KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2017. október 6.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Leheletkönnyű, krémes formulájú folyékony rúzs, meg finoman siklik az ajkakon. A szájfények könnyedsége és a rúzsoktól megszokott, telt árnyalatok egyetlen termékben!

im

2018. március 9.

Nekem a 07 Coral Kiss van meg a 2018-as Spring Atelier kollekcióból, tesztelésre kaptam. A szín élénksége, teltsége, melegséges és vibrálása elsőre picit megijesztett. Az applikátor formájával nincs gond, hosszabb, picit lapított, pontosan tudom vele fölvinni a festéket, de nagyon sokat vesz föl. Illetve maga a festék pigmentált, krémes, fényes, könnyen terül, csak éppen sosem szárad meg, elmozdul, beleül a ráncokba, és a fogakat is folyton ellenőrizni kell. Értem, hogy ez egy hibrid koncepció lenne (rúzs és szájfény egyben, ezt támogatja a csomagolás keltette illúzió is, mintha rúzsrúdat tartalmazna az átlátszó hasáb belseje), fotókon gyönyörűen mutat a “telibe kent” festék is, de ahhoz, hogy minden nap kedvem legyen föltenni, ez a tudás kevés. A próbálkozást viszont nem adtam fel.
1. Zsebkendős fölitatás: szódával elmegy. A meg nem száradt festék elkenődésnek problémája ezzel megoldva, de így meg túlságosan hangsúlyossá válnak az ajakbarázdák, és persze a rúzs is elveszíti így a fényét.
2. Beleütögetni ajakápolóba: hát persze, mi más lenne a megoldás. Violette videója adta az ötletet. (Bár a videó címe egyezik az IsaDora árnyalatának nevével, Violette nem ugyanezt a rúzst használja.) Pici pöttyökkel dolgozom, az ujjammal kenem el a réteget vékonyan. Tökéletes! Tompul a nekem annyira nem előnyös vibrálása is az árnyalatnak. Persze a poháron így is nyomot hagy, nem kopik túl szépen, de zsebkendővel le lehet törölni és bármikor újrakenni az ajakápolóval együtt. Íze, illata nincs, én ezt nem bánom, sőt. Az ajkak bőrét nem ápolja, de nem is szárítja.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.