KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ildee35, Módosítva: 2017. október 11.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony ajakrúzs matt finissel, fémes-króm hatással, mely ötvözi a szájfények könnyedségét és a gazdagon pigmentált rúzsok tulajdonságait. Szuper tartós formulája és könnyű, finom textúrája kényelmes viseletet biztosít egész nap, nem ragad, nem maszatolódik el. Formázott applikátora precíz, a kontúr vonalát tökéletesen követő felvitelt tesz lehetővé.

6 árnyalatban érhető el