KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

IsaDora

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2011. április 13.

Lelőhely:   Douglas

Krémmánia Kedvencek a -től
Aidyn3

2016. október 14.

Régebben használtam, nagyon erős fedésű púder, akkor nagyon szerettem - bár fiatalka lányként az árnyalat nem volt tökéletes, dehát erről nem a púder tehet :D
Visszatérve, ma már nem használom, sok, mert mostmár nem olyan csúnya az arcom, mint régen, de akinek alapozó fölé még elkell a fedés, annak nagyon ajánlom. Tartós, helyén marad, sokára fénylik át.

Aidyn3
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 14.

szepkinga

2016. szeptember 8.

Mindig újra veszem, annyira imádom. Nagyon könnyed és mégis fed.

szepkinga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

Mindig újra veszem, annyira imádom. Nagyon könnyed és mégis fed.

senskin

2015. július 23.

Jónak jó, de semmi különlegesség. Zsírosabb bőrön hamar átfénylik, amúgy tetszik a finomsága, könnyű felvinni!

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 23.

Farfalina

2015. február 15.

Nekem kombinált bőr típusom van és tökéletes rá! Érzékeny a bőröm és minden napos használat mellett sem okoz pattanásokat, piros foltokat! Nem szárít ahol kell matt hatást nyújt jó a szín skálája! Én az olive beige mist 16-os színt használom ami nyáron a barna bőrszínemnek megfelel de még télen is pedig jó pár árnyalattal világosabb lett az arcom!
Az ára ha jól emlékszek 5000 Ft. körül volt! Mindenképpen 5 csillag!

Farfalina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

Az ára ha jól emlékszek 5000 Ft. körül volt! Mindenképpen 5 csillag!

im

2014. július 1.

könnyen fel lehet vinni, erős a fedése, viszont amit a douglas-ben ajánlottak, sötét lett nekem. elég hamar átfényesedett rajtam, és oxidálódott is, úgyhogy nem volt valami nagy kedvenc.

im
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

lumiukko

2013. november 13.

Én nem ájultam el tőle, semmi extra. Képen valahogy a csomagolás is igényesebbnek és masszívabbnak tűnik, hát életben nem az, kicsit gagyinak néz ki, és nagyon könnyen szétnyílik. A színskálája okés lenne, már ha behoznák őket Magyarországra is, de hát nem, így amit az eladó ajánlott, az persze túl sötét lett. Nem nagyon gázul, de én látom, és ez már elég, szóval télen nem nagyon tudom majd használni.
A mattító hatása egész jó (ugyan száraz a bőröm, de valahogy mégis könnyen kifényesedik rajtam minden BB meg alapozó-rejtély?!), kb 5 óra után kell frissíteni, de azt is lehelet vékonyan. A fedése elég durva púderhez képest, úgyhogy óvatosan kell vele bánni.
Újravenni nem fogom, mert én nem vettem nagy különbségeket észre közte, és olcsóbb társai között.

lumiukko
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

AnnaM

2013. február 8.

Csakis a legjobbat tudom róla írni. Nem először okoz kellemes meglepetést az IsaDora. Szerintem egy nagyon jó minőségű termék, biztosan újraveszem!

AnnaM
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

lokodilaura

2012. december 29.

Jajj nagyon szeretem! Tökéletes a napközbeni igazítgatásra, elfed-kijavít mindent! Biztosan újraveszem, bár egy pöppet drága.

lokodilaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

Pávácska

2011. augusztus 26.

Könnyű, de nagyon jól fedő púder, mely kellemes érzetet hagy a bőrön. Napközben sem ül meg a ráncokban, tartós. Talán eddig ez az egyik legjobb púder, amit használtam!

Pávácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 26.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Vízben oldódó C-vitaminféle. Viszonylag stabil; stabilabb, mint a sima C-vitamin (L-ascorbic acid), ami fény és levegő hatására gyorsan lebomlik. Hatékony antioxidáns, segíti a bőr kollagéntermelését. A C-vitamin különböző formáiról és hatásáról részletes infó:  http://www.futurederm.com/2008/03/06/spotlight-on-vitamin-c/

Alacsony kockázató összetevőként szerepel, de kevés információ van róla. A CosIng besorolása szerint habzásgátló, emollient, kondícionáló anyag. Szilikonszármazék.