KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,9 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Kiszerelés:   1,9 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben ajakfény a telt, hidratált és ragyogóan fényes ajkakért.

• Dúsítás – a tartalmazott peptidek teltebbé varázsolják az ajkakat
  • Hidratálás – extra hidratálás a puha ajkakért
  • Ragyogás – finom árnyalatú, szikrázó fény

6 árnyalatban kapható

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Fantasztikus. Amikor felkenem bizserget, és valóban dúsítja az ajkakat. Szép színek vannak, bár örülnék ha nemcsak áttetsző hanem intenzív színek is lennének a palettán.

vadcseresznyefamag
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Daisyyy

2018. szeptember 18.

Kellemes kis szájfény, enyhén dúsít csak, de nem szárít, tartós és nagyon szépen csillog.

Daisyyy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 18.