KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Interherb

Ár:   4100 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   2 x 60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   2 x 60 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépségvitaminok

Az élelmi rostok a táplálékban lévő nem emészthető komplex poliszacharidok, melyek átalakulás nélkül haladnak át az emésztőrendszeren.

• A vízoldékony rostok (inulin, guargumi) igen nagy folyadékmegkötő képességű felülettel rendelkeznek
  • A vízben nem oldódó rostok (kitozán) súlyuk többszörösét képesek magukba szívni
  • Az útifű (psyllium) maghéjnak a bélrendszer normál működésében van szerepe, hozzájárul a rendszeres bélműködés fenntartásához.
  • A keserűnarancs kivonat részt vesz a zsírok, szénhidrátok anyagcseréjében, így a testtömeg kontrollban.
  • A króm szerepet játszik a makrotápanyagok (fehérje, szénhidrát, zsír) anyagcsréjében, valamint a normál vércukorszint fenntartásában.
  • A chili támogatja a testsúlykontrollt
  • A fahéj szerepet játszik a vércukor értékek megfelelő szinten tartásában, hozzájárul az emésztéshez, a normál gyomorműködés fenntartásához, segítheti a jó koleszterin (HDL) képződését
  • A szenna kivonat hozzájárul a normál, rendszeres bélműködés fenntartásához, a megfelelő bélmozgás elősegítéséhez.
  • A gyermekláncfű segíti az emésztést, szerepe van a normál bélműködésben, a gyomor-és bélrendszer jó közérzetének fenntartásában.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

asparagous

2017. február 23.

2 hónapja szedem, és úgy érzem, működik, főleg az éjjeli kapszula. Még másnap délben sem vagyok farkaséhes ha kihagyom a reggelit.

asparagous
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 23.