KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Irisan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petsy.andi, Módosítva: 2011. április 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Szozs

2015. június 9.

Nagyon jó termék! Kellően ledörzsöli a bőrt, de utána nem marad száraz és húzzódó tőle. Állaga kicsit érdekes, hogy össze kell keverni a sós részét meg a olajosat. De nekem tetszik, eddigi legjobb bőrradír :)

Szozs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 9.

Cicka

2013. május 8.

Ezt a változatot nem ismerem,én a kakaóvajas+sheavajas változatot használom.Az illata nagyon tetszik,még másnap is érezhető.Az ára nem rossz.
Csak most vettem és csak egyszer használtam.Úgy vettem észre,szárítja a bőröm,de még tesztelem,aztán update.Egyelőre 4 csillag.

Cicka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 8.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.