KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A benne található A, C, E és Q10 vitaminoknak, valamint antioxidánsoknak köszönhetően csodásan puhává és hidratálttá varázsolják a száraz és cserepes ajkakat.

A  Multi Vitamin Gloss szájfény használatával a bőr antioxidáns kapacitása 1 órán belül 16%-kal, 2 órán belül 32%-kal növekszik a felső hámrétegben (epidermis). A mélyebb hámrétegben (dermis) 1 órán belül 108%-ra, 2 órán belül pedig 130%-ra növekszik a bőr antioxidáns kapacitása.

Kiszerelés: 7 ml

Termékteszt: IsaDora Multi Vitamin Gloss Szájfény

Panni21

2016. július 19.

Több, mint 2 éve szemezgetek ezekkel a szájfényekkel, végül ma eljött a "Nagy Nap", és hazahoztam a 39-es Pink Apple árnyalatot, ami egy természetes, "my lips, but better" rózsaszín. Igazából nagyon kellemes színeik vannak, ha csak ez alapján kéne értékelni, az egész készletet lelkesen hazahoznám (nálunk nem 4 árnyalatban kapható, hanem 8). Az árából kiindulva vártam egy kisebb csodát, ami sajnos elmaradt. A színe ugyanolyan, mint a tubusban, és a világos tónus ellenére is kellően pigmentált, ezzel a részével maximálisan elégedett vagyok. Viszont jobban örülnék, ha fényesebb lenne, olyan tükörfény hatású, de épphogy fénylik kicsit. Illetve nagyon ragad, nem az a könnyű, hanem inkább a sűrű, hajlamos megülni és összeállni kategória. Az ötöd ennyibe kerülő örök kedvenc szájfényemmel (de ez itt nem a reklám helye) nem tudja felvenni a versenyt. Az árát nem éri meg sajnos, így a többi színre nem csábulok el.
3,5 lenne, de valahol mégis elfogult vagyok, így 4.

Panni21
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

3,5 lenne, de valahol mégis elfogult vagyok, így 4.

Pillamilla

2015. július 9.

Nagyon szerettem ezt a szájfényt, jelenleg kifogyott, másokat használok, de eszembe szokott jutni, lehet, hogy újravevős lesz :) Nagyon szépen ápol, emellett szép fényt ad és nagyon szép színekben kapható. Ragadós ugyan, de finom illatú.

Pillamilla
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

theo

2015. július 1.

Szerintem megéri az árát, elég tartós és hidratálja is a számat. És az illata sem túl erős,ami szerintem hatalmas plusz!

theo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Nyuszitekercs

2014. május 20.

Én is csak dicsérni tudom, elég drága de megéri az árát...cseppet sem szárít és gyönyörűen csillog :) Az aplikátor is nagyon tetszik

Nyuszitekercs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 20.

ramnaat

2013. október 12.

Glamour-napok örömére egy ilyet vettem. Amit wishes írt, nálam is teljesül: felkentem a szájfényt és mintha nem is az én szám lenne, olyan csuda kis kontúros és telt lett. Jó illatú, de nem erős aromájú, szépen csillog, csodás a színe ("mandarin" - korallos árnyalat), tartós, ápol: egészen odavagyok. :)

ramnaat
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

wishes

2013. március 11.

Ő a ragadósabb fajták közé tartozik, viszont pont emiatt nagyon ragaszkodó, hacsak nem csülköt eszik az ember lánya, több órán át fennmarad az ajkakon, az ivást is jól állja, és amúgy kellemes hordani is.
Nagyon tetszik benne, hogy szinte azonnal szép kontúrt és telítettséget ad, és a szín tükörszerűen simul rá az ajkaimra. A cserepes, száraz szájjal csodát művel, de az INCIjét elnézegetve ezen nem is kell annyira meglepődni :)
A termékskála sajnos csak 4 színből áll, viszont ez a pár árnyalat igen szépre sikerült, és van natúr és szép élénk szín is!

wishes
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Ubiquinone, Thioctic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Tioktánsav, vagy más néven: alfa liponsav. A legtöbb antioxidánssal ellentétben víz- és zsíroldékony is egyben. Paula Begoun szerint bár kitűnő összetevő, vannak nála hatékonyabb antioxidánsok is. Egyes kutatások szerint gyulladáscsökkentő hatása is van.