta ezt a hajamra, de annyira puha, fényes, jó illatú lett tőle a hajam, hogy kénytelen voltam itthonra is beszerezni. Pár fújás elég belőle a hajra, így biztos sokáig elég lesz. Én formázás után is fújok egyet-kettőt, annyira finom illata van. Az én hajamra csodaszer.

Dioka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Silk Amino Acids
Vitaminok: Panthenol