KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildee35, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs matt finissel, fémes-króm hatással, mely ötvözi a szájfények könnyedségét és a gazdagon pigmentált rúzsok tulajdonságait. Szuper tartós formulája és könnyű, finom textúrája kényelmes viseletet biztosít egész nap, nem ragad, nem maszatolódik el. Formázott applikátora precíz, a kontúr vonalát tökéletesen követő felvitelt tesz lehetővé.

6 árnyalatban érhető el

Ár: 3500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest , fizetés: Posta, személyes

zsanettt26

2018. február 11.

Nagyon szép, tartós, minőségi matt rúzs, vettem egy bronzos barnás színt, amit nagyon szeretek. Csak ajánlani tudom mindenkinek

zsanettt26
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 11.